Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

ir as stoju i eile saskaitos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 17, 13:15)

Na, kas uzsisakinejot GAP, kaip reikalai? As vakar parasiau, kad man nebereikia uzsakymo, tai siandien gavau pranesima, kad prekes issiustos  doh.gif

As jau praeitą savaite gavau. Keistai kažkaip jie. Pirmadienį gavau antrą emeilą, sory, nespėjam, bla bla bla. Nu man neskubu, tai nekreipiau dėmesio, kada jau pristatys, tada. Antradienį jau skambina DHL (aš užsakinėjau į LT) biggrin.gif Tai ir likau nesupratus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daimen @ 2013 12 18, 00:11)
ir as stoju i eile saskaitos  rolleyes.gif


Pamirsau ar jus paypalu ar mokejimai.lt mokate?
Papildyta:
QUOTE(AJ_Lt @ 2013 12 17, 16:20)
Taip, net jei nebus 7kg, as apmokesiu siuntima 4u.gif


ok 4u.gif

QUOTE(pilvuziukas @ 2013 12 17, 16:54)
Sveiki, nezinau ar nepavelavau i traukini, bet noreciau kad mano siuntini issiustumete.


naujametinei siuntai?

QUOTE(japoniuke1 @ 2013 12 17, 17:09)
Linute, mano taip pat jeigu ateis daugiau nei vienas siuntinukas, siųskite į Lietuvą. Jeigu truks kokia poros kg, gal dar saldainiu turite, mielai paimčiau- raudonos ar violetines spalvos. Pora dežučių ax.gif  smile.gif


Jusu yra vienas didelis, kitas mazas is TBS. Jei norit, saldainiu galiu ideti mirksiukas.gif

QUOTE(adžani @ 2013 12 17, 17:36)
Sveiki, kiek mano kg šiuo metu sandėlyje yra?  4u.gif


Uij, nezinau unsure.gif

QUOTE(Snow Angel @ 2013 12 17, 20:51)
Sveiki, negavau sąskaitėlės. Mano vienas siuntinukas pagal viską turėtų būti 14-15 d, siuntoje... ar gausiu dar? g.gif


Yra jums.

QUOTE(kulipka @ 2013 12 17, 21:51)
mano du siuntinukai į tas dienas taikėsi, irgi sąskaitos negavau. Įdomu, ar gausiu?
g.gif nelabai čia susigaudau


Nebuvo jums.

QUOTE(Abo. @ 2013 12 17, 22:38)
Labas, gal galit atidėti mano vieną prekę iš ebay, labai apsirgau, nieko neužsiskiau papildomai, be ryšio jei tą vieną išsiųsist smile.gif

Ačiū baisiai  4u.gif


Be abejo mirksiukas.gif Sveikit mirksiukas.gif

QUOTE(Laimuska @ 2013 12 17, 23:01)
Jei jūsų kažkas keliauja, tai sąskaitą anksčiau ar vėliau gausite smile.gif))
Aš dar sąskaitos negavau, bet gi dar ir į namus nevežioja, tai nėra ko stresuoti smile.gif


Jus saskaitos ir negausite, mazulyte ten 4u.gif

Apibendrinu: rytoj ruosime Naujametine siunta. Ja gausite tarpsventiniu laikotarpiu. Siusime tik tuos siuntinius, kurie surenka 7kg. Jei siunta yra mazesne, bet jos reikia Lietuvoje, praneskite mums, kad apmokesite 15lt Venipak mokesti, kad galetume atsiusti jums tiesiai i adresa.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 18, 13:05)

Apibendrinu: rytoj ruosime Naujametine siunta. Ja gausite tarpsventiniu laikotarpiu. Siusime tik tuos siuntinius, kurie surenka 7kg. Jei siunta yra mazesne, bet jos reikia Lietuvoje, praneskite mums, kad apmokesite 15lt Venipak mokesti, kad galetume atsiusti jums tiesiai i adresa.


O jeigu ryt ateis siuntinukas ar dar spes patekti jis i Naujametine siunta? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganiuke* @ 2013 12 18, 14:21)
O jeigu ryt ateis siuntinukas ar dar spes patekti jis i Naujametine siunta? 4u.gif


Taip.
Atsakyti
Mano siuskite, kaip ir minejau, nes turi ateiti dar, gal siandien, gal rytoj g.gif , ir jeigu truks iki 7 kg, imeskite pora dezuciu saldainiu, raudonos ir violetines spalvos. Tik pora. smile.gif MOKESIU PER MOKEJIMUS.
Atsakyti
o galima dar paziureti ir man- ar gausiu siuntinuka( kur 14-15 issiuntet)? pagal amazono uzrasus turejot gauti. pirkau su adreso nuoma. labai laukiu zinutes.aciu! kaledine dovana- labai laukiama...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 18 gruodžio 2013 - 15:14
man nieko nesiust:)
Atsakyti
o tai gal būtų galima sudėt į vieną kelis siuntinukus, kur nesusidaro po 7 kg ir išsiųst vienu adresu į Vilnių?
galėčiau priimt, jei kas kooperuotųsi ir būtų neprieš atvažiuot iki sodų Saulėtekyje
Atsakyti
QUOTE(kulipka @ 2013 12 18, 17:43)
o tai gal būtų galima sudėt į vieną kelis siuntinukus, kur nesusidaro po 7 kg ir išsiųst vienu adresu į Vilnių?
galėčiau priimt, jei kas kooperuotųsi ir būtų neprieš atvažiuot iki sodų Saulėtekyje


Kad si karta neplanavom kooperaciju daryti blush2.gif Labai jau viska skubiai suruosti reikia 4u.gif
Atsakyti
Dabar supratau kad 15 d. siunta isvyko, tada naujametines nereikia.
Atsakyti
QUOTE(pilvuziukas @ 2013 12 18, 20:16)
Dabar supratau kad 15 d. siunta isvyko, tada naujametines nereikia.


ok 4u.gif
Atsakyti