Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Lina, gal galima sužinoti ar man iškeliavo (ar iškeliaus dar tik, nelabai suprantu kada čia ta siunta keliaus) kas nors su paskutine šių metų siunta? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martyna: 23 gruodžio 2013 - 11:01
QUOTE(Martyna @ 2013 12 23, 12:01)
Lina, gal galima sužinoti ar man iškeliavo (ar iškeliaus dar tik, nelabai suprantu kada čia ta siunta keliaus) kas nors su paskutine šių metų siunta?  blush2.gif


Kad nepraset siusti g.gif O jusiske nesieke 7kg.
Dabar tik po naujuju metu.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 23, 12:43)
Kad nepraset siusti  g.gif O jusiske nesieke 7kg.
Dabar tik po naujuju metu.

Viskas OK, klausiu nes kai kurie pirkiniai be trackingo, tai jeigu nesiekė 7 kg., vadinasi neatėjo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Danni @ 2013 12 22, 22:56)
Parašiau.


Dabar raso, kad galit pirkti, nueme apribojima.
O, toliau visa litanija standartiniu paaiskinimu mirksiukas.gif

QUOTE(vasilysha @ 2013 12 23, 01:40)
Limcamca sveiki,


Gerai, turesim omenyje. Aciu, kad praneset 4u.gif
Atsakyti
Tiesa, Jelena A. pasiėmė siuntinuką, pas mane nieko neliko, daugiau šiais metais negausiu, tai galiu ramiai važiuot švęst newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2013 12 20, 21:11)
aciu uz siuntinuka- atsiemiau siandien- tik ispakavus neradau vieno mazo daikciuko- amazon raso, kad turejo buti pristatytas 9 d. ten be trackingo- va tokie tusinukai: http://www.amazon.co...4...=UTF8&psc=1
ar galejo kazkur uzsimesti? ten kiek suprantu mazutyte dezutyte turetu buti o gal vokas. ar jiems rasyt, kad negauta??  O gal pas kazka priklydo? aciu uz atsakyma

(ten mano siuntinys turejo buti is 3 - vienos didesnes dezutes ir 2 mini- supakuota buvo ta didzioji ir vienas mazas vokelis- o antrojo ir nebuvo.)


Taip, yra sandelyje 1 nedidukas.
Atsakyti
kartuoju:
O man si karta nieko nera (siaip turetu buti)? Negavau nei saskaitos, nei zinutes. Aciu
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2013 12 23, 13:48)
Tiesa, Jelena A. pasiėmė siuntinuką, pas mane nieko neliko, daugiau šiais metais negausiu, tai galiu ramiai važiuot švęst  newyear.gif


Smagiu svenciu jums 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ver @ 2013 12 23, 13:49)
kartuoju:
O man si karta nieko nera (siaip turetu buti)? Negavau nei  saskaitos, nei zinutes. Aciu


Atsakiau emailu 4u.gif

NEWLOOK - ispardavimas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Lina, negavau atsakymo emailu dėl siuntos atsiėmimo Marina M.
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 12 23, 15:25)
Lina, negavau atsakymo emailu dėl siuntos atsiėmimo Marina M.


Neturiu neatsakytu emailu schmoll.gif Pakartokit dar karta.
Atsakyti
Na va ir pas mane neliko neatsiimtu siuntiniu 4u.gif

Graziu svenciu visom wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 23, 15:50)
Neturiu neatsakytu emailu  schmoll.gif Pakartokit dar karta.

Pakartojau. Gal vėl tas mano paštas kvailioja g.gif Nes vakar parašiau laišką ir gavau tą standartinį atsakymą: Mes gavome jusu emaila ir butinai i ji atsakysime. Aciu, uz kantrybe.
Atsakyti