Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Man taip pat naujametinės siuntos nereikia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2013 12 18, 20:40)
Man taip pat naujametinės siuntos nereikia.  4u.gif


Ok 4u.gif
Atsakyti
venipakas jau sms dalina smile.gif)) mmm, kaip dziugu.
Atsakyti
Kaip tik norejau klausti biggrin.gif
Atsakyti
o jie pirma skambina suderint laiką? unsure.gif rašo iš serijos...primename, kad ryt neinat į darbą ir visą dieną laukiat išsižioję nuo 8 iki 17 wacko.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif O dabar lauksiu adresu kur lekt pasiimt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimingaMergina: 18 gruodžio 2013 - 20:32
Jeigu kartais siuntinukas Vaidui U. kuris buvo pristatytas Jums gruodzio 13d ryte (bent taip raso) nepapuole i 14d siunta i LT, prasau issiusti, sumokesiu Venipakui 15lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulutecool: 18 gruodžio 2013 - 20:21
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2013 12 18, 21:11)
o jie pirma skambina suderint laiką?  unsure.gif  rašo iš serijos...primename, kad ryt neinat į darbą ir visą dieną laukiat išsižioję nuo 8 iki 17 wacko.gif



skambinkite jiems is ryto, ir klauskite kada bus jusu rajone (pagal siuntos NR)...jie daugmaz pasako-galima +- paderinti laika, kada jums patogiau.
nes butu absurdas sedeti namie/darbe ir laukti JO VIENINTELIO ir nepakartojamo wub.gif biggrin.gif

o man kita dilema, sedim namie su vyru ir speliojam, as spes iki Tukio vienas "rimtas" ir sunkus pirkinukas atvaziuoti-siandien paimtas. butu smagu jei ryt pristatytu....
tracking numerio neturime, bet as kaip supratau sunkesnes siuntos kazkaip greiciau pristatomos, negu smulkme..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 18 gruodžio 2013 - 20:31
As irgi jau gavau sms ... laimes pilnos kelnes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 18, 20:10)
Kaip tik norejau klausti  biggrin.gif


o kur mano saskaita blink.gif , nori Kaledoms skolinga palikti g.gif
Atsakyti
Man SMS vel nera g.gif Lina, suzinok kaipnors ar ant pacio siuntinio yra tel, nes namie istisai nebusiu 4u.gif Ir kiek vnt man Venipakas turi pristatyt isviso?

Dekui
Atsakyti
Man irgi nesiųsti, jei nebus 7 kg (o jų turbūt ir nebus...). Aš maniau čia prašė parašyt tik tų, kurioms siųsti ir susimokės 15 Lt., bet kad jau pradėjot rašyt, kad nesiųstų, tai ir aš rašau smile.gif
Atsakyti