Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Murčikas @ 2013 12 19, 08:53)
man niekad is anksto neskambina, tai galima sakyti ir taip, sedi namie visa diena, arba maximum iki parduotuves iseini ir tikies, kad uto laiku neatvaziuos smile.gif

Man irgi neskambina iš anksto, paskambina tik jau privažiavę, kad nusileisčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuska @ 2013 12 18, 22:05)
Telefonai visada yra, tik kartais su klaida. Paskutinias  siuntas kai negavau sms, tai buvo praleistas skaičius smile.gif

Viena karta ant siuntiniu nebuvo isvis mano telefono.Nei su klaidom, nei be klaidu smile.gif Del to atvaziavo nepaskambine. Aisku nezinau, gal ten kazkokiuose lapuose turejo ta numeri, bet tingejo ieskot smile.gif
Atsakyti
Alytus Druskinikai gauta thumbup.gif thumbup.gif prisiduodam Giedre.B: Gaiva .J ir Dangirdas .L 4u.gif

Kalusimukas tik Dangirdas Druskininku g.gif blush2.gif nepamenu is pavardziu blush2.gif , o skubesiu iduoti nes panasu kad dovanos biggrin.gif
Atsakyti
Lina, o man nieko nebus, nes sąskaitos negavau? Matau, kad pristatyta jums 12 dieną unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2013 12 19, 09:57)
Man irgi neskambina iš anksto, paskambina tik jau privažiavę, kad nusileisčiau 4u.gif


Seip čia galiu pasakyt debilizmas, bet panasiaį elgiasi ir kiti lt kurjeriai, pvz lt express kurjeriai, ir dar keli. buna firmeliu kur tikrai paskambina, bet ne laiką sutart o kad bus už 15min...
Vienas čia neseniai prostatynejo, atvaziavo, buvau isvykus, tai sedejo masinoje pusval,lauke kol privaziuosiu.
Kazin kaip kitose šalyse? Matau kartais uk, emailas su tikslesniu galimu laiku atsiuncia..smalsu..
Atsakyti
Man labai patinka DPD - paskambina gal pusę aštuonių ir paklausia ar būsiu pavyzdžiui apie 12. O Venipakas VISADA atsiunčia žinutę iš vakaro ir jei netinka, kviečia pakeisti internete laiką (tik neradau kaip, kai kažkada norėjau, tai nebesigilinau. Bet kuriuo atveju, jei labai svarbu, matyt galima paskambinti).
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2013 12 19, 09:57)
Man irgi neskambina iš anksto, paskambina tik jau privažiavę, kad nusileisčiau


Anyta irgi skundziasi, kad neskambina.

QUOTE(simpa @ 2013 12 19, 10:07)
Viena karta ant siuntiniu nebuvo isvis mano telefono.Nei su klaidom, nei be klaidu Del to atvaziavo nepaskambine. Aisku nezinau, gal ten kazkokiuose lapuose turejo ta numeri, bet tingejo ieskot


Jo, jo nepriima jei truksta kokios info. Net, jei pasto kodo neuzrasai, liepia perrasyti arba apmokestina. doh.gif

QUOTE(bbiitute @ 2013 12 19, 11:01)
Alytus Druskinikai gauta   thumbup.gif  thumbup.gif prisiduodam Giedre.B: Gaiva .J ir  Dangirdas .L  4u.gif

Kalusimukas tik Dangirdas Druskininku  nepamenu is pavardziu  blush2.gif , o skubesiu  iduoti nes panasu kad dovanos 


Giedre ir Dangirdas is Druskininku. O Gaiva is tikruju yra Daiva - nuolatine kliente 4u.gif

QUOTE(BevardeX @ 2013 12 19, 11:03)
Lina, o man nieko nebus, nes sąskaitos negavau? Matau, kad pristatyta jums 12 dieną


Niu, kad ne blush2.gif

QUOTE(looo @ 2013 12 19, 11:23)
Kazin kaip kitose šalyse? Matau kartais uk, emailas su tikslesniu galimu laiku atsiuncia..smalsu..


Buna is vakaro atsiuncia zinute, su laiko tarpu 8-17 val. Ir, jei netinka gali atsakydamas i ta zinute pasikeisti: ar kt dienos pristatyma, ar, kad paliktu kur ir pan. Bet, pries atvaziuojant tikrai neskambina schmoll.gif Kita vertus, jei lauki kurjerio, darbdavys privalo tave isleisti is darbo, t.y. duoti tau iseigine, kuri neapmokama. Jei kurjeris nepasirodo, turi teise darbo dienos atlyginima issireikalauti is ju 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zinadriu @ 2013 12 18, 23:18)
Gavau žinutę iš Venipako, kad rytoj sėdėčiau namie g.gif
Visada pasiimdavau bendrame taške. O dabar man reikės papildomai mokėti Venipakui ar kaip? Nesuprantu.


Jusu ir Vitalijaus kartu sudejus, virsijo 7kg, tai ir vaziuoja i namus.

QUOTE(Danni @ 2013 12 19, 00:09)
Aš kiek žinau tai venipakui nieko mokėti nereikia, bent jau aš niekada nemokėdavau


Mes mokam uz kiekviena pakeitima 4u.gif

QUOTE(Abo. @ 2013 12 19, 01:10)
Dėkui, šiandien jau visai gerai, apsipirkau biggrin.gif
Kada planuojate po naujų metų - bus kokia pertrauka, ar tipiškai vėl vešit?

Tų 7 kg sistemos niekaip neperprantu, tas Venipakas apsimoka, kai būna 7 kg, nes tada paštas būna brangiau, ar tiesiog jau jam tada tam Venipakui pirmenybė labiau teikiama? umn.gif


7kg yra Tukio nustatymas. Kad nuo 7kg vezame i namus.
Jei 7kg nera, ir norint Naujiems metams, tada reikia 15lt Venipak islaidas apmoketi.
Nes, mums gaunasi kg maziau ir plius Venipako islaidos blush2.gif

As, pirmenybe visada teikiu Venipakui. Pasta man tvarko atskiras zmogus, vel papildomos islaidos. Be to Lietuvos pastas, priima tik pagal tam tikras taisykles supakuotas siuntas, tai su Venipak tikrai paprasciau 4u.gif

QUOTE(raseliukas @ 2013 12 19, 01:18)
sveiki, jei dar spėjau, įdėkit mano tarpšventinę siuntą, apmokėsiu 15lt 4u.gif


ok 4u.gif

QUOTE(Daimen @ 2013 12 19, 01:33)
As visada per paypal mokedavau  smile.gif
Bet sia saskaita apmokejau paprastu pavedimu, kazkaip pasimeciau  doh.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 19 gruodžio 2013 - 12:56
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 19, 13:42)
Kita vertus, jei lauki kurjerio, darbdavys privalo tave isleisti is darbo, t.y. duoti tau iseigine, kuri neapmokama. Jei kurjeris nepasirodo, turi teise darbo dienos atlyginima issireikalauti is ju  4u.gif


o cia tai lygis...man nuskambejo kaip koks kosmosas...(nei gerai nei blogai-tesiog kosmosas, mums cia lt tai nesuprantama).
Zmones iprate laisvadienius imti del ligos-del svarbesniu progu, ar kanors panasaus. bet kad del kurjerio, nebent jis aukso luitus veza smile.gif
Na bent kolkas kiek venipake, tiek kitur galima patikslinti ta laika, arba pakeisti pristatymo vieta/laika. tad nebeda cool.gif

Limcamca, ar teko akvariumus su spintelem gabenti? speju nelabai imanoma...
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2013 12 19, 13:55)
o cia tai lygis...man nuskambejo kaip koks kosmosas...(nei gerai nei blogai-tesiog kosmosas, mums cia lt tai nesuprantama).
Zmones iprate laisvadienius imti del ligos-del svarbesniu progu, ar kanors panasaus. bet kad del kurjerio, nebent jis aukso luitus veza smile.gif
Na bent kolkas kiek venipake, tiek kitur galima patikslinti ta laika, arba pakeisti pristatymo vieta/laika. tad nebeda  cool.gif

Limcamca, ar teko akvariumus su spintelem gabenti? speju nelabai imanoma...


Na matot, cia skaitoma, kad kurjeris yra toks pat darbo zmogus, tai darbo valandomis ir dirba. jei taikytusi prie kiekvieno adreso nurodymo, tai jis veziotu siuntas apvalia para. O, vistiek gi cia nera kazkokia greitoji pagalba blush2.gif Tokio dalyko, kaip vakarinis pristatymas Anglijoje isvis nera schmoll.gif isskyrus pas Amazon, jie nesamdo jokiu kurjeriu, jie veza patys, net ir sekmadieniais.

Tekti nera teke, bet nemanau, kad butu neimanoma? Paprastai akvariumas gi nusiima nuo spinteles, tai mazai ir bedos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 19, 13:51)

Giedre ir Dangirdas is Druskininku. O Gaiva is tikruju yra Daiva - nuolatine kliente  4u.gif


Ot surasiau skubedama doh.gif lotuliukas.gif viska supratau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 19, 12:51)
As, pirmenybe visada teikiu Venipakui. Pasta man tvarko atskiras zmogus, vel papildomos islaidos. Be to Lietuvos pastas, priima tik pagal tam tikras taisykles supakuotas siuntas, tai su Venipak tikrai paprasciau  4u.gif
ok  4u.gif
Aciu  4u.gif

Ačiū, lyg aiškiau biggrin.gif O kaip sužinoti ar yra 7 kg? Jūs galite pasakyti tokį dalyką? 4u.gif
Atsakyti
laukiu pas save

Deimante M
Wildfire
Greta K
Gytis G
Atsakyti