Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2013 12 19, 15:33)
Is kur gavot? g.gif



atveze venipakas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 12 19, 16:47)
atveze venipakas  unsure.gif


Nu normaliai. O, kazin is kur adresa gavo? Nes, turejo i Justiniskes vaziuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 19, 15:57)
Nu normaliai. O, kazin is kur adresa gavo? Nes, turejo i Justiniskes vaziuoti  biggrin.gif



gal is atminties? biggrin.gif nezinau, skambutis i duris, jums siuntinukas, venipakas. sakau, ko taip mazai? sako, nezinau, 2vnt. jusu, pasirasykit. nu ok, aciu, viso gero g.gif
Atsakyti
Lina, aciu labai uz siuntinukus aciuks.gif
Pasigedau stai tokio dalykelio:
100m LED lights
Viena gavau, o kito ne. Lina, gal netycia pamenate, ar yra gauta (nes pamaniau gal veliau atejo ) mano vardu nediduke dezute?


Klaipedoje turiu:

Lauros B., Margaritos R., Alinos L., Olgos A., ir is praeitos siuntos Raimondos Š. siuntinukus 4u.gif

Olgos kontaktu neturiu tad prasau parasyti AZ ar paskambinti,
su kitomis susisieksiu telefonu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AJ_Lt: 19 gruodžio 2013 - 16:20
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 19, 15:04)
Yra, bet atminusavus islaidas, moketi 50 ct, tai ir nesiunciu.




4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pas mane kažkokiu mistiniu būdu pakliuvo Aušros T. siuntinys, bet kur tada mano? Gal pas ką yra didelė dėžė su Joana K. vardu?
Atsakyti
Siuntinukas atsiimtas jau. Aciu labai smile.gif

Smagiu svenciu visoms 4u.gif
Atsakyti
Irma K.
Neringa Z.
Monika B.
Agniete M.
Akvile J.
Ringaile R.
Asta S.
Atsakyti
Panevezys gaves. Laukiu sveciuose sivakar arba ryt vakare: Tomo A., Gintares K., Jurgitos Z. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo. @ 2013 12 19, 12:02)
Man labai patinka DPD - paskambina gal pusę aštuonių ir paklausia ar būsiu pavyzdžiui apie 12. O Venipakas VISADA atsiunčia žinutę iš vakaro ir jei netinka, kviečia pakeisti internete laiką (tik neradau kaip, kai kažkada norėjau, tai nebesigilinau. Bet kuriuo atveju, jei labai svarbu, matyt galima paskambinti).

man DPD visada atsiuncia sms, pvz kad bus tarp 12 ir 13val. O Venipak paskambina tik tada kai buna jau apacioj biggrin.gif DHL irgi paskambina susitart del laiko
Atsakyti
Na nusivyliau šiandien Venipaku kaip reikiant...Visuomet sintinius atnešdavo į namus be jokių klausimų. Šiandien skambina, sako - išeikit blink.gif Sakau - negaliu, su mažu vaiku namuose viena ( o dar ir nėra praėję nei dviejų parų po patirtos operacijos, vos vaikštau smile.gif - šito nesakiau, bet atėjęs manau turėjo pastebėt ). Išjungė telefoną, atnešė...atidariau duris su pusnuogiu vaiku, jis man nepatenkintas per slenkstį kiša į rankas dėžę ir popierių,kad greičiau pasirašyčiau:oh nejaugi sunku padėt ant grindų doh.gif
Nu kažkoks nenormalus vairuotojas pradėjo vežiot doh.gif
Atsakyti
sveiki Limcamca,
ar mano gautas is The body shop? noreciau, kad issiustumete. greiciausiai 7 kg. nebus, sumokesiu 15 lt.
Atsakyti