Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 205 tema

QUOTE(Jinafire @ 2013 12 03, 21:46)
Buna taip. Palaukit kelias dienas ir vel meginkit. O rezerva savo banko prasykit nukabint

o be prašymo negražins? Kažin užtenka el.laišką į banką parašyti?
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2013 12 03, 21:14)
Sveikos,
bandžiau vakar pirkti iš TBS. Parašė, kad nepavyko apmokėjimas, pabandykite dar kartą. Pabandžiau  doh.gif vėl tas pats. Pinigus rezervavo du kartus  unsure.gif Gal kam taip yra buvę? Per kiek laiko gražina ir kodėl neleido apmokėti? Esu pirkusi iš jų su ta kortele...

siulau rasyti jiems laiska. buna, kad ju sistema automatiskai blokuoja korteles ir tik jie patys gali atblokuoti. atsako per keleta dienu.
Atsakyti
QUOTE(Rudens vaikas @ 2013 12 03, 20:00)
Pirksiu vokieciu vaistineje savaitgali. Vilnius.

http://www.unserekleineapotheke.de/

Gal kas KAUNE renka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 12 03, 22:07)
siulau rasyti jiems laiska. buna, kad ju sistema automatiskai blokuoja korteles ir tik jie patys gali atblokuoti. atsako per keleta dienu.


man tik sykį blokavo, nes užsakant vietoj Mastercard pažymėjau Visa kortelę smile.gif patarčiau labai atsakingai duomenis suvesti, užteka apsižioplinus suvesti klaidingą kortelės info, ir vsio, nepraeina, nors paskui pataisai, bet jau šaukštai po pietų sad.gif tenka emailą rašyt jiems.
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2013 12 03, 22:12)
man tik sykį blokavo, nes užsakant vietoj Mastercard pažymėjau Visa kortelę smile.gif patarčiau labai atsakingai duomenis suvesti, užteka apsižioplinus suvesti klaidingą kortelės info, ir vsio, nepraeina, nors paskui pataisai, bet jau šaukštai po pietų sad.gif tenka emailą rašyt jiems.

nebutinai suklydus blokuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 12 03, 20:11)
Per 14 d issiusti

Ačiū 4u.gif Vadinasi turiu laiko apsispręsti, siųsti atgal ar pasilikti smile.gif

QUOTE(linxmute @ 2013 12 03, 21:03)
o be prašymo negražins? Kažin užtenka el.laišką į banką parašyti?

Aš parašiau į Swed banką el.laišką, kad atkabintų pinigus, tai gavau atsakymą:

"Atsiskaičius kortele, lėšos yra tą pačią dieną rezervuojamos pagal atsiskaitymo vietos atsiųstą informaciją bankui ir tuomet bankas laukia finansinio patvirtinimo. Atsiskaičius debeto kortele, finansinio patvirtinimo yra laukiama iki 21 dienos. Kol kas Jūsų nurodytai operacijai finansinis patvirtinimas nėra gautas ir bankas neturi pagrindo anuliuoti rezervacijos. Maloniai prašome luktelėti. jeigu būtų nepagrįstai nurašyta suma, siūlytume užpildyti pretenzijos formą dėl operacijos ginčijimo. Pretenzijų nagrinėjimo terminas - 30 dienų."

Žodžiu, pinigų neatkabino, tik palinkėjo geros dienos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasulita123: 03 gruodžio 2013 - 21:30
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 12 03, 21:25)
nebutinai suklydus blokuoja mirksiukas.gif


Ir net ir be emailo uz keliy dieny gali vel apsipirkinet. As kazkaip pastebejau, kad priklauso nuo to, kokias prekes perki... Buna, prisidedi kokiu popigiai prekiu kruva, ir nepraeina. Jei tik kokiu brangesniu prisidedi- praeina. Gal man taip tik pasirode...
Papildyta:
QUOTE(Rasulita123 @ 2013 12 03, 21:28)
Ačiū  4u.gif Vadinasi turiu laiko apsispręsti, siųsti atgal ar pasilikti smile.gif
Aš parašiau į Swed banką el.laišką, kad atkabintų pinigus, tai gavau  atsakymą:

"Atsiskaičius kortele, lėšos yra tą pačią dieną rezervuojamos pagal atsiskaitymo vietos atsiųstą informaciją bankui ir tuomet bankas laukia finansinio patvirtinimo. Atsiskaičius debeto kortele, finansinio patvirtinimo yra laukiama iki 21 dienos. Kol kas Jūsų nurodytai operacijai finansinis patvirtinimas nėra gautas ir bankas neturi pagrindo anuliuoti rezervacijos. Maloniai prašome luktelėti. jeigu būtų nepagrįstai nurašyta suma, siūlytume užpildyti pretenzijos formą dėl operacijos ginčijimo. Pretenzijų nagrinėjimo terminas - 30 dienų."

Žodžiu, pinigų neatkabino, tik palinkėjo geros dienos  doh.gif


Mano seb. Papraso irodyma pateikt, kad nepraejo, nusiunciu ten kokia nukopijuota ju spargalke ismesta ir atsaukia.
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 12 03, 21:32)
Mano seb. Papraso irodyma pateikt, kad nepraejo, nusiunciu ten kokia nukopijuota ju spargalke ismesta ir atsaukia.

O Swed banke nieko neprašė doh.gif Tikrai būčiau ir aš tą špargalkę nusiuntusi, o dabar turiu laukti.
Atsakyti
gal kas Klaipedoje ar aplink noretu ko is amazon.co.uk, man prireike dar sio bei to, tad gal kas noretu prisijungti g.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 12 03, 19:16)
o yra dar kokia nors akcija kurnors siuntimui per terminalus ?  4u.gif



QUOTE(jurgitatr @ 2013 12 03, 19:58)
LP Express dar visa savaite puse kainos smile.gif


registruojant siunta per portala tarpmergaiciu.lt visu didziu siuntos kainuoja 3,99lt. jau siunciau XL dydzio deze ir mokejau 3,99lt. tik galioja iki 11.08
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2013 12 03, 22:41)
O Swed banke nieko neprašė  doh.gif  Tikrai būčiau ir aš tą špargalkę nusiuntusi, o dabar turiu laukti.

Tai kad ir swed nuima, nusiunciau jiems patvirtinima, kad uzsakymas atsauktas, dar paskambinau, ir paprasiau,kad nuimtu, ir dienos begyje grazino pinigelius. smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galite patarti, ku ie6koti resorban tepaliuko? LT jau nebeveža, o jis mums labai patiko.
Ačiū atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti