Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Pas mane dar liko siuntinukai:
Jurgos M, Lauros P ir Zitos B. mirksiukas.gif
Mergaitės, per šventes nedalinsiu ax.gif
Atsakyti
jonava negavo dar ?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 23, 12:49)
Taip, yra sandelyje 1 nedidukas.

4u.gif ok reiks reiskias po parduotuves seilu paieskpt kad butų jam kompanija.
Ne siunciam kol daugiau kas nesusirinks
Atsakyti
Linut, neseniai parasiau dar e-mail kitu klausimu, kai galesit, zvilgtelkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 23, 13:47)
Dabar raso, kad galit pirkti, nueme apribojima.
O, toliau visa litanija standartiniu paaiskinimu  mirksiukas.gif


Ačiū, lauksiu tada kol grįš pinigai į sąskaitą ir bandysiu dar kartą pirkti. Visoms linksmų švenčių ir gerų pirkinių 4u.gif
Atsakyti
Neatsiėmusioms siuntinukų - Per Kūčias / Kalėdas tikrai neatsiliepsiu nežinomiems skambintojams ir tikrai nedalinsiu siuntinukų (turėjot beveik savaitę laiko iki šiol, tad jau kelios dienos nieko nepakeis).
smile.gif
Gražių švenčiųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuska @ 2013 12 24, 15:07)
Neatsiėmusioms siuntinukų -  Per Kūčias / Kalėdas tikrai neatsiliepsiu nežinomiems skambintojams ir tikrai nedalinsiu siuntinukų (turėjot beveik savaitę laiko iki šiol, tad jau kelios dienos nieko nepakeis).
smile.gif
Gražių švenčiųsmile.gif


mane tai erzina tokie, kurie negave ziniu, kad tikrai pas mane siuntinukas bet kadangi numeri zino is anu kartu - skambina ir klausia gal netycia turit ir taip tu skambuciu nemazai, bet kad tai jau ne pavieniai tokie atvejai ir dar po kelis kartus.
labai irgi noreciau paprasyti ne tik per sventes bet ir taip jei negavot ziniu kad siuntinys pas mane, vadinasi as jo neturiu.


Graziu ir ramiu svenciu!!!!!!!
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image

Mielieji ir mielosios,

Tegul būna pilni Jūsų namai skalsos ir santarvės, laimės ir pakantumo, o Jūsų širdys - meilės, džiaugsmo ir vilties.

Nuosirdus Aciu visiems, kurie praleido metus, kartu su mumis! Be jusu, nebutu Musu!!! Aciu!!!

Graziu svenciu user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 24 gruodžio 2013 - 17:50
MASSIMO DUTI SALE

ZARA SALE

NEXT SALE


DEBENHAMS SALE
Atsakyti
Limcamca, as jums esu laiska parasiusi pries pora dieneliu del ebay, suprantu, kad sventes, ale matau, kad renkate uzsakymus, tai gal paziuretumet ir mano laiska 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, ar su jumis reikia derinti laika, jei uzsakynesiu is tesco direct?
Atsakyti
QUOTE(rodnaja @ 2013 12 27, 00:37)
Sveiki, ar su jumis reikia derinti laika, jei uzsakynesiu is tesco direct?


Rūbelių nereikia derinti, tik maistą 4u.gif
Atsakyti