Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2013 12 17, 13:21)
Bendram taske  4u.gif

O galima pas Laimuska ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 17, 16:15)
Saket rinkti grupe, kad pigiau butu, tai renkame.

gerai, vadinas nesusirinko:)
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 17, 12:21)
Net jei nesieks 7kg?  g.gif

Taip, net jei nebus 7kg, as apmokesiu siuntima 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, nezinau ar nepavelavau i traukini, bet noreciau kad mano siuntini issiustumete.
Atsakyti
Linute, mano taip pat jeigu ateis daugiau nei vienas siuntinukas, siųskite į Lietuvą. Jeigu truks kokia poros kg, gal dar saldainiu turite, mielai paimčiau- raudonos ar violetines spalvos. Pora dežučių ax.gif smile.gif
Atsakyti
O kiek tie saldainiai su dezute sveria? saldainiai 800g, plius dezute kiek? g.gif Siunta ne vien man atkeliauja, nezinau, kiek is zmogaus uz siuntima paprasyt g.gif
Atsakyti
Sveiki, kiek mano kg šiuo metu sandėlyje yra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 12 17, 17:31)
O kiek tie saldainiai su dezute sveria? saldainiai 800g, plius dezute kiek? g.gif Siunta ne vien man atkeliauja, nezinau, kiek is zmogaus uz siuntima paprasyt g.gif


g.gif Jeigu saldainių turi dar, nors labai abejoju, tai tikrai apie kilogramiuka bus, nesvarbu , kad ju svoris Tik po 800g, ar dar mažiau... g.gif
Atsakyti
Sveiki, negavau sąskaitėlės. Mano vienas siuntinukas pagal viską turėtų būti 14-15 d, siuntoje... ar gausiu dar? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Snow Angel @ 2013 12 17, 20:51)
Sveiki, negavau sąskaitėlės. Mano vienas siuntinukas pagal viską turėtų būti 14-15 d, siuntoje... ar gausiu dar? g.gif


mano du siuntinukai į tas dienas taikėsi, irgi sąskaitos negavau. Įdomu, ar gausiu?
g.gif nelabai čia susigaudau
Atsakyti
Labas, gal galit atidėti mano vieną prekę iš ebay, labai apsirgau, nieko neužsiskiau papildomai, be ryšio jei tą vieną išsiųsist smile.gif

Ačiū baisiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kulipka @ 2013 12 17, 21:51)
mano du siuntinukai į tas dienas taikėsi, irgi sąskaitos negavau. Įdomu, ar gausiu?
g.gif nelabai čia susigaudau

Jei jūsų kažkas keliauja, tai sąskaitą anksčiau ar vėliau gausite smile.gif))
Aš dar sąskaitos negavau, bet gi dar ir į namus nevežioja, tai nėra ko stresuoti smile.gif
Atsakyti