Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Lina, jei mano yra, nesiuskite. Aciu.
Atsakyti
Saskaitos uz sia siunta jau visiems issiustos 4u.gif

QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2013 12 18, 21:11)
o jie pirma skambina suderint laiką?  unsure.gif  rašo iš serijos...primename, kad ryt neinat į darbą ir visą dieną laukiat išsižioję nuo 8 iki 17 wacko.gif


Sako vieniems skambina, kitiems ne.

QUOTE(saulutecool @ 2013 12 18, 21:19)
Jeigu kartais siuntinukas Vaidui U. kuris buvo pristatytas Jums gruodzio 13d ryte (bent taip raso) nepapuole i 14d siunta i LT, prasau issiusti, sumokesiu Venipakui 15lt  4u.gif


Issiustas, LT yra, turejot jau ir saskaita gauti mirksiukas.gif

QUOTE(simpa @ 2013 12 18, 21:49)
Man SMS vel nera  g.gif Lina, suzinok kaipnors ar ant pacio siuntinio yra tel, nes namie istisai nebusiu  4u.gif Ir kiek vnt man Venipakas turi pristatyt isviso?

Dekui


Jie nepriima be telefonu schmoll.gif Turi buti.
11vnt is viso 4u.gif O musu nr 12 4u.gif
Atsakyti
Lina, išsiunčiau laišką, kad netyčia pervedžiau eurais, bet negavau patvirtinimo laiško, tai rašau dar ir čia, nes nežinau ką dabar daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 18, 22:50)
Jie nepriima be telefonu  schmoll.gif Turi buti.

Telefonai visada yra, tik kartais su klaida. Paskutinias siuntas kai negavau sms, tai buvo praleistas skaičius smile.gif
Atsakyti
Gavau žinutę iš Venipako, kad rytoj sėdėčiau namie g.gif
Visada pasiimdavau bendrame taške. O dabar man reikės papildomai mokėti Venipakui ar kaip? Nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(zinadriu @ 2013 12 18, 22:18)
Gavau žinutę iš Venipako, kad rytoj sėdėčiau namie g.gif
Visada pasiimdavau bendrame taške. O dabar man reikės papildomai mokėti Venipakui ar kaip? Nesuprantu.


Tai gal jums susidare 7 kg tiesiai i namus mirksiukas.gif tada nieko venipakui nereikia moketi


Ir as gavau zinute thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 18 gruodžio 2013 - 23:11
QUOTE(zinadriu @ 2013 12 18, 23:18)
Gavau žinutę iš Venipako, kad rytoj sėdėčiau namie g.gif
Visada pasiimdavau bendrame taške. O dabar man reikės papildomai mokėti Venipakui ar kaip? Nesuprantu.

Aš kiek žinau tai venipakui nieko mokėti nereikia, bent jau aš niekada nemokėdavau
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 18, 13:05)
Be abejo  mirksiukas.gif Sveikit  mirksiukas.gif

Dėkui, šiandien jau visai gerai, apsipirkau biggrin.gif
Kada planuojate po naujų metų - bus kokia pertrauka, ar tipiškai vėl vešit?

Tų 7 kg sistemos niekaip neperprantu, tas Venipakas apsimoka, kai būna 7 kg, nes tada paštas būna brangiau, ar tiesiog jau jam tada tam Venipakui pirmenybė labiau teikiama? umn.gif
Atsakyti
sveiki, jei dar spėjau, įdėkit mano tarpšventinę siuntą, apmokėsiu 15lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 18, 13:05)
Pamirsau ar jus paypalu ar mokejimai.lt mokate?


As visada per paypal mokedavau smile.gif
Buvau jau nusiteikus prisijungt prie mokejimai sistemos, bet pusiaukelej kazkaip as jais suabejojau blush2.gif ai irnesakyk.gif galvoju, pasiliksiu prie paypal :lotuliukas:
Bet sia saskaita apmokejau paprastu pavedimu, kazkaip pasimeciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo. @ 2013 12 19, 00:10)
Tų 7 kg sistemos niekaip neperprantu, tas Venipakas apsimoka, kai būna 7 kg, nes tada paštas būna brangiau, ar tiesiog jau jam tada tam Venipakui pirmenybė labiau teikiama? umn.gif


Tie 7 kg svarbūs tada, jei norit siuntą tiesiai į namus gauti. Kai yra tie 7 kg - taip ir būna. O jei 7 kg nebūna - tada prisikooperuojat pas kažką arba jei jūs iš mažesnio miesto esat - kažkas persiunčia paštu jums.
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2013 12 18, 20:11)
o jie pirma skambina suderint laiką?  unsure.gif  rašo iš serijos...primename, kad ryt neinat į darbą ir visą dieną laukiat išsižioję nuo 8 iki 17 wacko.gif



man niekad is anksto neskambina, tai galima sakyti ir taip, sedi namie visa diena, arba maximum iki parduotuves iseini ir tikies, kad uto laiku neatvaziuos smile.gif
Atsakyti