Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(simpa @ 2013 12 16, 10:00)
nespirgekit biggrin.gif Negavom saskaitu dar smile.gif

4u.gif aciu smile.gif reiskias kantriai laukiam smile.gif
Atsakyti
Laba,

Paskutine metu siunta siusime TIK tiesiogiai i adresus. Bendru kooperaciju ir tasku, deja nebus. Pagalvojom, kad nelabai sazininga apkrauti trecia karta per menesi biggrin.gif biggrin.gif

Jeigu 7kg nesiekia, bet siuntos labai reikia, praneskite siomis dienomis, issiusim. Reikes apmoketi 15lt Venipak islaidas. Arba Siauliuose pasiimti patiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Pageidaujantiems pirkti maista, sios savaites data: darbo dienomis 17-21 val
Atsakyti
Laba, ar siandien nupirktumete is Asda George?
Atsakyti
QUOTE(Ellllija @ 2013 12 16, 14:42)
Laba, ar siandien nupirktumete is Asda George?


Taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 16, 14:27)
Laba,

Paskutine metu siunta siusime TIK tiesiogiai i adresus. Bendru kooperaciju ir tasku, deja nebus. Pagalvojom, kad nelabai sazininga apkrauti trecia karta per menesi  biggrin.gif  biggrin.gif



Aš tai dėl sportinio intereso galėčiau ir trečią kart priimti. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sarytė: 16 gruodžio 2013 - 14:05
QUOTE(Sarytė @ 2013 12 16, 15:01)
Aš tai dėl sportinio intereso galėčiau ir trečią kart priimti. blush2.gif


Aciu biggrin.gif 4u.gif Gruodzio 14 os siunta keliauja pas Indre 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 16, 14:27)
Laba,

Paskutine metu siunta siusime TIK tiesiogiai i adresus. Bendru kooperaciju ir tasku, deja nebus. Pagalvojom, kad nelabai sazininga apkrauti trecia karta per menesi  biggrin.gif  biggrin.gif

Jeigu 7kg nesiekia, bet siuntos labai reikia, praneskite siomis dienomis, issiusim. Reikes apmoketi 15lt Venipak islaidas. Arba Siauliuose pasiimti patiems  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Pageidaujantiems pirkti maista, sios savaites data: darbo dienomis 17-21 val


Man nesiuskit i sita priesnaujametine siunta nieko. Viska paliekam po Nauju metu:)
O toj 14-15dienos siuntoj mano yra siuntinukas ane?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 16, 13:27)
Laba,

Paskutine metu siunta siusime TIK tiesiogiai i adresus. Bendru kooperaciju ir tasku, deja nebus. Pagalvojom, kad nelabai sazininga apkrauti trecia karta per menesi  biggrin.gif  biggrin.gif

Jeigu 7kg nesiekia, bet siuntos labai reikia, praneskite siomis dienomis, issiusim. Reikes apmoketi 15lt Venipak islaidas. Arba Siauliuose pasiimti patiems  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Pageidaujantiems pirkti maista, sios savaites data: darbo dienomis 17-21 val



o siunta 14-15 dienos jau isvyko?
ir sita bus dar viena, kuri sakete bus iki Nauju?
Parasiau laiska, kad sita siunta kuri bus iki Nauju siuskite man i namus, sumokesiu 15 Lt Venipakui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarytė @ 2013 12 16, 15:01)
Aš tai dėl sportinio intereso galėčiau ir trečią kart priimti. blush2.gif

GALIU IR AS TIKRAI PRIIMTI mirksiukas.gif GALIU KAM REIK IR PERSIUSTI mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 12 16, 15:17)
Man nesiuskit i sita priesnaujametine siunta nieko. Viska paliekam po Nauju metu:)
O toj 14-15dienos siuntoj mano yra siuntinukas ane?


Nelabai supratau ar yra. Kelis puslapius atgal rasiau, kad jau 20kg siekia, saket siusti.

Mergaites nesimakaluokim: GRUODZIO 14-15 DIENOS SIUNTA ISVYKO PENKTADIENI NAKTI, JAU TVARKOMA LT IR YRA CLOSED.... Kalbame apie paskutine kam skubiai ko reikia iki naujuju metu, siunta kuri isvyks sios savaites gal viduryje ar pabaigoje ir po adresus bus isveziota tarp Kaledu ir naujuju metu 4u.gif 4u.gif


Atsakyti
Oi kaip liuks thumbup.gif
Laukiu saskaitos ir siuntos ax.gif

Jei mano kas nors bus - siuskit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 16, 15:29)
Nelabai supratau ar yra. Kelis puslapius atgal rasiau, kad jau 20kg siekia, saket siusti.

Mergaites nesimakaluokim: GRUODZIO 14-15 DIENOS SIUNTA ISVYKO PENKTADIENI NAKTI, JAU TVARKOMA LT IR YRA CLOSED.... Kalbame apie paskutine kam skubiai ko reikia iki naujuju metu, siunta kuri isvyks sios savaites gal viduryje ar pabaigoje ir po adresus bus isveziota tarp Kaledu ir naujuju metu 4u.gif  4u.gif


tik norejau pasitikslinti ar issiuntet mano su 14-15 dienos siunta:) tai visa kita kas liko po jos, man siuskit po Nauju.
o tos siuntos tada laukiu skaiciuku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pakalnute_klp: 16 gruodžio 2013 - 14:41