Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2013 12 19, 12:51)
Anyta irgi skundziasi, kad neskambina.

Patys kalti, šiandien gavo laukt kol aš grįšiu biggrin.gif

Kažkaip mažokai gavau, tikėjausi daugiau, matyt tas, kas galvojau spės - nespėjo, o ko visai nesitikėjau atėjo iki siuntos išvažiavimo biggrin.gif
Atsakyti
Lina, ir aš negavau sąskaitos- negi nieko man nėra?sad.gif(((((((((((((((((((
Atsakyti
ir man saskaita 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Estaria @ 2013 12 19, 14:56)
Lina, ir aš negavau sąskaitos- negi nieko man nėra?sad.gif(((((((((((((((((((


Yra, bet atminusavus islaidas, moketi 50 ct, tai ir nesiunciu.

QUOTE(ligituka @ 2013 12 19, 15:01)
ir man saskaita  4u.gif


Vakar siuntem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 19, 13:59)
Tekti nera teke, bet nemanau, kad butu neimanoma? Paprastai akvariumas gi nusiima nuo spinteles, tai mazai ir bedos.  4u.gif

Va ir man idomu UK tiek idomiu yra nei pas mus LT ir kainos daug geresnes, bet pvz 200-400ltr stiklini ar perveztumete?
Atsakyti
Be abejo parveztume. Reiktu aisku, labiau pasaugoti, gerai viskuom apvynioti, bet kodel ne? parveztume ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 19, 15:17)
Be abejo parveztume. Reiktu aisku, labiau pasaugoti, gerai viskuom apvynioti, bet kodel ne? parveztume  ax.gif

super, tai reikes tada pasiziurinet thumbup.gif
Atsakyti
sveiki, sakykite o jeigu mano prekes isvaziavo penktadieni vakare, saskaita gavau - apmoketa, ar galima tiketis kad Vilniuje ju bus galima atsiimti iki sestadienio, nes ten vaiko basutes, isvaziuojame ir nezinau ar laukti ar pirkti nauju 4u.gif , aciu smile.gif
Atsakyti
Egle S. turiu jusu siuntinuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 12 19, 16:32)
Egle S. turiu jusu siuntinuka  4u.gif


Is kur gavot? g.gif
Atsakyti
Katik atveze siunta. Einu sutikrinti smile.gif Bet, kaip ir maniau, mano tel nebuvo nurodytas niekur Venipakui 4u.gif
Atsakyti
Vairuotojas paskambino is anksto, pasake mazdaug kuria valanda pristatys siunta.
Labai Jums ačiū ir gerų švenčių 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti