Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2013 12 20, 11:30)
Zvilgtelt galesiu tik po pietu, o siaulietes kaip matot, jau atakuoja mane visaip doh.gif Man patvirtino, kad siunta jums pristatyta pries pora dienu, bet dar nesu gavus is jusu leidimo siusti zmones g.gif


Siunta as gavau vakar apie 17.30 blink.gif Ne jokia ne pora dienu atgal g.gif Ir pasigedau savo saldainiu blush2.gif


Siaulietes siandien gali atsiimt centre iki 15val, veliau pietiniam susitarus. Parasykit AZ, nes nenoriu cia savo tel rasyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaRAza: 20 gruodžio 2013 - 10:55
Laba.Prasau pagalbos kaip ebejui priimti pinigu pagrazinima? Kazkaip seniau kai yra teke ta dayrt, pati pardaveja viska susake ka daryt, o dabar nezinau...Paypale matau kad yra pinigu siuntimas, bet kaip suprantu man reikia kazkaip patvirtinti ta grazinima g.gif gal kas pades?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedr@: 20 gruodžio 2013 - 10:59
QUOTE(Giedr@ @ 2013 12 20, 11:58)
Laba.Prasau pagalbos kaip ebejui priimti pinigu pagrazinima? Kazkaip seniau kai yra teke ta dayrt, pati pardaveja viska susake ka daryt, o dabar nezinau...Paypale matau kad yra pinigu siuntimas, bet kaip suprantu man reikia kazkaip patvirtinti ta grazinima  g.gif  gal kas pades?


Retais atvejais reikia kazka papildomai tvirtint, jei matote Paypala, tai gal viskas gerai. Pinigai grizta ten, is kur mokejote, jei is Paypal balanso, tai i ji, jei is korteles saskaitos tai grizta i ja po kurio laiko ax.gif Kiek grazinimu esu turejusi, tai viena vieninteli karta kazkada reikejo paspaus accept ar kazka panasaus.
Atsakyti
Sveiki,gal kartais kas netycia gavote ne savo siunta(Dianos Zilinskaites vardu) turejo but lapkriti jau.ten turejo but raudonas teletabis mano vaikui dovanu verysad.gif jei kas gavote atsiliepkite,buciau labai dekinga
ir dar,gal yra cia Aida,pas ja mano siunta,gavau jos nr,bet sako,kad toks neegzistuoja,irgi noreciau,kad parasytumete,aciu
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 12 20, 11:09)
Retais atvejais reikia kazka papildomai tvirtint, jei matote Paypala, tai gal viskas gerai. Pinigai grizta ten, is kur mokejote, jei is Paypal balanso, tai i ji, jei is korteles saskaitos tai grizta i ja po kurio laiko ax.gif Kiek grazinimu esu turejusi, tai viena vieninteli karta kazkada reikejo paspaus accept ar kazka panasaus.

Aciu, tai gal tada ir viskas tvarkoje, tik dar pinigai nesuvaiksciojo, nes ju dar nera nei paypal saskaitoj nei kreditinej, o seniau kai dariau tai tikrai reikejo dar kazka papildomai daryti.
Atsakyti

Sveiki,gal kartais pas jus tarp neatpazintu daiktu yra toks Ramstein Diskas? 4u.gif

http://www.ebay.co.uk/itm/131055423411
Atsakyti
QUOTE(Giedr@ @ 2013 12 20, 11:58)
Laba.Prasau pagalbos kaip ebejui priimti pinigu pagrazinima? Kazkaip seniau kai yra teke ta dayrt, pati pardaveja viska susake ka daryt, o dabar nezinau...Paypale matau kad yra pinigu siuntimas, bet kaip suprantu man reikia kazkaip patvirtinti ta grazinima  g.gif  gal kas pades?


Paypale turit padaryti accept 4u.gif

QUOTE(ligituka @ 2013 12 20, 14:53)
Sveiki,gal kartais pas jus tarp neatpazintu daiktu yra toks Ramstein Diskas?  4u.gif

http://www.ebay.co.uk/itm/131055423411


Nera tokio, bet parasykit, man emaila, kad galeciau issaugoti nuoroda, jei vdrug atsirastu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2013 12 19, 22:59)
Limcaca, jei siutinukas ateis gruodzio 23 arba 27 diena, kuriuo metu bus galima jo tiketis Lietuvoje? Susimaišiau tam šventiniam laikotarpy Dekui. 4u.gif



Pakartoju klausimuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2013 12 20, 15:05)
Pakartoju klausimuką 4u.gif


Nei praejusiai siuntai, nei naujametinei tikslios datos nera, - nes nezinau. Cia siuntos papildomos, ne pagal grafika, negaliu prognozuoti unsure.gif
Atsakyti
Ar tikrai nežinot ar man kas nors yra atėję tuomet gal siųsčiausi ir naujametinę siuntą? blush2.gif Ir ar Šiauliams taip pat tektų mokėti 15lt? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 20 gruodžio 2013 - 14:20
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 20, 15:17)
Nei praejusiai siuntai, nei naujametinei tikslios datos nera, - nes nezinau. Cia siuntos papildomos, ne pagal grafika, negaliu prognozuoti  unsure.gif



Supratau, dėkui 4u.gif nieko skubaus nėra, tai ir pergyvent nėra dėl ko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2013 12 20, 15:19)
Ar tikrai nežinot ar man kas nors yra atėję tuomet gal siųsčiausi ir naujametinę siuntą?  blush2.gif Ir ar Šiauliams taip pat tektų mokėti 15lt?  blush2.gif


Yra 1 deze 4u.gif
Atsakyti