Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(MAMA7411 @ 2013 12 19, 20:00)
Na nusivyliau šiandien Venipaku kaip reikiant...Visuomet sintinius atnešdavo į namus be jokių klausimų. Šiandien skambina, sako - išeikit blink.gif Sakau - negaliu, su mažu vaiku namuose viena ( o dar ir nėra praėję nei dviejų parų po patirtos operacijos, vos vaikštau smile.gif - šito nesakiau, bet atėjęs manau turėjo pastebėt ). Išjungė telefoną, atnešė...atidariau duris su pusnuogiu vaiku, jis man nepatenkintas per slenkstį kiša į rankas dėžę ir popierių,kad greičiau pasirašyčiau:oh nejaugi sunku padėt ant grindų doh.gif
Nu kažkoks nenormalus vairuotojas pradėjo vežiot doh.gif


Man irgi tas pats, skambina ir sako "Aš apačioj stoviu. Jūs namie, galiu pakilti?"
Atsakyti
o mano superinė pažintis su venipaku. paskambino, sutarėm, per kiek atvažiuočiau, sulakstė su kitais siuntiniais per tą laiką, man pasisiūlė pats užnešt, nes sunku thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, Limcamca,
Prašau atsakyti į mano laišką arba į asmeninę žinutę. Ačiū smile.gif
Atsakyti
Limcaca, jei siutinukas ateis gruodzio 23 arba 27 diena, kuriuo metu bus galima jo tiketis Lietuvoje? Dekui. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulegrąža @ 2013 12 19, 21:33)
Sveiki, Limcamca,
Prašau atsakyti į mano laišką arba į asmeninę žinutę. Ačiū smile.gif


As ir nesulaukiu nei saskaitos, nei atsakymo kur mano siuntinukas... verysad.gif Sventes...
Atsakyti
Sveiki,gal kartais pas jus tarp neatpazintu daiktu yra toks Ramstein Diskas? 4u.gif

http://www.ebay.co.uk/itm/131055423411
Atsakyti
Ačiū už siuntinuką, gražių artėjančių švenčių 4u.gif .

O aš vakar buvau nustebinta, gavau siuntinį, ir dar visai be jokių minčių nesuprantamą dėžutę, bet su mano vardu ir pavarde, atidarau, o ten puodelis ir į jį pridėta snikeriukų, marsiukų - tai 5 min. buvau nieko nesupratus, ar čia Lina man įdėjo, kokia čia klaida, nes pavadinimas tai pirmą kartą matomas - Bells shoes. Na paskui pradėjau galvot, kaip čia gali būt užrašyta mano rekvizitai, pasirodo pirkau per amazoną iš jų nepigius batus, bet tai kokie šaunuoliai thumbup.gif .
Atsakyti
Kazin o Virsuliskes dar negavo siuntos? g.gif mano lyg ir ten siuntinukai turi buti, tik nezinau pas ka 4u.gif
Atsakyti
Prašau dar kartą peržiūrėkit visi kas gavo siuntas ar nėra pas nieką didelės sunkokos dėžės (Lina sako turėtų būti balta), prie angliško adreso turi būti nurodyta Joana K., bet kitur gali būti užrašyta Aušra T., bet velnias žino ką jie ten pripainiojo, gali būti ir dar koks kitas vardas, svarbu, kad ant angliško adreso turi būti užrašyta Joana K.
Atsakyti
QUOTE(saulegrąža @ 2013 12 19, 21:33)
Sveiki, Limcamca,
Prašau atsakyti į mano laišką arba į asmeninę žinutę. Ačiū smile.gif


Vis dar laukiu atsakymo...
Atsakyti
Lina, parasiau Jums laiskuti, zvilgtelkit 4u.gif


As manau kad vairuotojams prieskaledine depresija biggrin.gif Visiems kitiems irgi, nes sita savaite bent jau mane I kapus nuvarys doh.gif lotuliukas.gif Per Kaledas, atrodo, jog noriu tik lovoj pragulet ir nieko nedaryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 12 20, 11:27)
Lina, parasiau Jums laiskuti, zvilgtelkit 4u.gif
As manau kad vairuotojams prieskaledine depresija biggrin.gif Visiems kitiems irgi, nes sita savaite bent jau mane I kapus nuvarys doh.gif  lotuliukas.gif Per Kaledas, atrodo, jog noriu tik lovoj pragulet ir nieko nedaryt biggrin.gif


Zvilgtelt galesiu tik po pietu, o siaulietes kaip matot, jau atakuoja mane visaip doh.gif Man patvirtino, kad siunta jums pristatyta pries pora dienu, bet dar nesu gavus is jusu leidimo siusti zmones g.gif
Atsakyti