Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Linute, saskaitos vel noresiu per mokejimai.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 16, 15:49)

nusiunciau, tik kazi kaip su siuntinuku atsiemimu VLN?smile.gif ax.gif
Atsakyti
Gerai būtų spėti gauti 14-15 d. siuntą prieš kalėdinės siuntos išvažiavimą. Pasižiūrėtumėm, ar viskas atėjo, kas dabar reikalinga - tada būtų aišku, ar prašytis kalėdinės siuntos ar prašyti sandėliuoti iki kitų metų.
Atsakyti
QUOTE(sls @ 2013 12 16, 15:55)
Gerai būtų spėti gauti 14-15 d. siuntą prieš kalėdinės siuntos išvažiavimą. Pasižiūrėtumėm, ar viskas atėjo, kas dabar reikalinga - tada būtų aišku, ar prašytis kalėdinės siuntos ar prašyti sandėliuoti iki kitų metų.


Na, labai tikiu, kad butu labai gerai. Bet, vel bandau tikslinti: Kaledines siuntos nebera, jokios!!!! Naujos siuntos nerusiuosime, nekooperuosime. Tiesiog, kam reikia, kad siustume praneskite i el.pasta ir tiek. Taip, iki smulkmenu viska ir lt isdalinti, ir sulaukti atsakymu ir mums cia vel paruosti, tikrai nebera laiko schmoll.gif

ASDA GEORGE - renkame uzsakyma 4u.gif 4u.gif Prasom jungtis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Linut, ar man iskeliavo i namus? 4u.gif
Atsakyti
nu tai laukiam saskaitos kaledines per mokejimai.lt
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 16, 13:27)
Paskutine metu siunta siusime TIK tiesiogiai i adresus

O galima sužinot kiek kg. iki dabar atėję? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2013 12 16, 17:32)
O galima sužinot kiek kg. iki dabar atėję?  blush2.gif


Iki dabar, tai reiskiasi per siandien. Jusu, - nieko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 16, 17:34)
Iki dabar, tai reiskiasi per siandien. Jusu, - nieko  4u.gif


O asda renkama spes i sios savaites? biggrin.gif dar gal dovanu naujakui paziuresiu blush2.gif


Atsakyti
sveiki, kai retai perku, tai nelabai zinau kaip kas, jeigu nesunku parasykite ar su si siunta, kuri isvaziavo ant dienu man kazka bus?aciu 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julijandra.: 16 gruodžio 2013 - 19:20
LINA JONAVA GALITE DĖTI MAN 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, noreciau vel gauti saskaitele per mokejimai.lt Aciu
Atsakyti