Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(bbiitute @ 2013 12 20, 18:18)
Ir antradienis darbo  g.gif



http://www.suduvosgi.../lt/?cid=141638
Atsakyti
QUOTE(kristi...u @ 2013 12 19, 20:03)
sveiki Limcamca,
ar mano gautas is The body shop? noreciau, kad issiustumete. greiciausiai 7 kg. nebus, sumokesiu 15 lt.



pakartoju klausima, nes nesulaukiu atsakymo ir el. p.
Atsakyti
QUOTE(kristi...u @ 2013 12 20, 19:36)
pakartoju klausima, nes nesulaukiu atsakymo ir el. p.


TBS veza su trackingu, galima pasitikrinti belaukiant atsakymo mirksiukas.gif 4u.gif
Jau vakar idejom, jei gerai nika atsimenu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2013 12 19, 21:33)
o mano superinė pažintis su venipaku. paskambino, sutarėm, per kiek atvažiuočiau, sulakstė su kitais siuntiniais per tą laiką, man pasisiūlė pats užnešt, nes sunku  thumbup.gif

Iš tikro labai priklauso nuo kurjerio/vairuotojo kaip asmens.
Veiną kar buvo, kad paprašė užnešt, bet kaip čia pasakius taip mandagiai, su viltim balse, o dar ir vyras namuose buvo, na tai kažkaip nekilo net noras atsisakyt smile.gif
Atsakyti
aciu uz siuntinuka- atsiemiau siandien- tik ispakavus neradau vieno mazo daikciuko- amazon raso, kad turejo buti pristatytas 9 d. ten be trackingo- va tokie tusinukai: http://www.amazon.co...4...=UTF8&psc=1
ar galejo kazkur uzsimesti? ten kiek suprantu mazutyte dezutyte turetu buti o gal vokas. ar jiems rasyt, kad negauta?? O gal pas kazka priklydo? aciu uz atsakyma

(ten mano siuntinys turejo buti is 3 - vienos didesnes dezutes ir 2 mini- supakuota buvo ta didzioji ir vienas mazas vokelis- o antrojo ir nebuvo.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 20 gruodžio 2013 - 20:14
As Venipaka irgi tik pagirti galiu, sukrove viska, atnese, visus kartus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedr@ @ 2013 12 20, 13:00)
Aciu, tai gal tada ir viskas tvarkoje, tik dar pinigai nesuvaiksciojo, nes ju dar nera nei paypal saskaitoj nei kreditinej, o seniau kai dariau tai tikrai reikejo dar kazka papildomai daryti.

Jei paypal overview nėra jokių "accept", tada turi matytis, kad tas ir tas refundino (atsikira eilutė), taip pat turėjot gauti į savo meilą, kad refundinta. O jei buvo mokėta kortele, o ne iš paypal balanso, tai pinigus sąskaitoje matysit plius minus už 5d-savaitės.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 20, 19:40)
TBS veza su trackingu, galima pasitikrinti belaukiant atsakymo  mirksiukas.gif  4u.gif
Jau vakar idejom, jei gerai nika atsimenu  mirksiukas.gif


tikiuosi mano bigsmile.gif . pirma karta uzsakinejau, tai neramu buvo, nes pradzioje neleido pirkti, o suma rezervavo doh.gif tai galvoju, kad vel kokiu nesusipratimu nebutu mirksiukas.gif labai aciu.
Atsakyti
O man si karta nieko nera (siaip turetu buti)? Negavau saskaitos. Aciu
Atsakyti
Man TBS atrašė:
Please note that our website only accepts cards issued in the U.K.
O aš bandžiau su LT Visa kortele atsiskaityti. Tai dabar nesuprantu kaip jūs perkat ir jums praeina pirkimai?
Atsakyti
Merginos siaulietes, su viena jusu kalbejom vakar vakare del siuntos atsiemimo siandien. Sakiau, jog pasuksiu apie puse desimtos ir sutarsim, bet sugebejau telefona vakar vakare sudauzyt. Jei matot zinute, paskambinkit man, nes nebeturiu Jusu numerio. Maniskis nr tas pats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danni @ 2013 12 21, 10:05)
Man TBS atrašė:
Please note that our website only accepts cards issued in the U.K.
O aš bandžiau su LT Visa kortele atsiskaityti. Tai dabar nesuprantu kaip jūs perkat ir jums praeina pirkimai?

nu iki siol praejo. gal koki 15 uzsakymu jau dariau
Atsakyti