Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2013 12 03, 11:42)
Na, jus i Siaulius tai tikrai iki Kaledu spesit, kad ir su sekancia siunta  4u.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif einu dar tada pasiprekinti... lotuliukas.gif


o clarks paciam negalima, ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(akbr @ 2013 12 03, 14:46)
o clarks paciam negalima, ar ne  g.gif


Ne, deja unsure.gif

Renku uzsakyma is OCADO 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Linut, man irgi saskaita per mokejimai.lt 4u.gif
Atsakyti
Ar teisingai suprantu, kad mažiausias svoris adreso nuomai 2 kg. O apmokant per mokėjimai.lt - 1 kg? T.y. jei mano tik vienas nesunkus daikčiukas, tai pigiau būtų atsiskaityti per mokėjimai.lt?
Atsakyti
Mokant bet kokia sistema, minimalus yra 2kg.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 03, 15:22)
Mokant bet kokia sistema, minimalus yra 2kg.

Supratau smile.gif
Atsakyti
merginos gal kuri susidurete?
laukiu siuntos, pasiziuriu per paieska, raso "Arrival at inward office of exchange" location GB
ir jau tas pats statusas nuo lapkricio 19 d. g.gif idomu kaip suprasti ar anglai cia laiko ir nepaleidzia ar kaip cia yra, ar yra tikimybe, kad tie siuntinukai jau yra pas Linute, o tik nepakeistas statusas? ot busiu bendradarbei "kiaule" pakisus, uzsakiau jai daiktu is kinijos spalio vidury kaledoms, sakiau tikrai 100% gausi, o dabar velnias jau neramu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2013 12 03, 15:33)
merginos gal kuri susidurete?
laukiu siuntos, pasiziuriu per paieska, raso "Arrival at inward office of exchange" location GB
ir jau tas pats statusas nuo lapkricio 19 d.  g.gif  idomu kaip suprasti ar anglai cia laiko ir nepaleidzia ar kaip cia yra, ar yra tikimybe, kad tie siuntinukai jau yra pas Linute, o tik nepakeistas statusas? ot busiu bendradarbei "kiaule" pakisus, uzsakiau jai daiktu is kinijos spalio vidury kaledoms, sakiau tikrai 100% gausi, o dabar velnias jau neramu  unsure.gif


Nu jau kazkas blogai. Jei turit omenyje muitine, tai jie nelaiko daiktu tiek laiko.
Parodykit man kur ta trakinga toki ziurite?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 03, 15:34)
Nu jau kazkas blogai. Jei turit omenyje muitine, tai jie nelaiko daiktu tiek laiko.
Parodykit man kur ta trakinga toki ziurite?

per cia tracking
galiu ir nr parasyti RC002898087CN ir RC002898087CN
Papildyta:
geras tik dabar pamaciau kad dvi prekes sudetos i viena, cia du bliuzonai turejo buti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugvilė: 03 gruodžio 2013 - 14:51
QUOTE(Ugvilė @ 2013 12 03, 15:52)
per cia tracking
galiu ir nr parasyti RC002898087CN ir RC002898087CN
Papildyta:
geras tik dabar pamaciau kad dvi prekes sudetos i viena, cia du bliuzonai turejo buti


Ne, pastas neturi ju dar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 03, 16:00)
Ne, pastas neturi ju dar  4u.gif

nu as irgi per royal ziurejau, bet kaip taip gali buti, kad 2 savaites tipo UK bet dar nera pas jus... as tikiuosi i paskutines siunta spes, nes mane uzmus ji doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2013 12 03, 16:04)
nu as irgi per royal ziurejau, bet kaip taip gali buti, kad 2 savaites tipo UK bet dar nera pas jus... as tikiuosi i paskutines siunta spes, nes mane uzmus ji  doh.gif  lotuliukas.gif


g.gif o ka pardavejas sako?
Atsakyti