Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 205 tema

QUOTE(*mamyte27* @ 2013 12 04, 13:25)
Sveikos, gal kas Kaune amazon.co.uk pirksite tiesiai I Lietuva? Prisijungciau su keliais daikteliais 4u.gif

Pareklamuokite ka amazon.co. uk perkate dabar. Gal ir man dar ko reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 04, 14:28)
turėmėt negauti tų striukių wink.gif visad aliene atsiranda stebuklingų kainų iš neaiškių pardavėjų..taip jie sau reitingus ar pan susikelia...nežinia smile.gif

Esu 1 karta bandziusi, kad įsitikinčiau tai grazino pinigus nieko nesiunte, bet pikta kam isvis cia taip zaidzia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 12 04, 13:18)
galiojimas jo ilgas, bet atidarius veiksmingas tik mėnesį mirksiukas.gif
Pradėto vartoti preparato tinkamumo laikas yra 4 savaitės (http://www.vaistai.lt/nereceptinis-vaistas/augalin%C4%97s-kilm%C4%97s/eucabal-balsam-s-kremas-40ml-n1.html)

idomu g.gif , naudojam ne viena menesi, poveikis jauciasi, kvapas astrumas nepakito, reikes pastudijuoti instrukcija gautojo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2013 12 04, 13:52)
idomu g.gif , naudojam ne viena menesi, poveikis jauciasi, kvapas astrumas nepakito, reikes pastudijuoti instrukcija gautojo. 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2013 12 04, 14:43)
Pareklamuokite ka amazon.co. uk perkate dabar. Gal ir man dar ko reikia biggrin.gif



As ne zaislus, crocsu prisireike smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 12 04, 14:20)
Crocs 35 proc nuolaida, kažin papildomai pirmo apsipirkimo koduką taikytų g.gif
https://mail.google....42bd0fb197123e1

is kurios CROCS parduotuves labiau apsimoka is co.uk ar eu? kaip ten yra? Siuncia jie is EU puslapio gal tiesiai i LT?
Atsakyti
QUOTE(*mamyte27* @ 2013 12 04, 15:12)
As ne zaislus, crocsu prisireike smile.gif

man irgi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 12 04, 15:33)
is kurios CROCS parduotuves labiau apsimoka is co.uk ar eu? kaip ten yra? Siuncia jie is EU puslapio gal tiesiai i LT?

reik skaičiuotis kiekvieną porą atskirai kas labiau apsimoka 4u.gif tiek eu tiek co.uk siunčia į LT per DPD ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 12 04, 15:33)
is kurios CROCS parduotuves labiau apsimoka is co.uk ar eu? kaip ten yra? Siuncia jie is EU puslapio gal tiesiai i LT?

Dar nelyginau, siunčia nemokamai į LT perkant virš 35 svarų ax.gif ., net nežiūrėjau ar eu duoda tą pačią nuolaidą, tik gavau meilą iš crocs.uk . Vis laukiau tos 40 proc nuolaidos, bet ši gal dar ir geriau, nes nereikia 4 porų pirkt ax.gif .
Atsakyti
Rodykit kokius imsit, man irgi reikia crocsų bigsmile.gif tik nesulaukiu gerų nuolaidų blush2.gif
Atsakyti
Crocs.eu nevisiems yra nuolaida, kuriems yra co.uk. Ka tik nusipirkau is co.uk, nes eu nebuvo mano norimiems batams nuolaidos. Dar galima taikyti 5% nuolaidele, asaros bet vistiek biggrin.gif CROCS5
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2013 12 04, 13:52)
idomu g.gif , naudojam ne viena menesi, poveikis jauciasi, kvapas astrumas nepakito, reikes pastudijuoti instrukcija gautojo. 4u.gif

vokiškame tas pats parašyta mirksiukas.gif aš pernai 100 ml pirkau, galvojau, visai žiemai. šiemet du mažiukus geriau paimsiu. aišku, ir aš ir po mėnesio tepiau. bet gal visdėlto sumažėja poveikis, jeigu jau taip rašo g.gif

gal kas turi patirties? dhl atvežė, nerado. aišku, neskambino prieš tai. dar kartą veš? ar man jau pulti skambinti, ieškoti savo siuntinio?
ačiū atsakiusioms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 04 gruodžio 2013 - 14:45
Sveikos,
Gal kas primintų iš kokių vaistinių ar kitų parduotuvių užsakinėjot FILORGA kremukus, rinkinukus ax.gif
Atsakyti