Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Danni @ 2013 12 21, 10:05)
Man TBS atrašė:
Please note that our website only accepts cards issued in the U.K.
O aš bandžiau su LT Visa kortele atsiskaityti. Tai dabar nesuprantu kaip jūs perkat ir jums praeina pirkimai?

tinka tik kreditine visa, paprasta netinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2013 12 21, 14:50)
tinka tik kreditine visa, paprasta netinka g.gif

Visa ir yra kreditinė, nes debetinė-visa electron smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuska @ 2013 12 21, 17:42)
Visa ir yra kreditinė, nes debetinė-visa electron smile.gif

nei sis nei tas 4u.gif
arba nesuprantu, ka turit omeny.
pati turiu visa electron(paprasta) ir visa revolving (kreditine).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natina: 21 gruodžio 2013 - 18:32
QUOTE(natina @ 2013 12 21, 14:50)
tinka tik kreditine visa, paprasta netinka g.gif


Aš bandžiau su Visa Virtuon
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danni: 21 gruodžio 2013 - 21:02
QUOTE(Danni @ 2013 12 21, 21:54)
Aš bandžiau su Visa Virtuon

Rasykit tada jiems laiska, klauskit kodel nepraleido. Atsakys, kad for security reasons smile.gif ir turbut galedit pirkt.
Atsakyti
Gal pas kažką netyčia priklydo juodi ugsai su kniedėmis? Labai panašūs į šiuos:
user posted image

Atsakyti
Pas mane liko tik Toma S. siuntinukas 4u.gif

Ryt apie 17h isvaziuojam ir nebusim visa savaite 4u.gif
Atsakyti
Jelena A. iš praeitos siuntos, rytoj iki 15 val. paskutinis šansas šiais metais pasiimti siuntinuką 4u.gif
Atsakyti
Egle S. turiu jusu siuntinuka 4u.gif

Atsakyti
Ziuriupries sventes daug kam nebereik siuntinuku - pas mane irgi yra atlikusiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2013 12 21, 22:27)
Rasykit tada jiems laiska, klauskit kodel nepraleido. Atsakys, kad for security reasons smile.gif ir turbut galedit pirkt.


Parašiau. Atsiprašau, kad čia paspaminsiu, bet prastai suprantu angliškai, gal pasakysit ką jie čia turėjo omenyje, galiu dabar pirkti pas juos ar ne?

Here at The Body Shop International we pride ourselves in having a stringent fraud
prevention system in place for the protection of our customers.

The difficulties with your order have been investigated and you are able to continue
with your online purchase. Please be assured that after this time the system will
continue to monitor each order that is placed on our website for our customer’s
protection.

We would kindly advise you to check with your bank whether everything is in order
with your card, as the address in all the rejected orders could not be verified.

In addition to that, please check whether you have entered all the details correctly.

Please note that our website only accepts cards issued in the U.K.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danni: 22 gruodžio 2013 - 21:57
Limcamca sveiki,
Visi siuntinukai kurie is naujos siuntos (kurie kaupiasi, ir ateis iki nauju, ar iskart po). visi kurie yra supakuoti i kietas dezutes, galimai tures lipukus "duzta". ten ivairi buitine technika ir pan. tai jei ir netures tu lipuku, kaipnors atsargiau ten su jais - "saldytuvu" ant ju nekraukite, jei imanoma. geriausiai kad kaip visad i viena deze sumestumete-na vienzo kaip jums ten gaunasi patiems patogiau. tesiog perspeju per sia siunta biski technikos uzsipirkome. siunta manau bus virsh 7kg.
beje 10sausio planuoja isjudeti ane?
Aciu. Graziu svenciu.
Atsakyti