Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(agnieeeska @ 2013 12 14, 12:44)
tai kad tas 50proc jau visas mėnuo  4u.gif  spėsit juk vistiek jau šventėm nebeaiteis  4u.gif  o po kalėdų bus dar pigiau  bigsmile.gif  aš jau laukiu  thumbup.gif


A, tai tada super, nes aš ne dovanoms, o sau, tai man gali ir po naujų ateiti, svarbu, kad nuolaida būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 12 13, 21:28)
Kaip sunervino TBS doh.gif
Uzsakiau pirmadieni du uzsakymus, tai viena jau pristate, o kita parase, kad pristatys pirmadieni verysad.gif taip dar tikejausi spes i sia siunta, nu ka darysi doh.gif


O kokį billing adresą nurodot? UK ar LT? Mano užsakymą prieš kelias dienas atmetė. Parašiau laiškelį, atsakė gal po poros dienos, supratau, kad viskas jau turėtų būti gerai, bet šiandien užsakymą vėl atmetė doh.gif
Atsakyti
Kur UK galima isigyti nebrangios patalynes
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2013 12 14, 13:28)
Gal si siuntta lt pasieks jau sia savaite? Nes isjudejo anksciau. Gal kas ka girdejo. Ar kaip visad, kitos savaites pradzioje?

Tai, kad jei išjudėjo/išjudės kaip planuota 14-15d. (t.y. šiandien ryt), tai manau geriausia ko galima tikėtis tai gauti kokį 5dienį į dalinimo taškus. Aišku visko būna, bet manau nereikia nusiteikti gauti per anksti, tada nervas neima nesulaukus smile.gif

P.S. turiu dar Vaidos Z. ir Olgos C. siuntinukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimuska: 14 gruodžio 2013 - 18:38
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 12, 12:46)
Pasirodo, bus dar viena siunta, kuria galim isvezioti iki Naujuju metu  4u.gif

Na bet rašė .. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tutis @ 2013 12 14, 14:13)
O kokį billing adresą nurodot? UK ar LT? Mano užsakymą prieš kelias dienas atmetė. Parašiau laiškelį, atsakė gal po poros dienos, supratau, kad viskas jau turėtų būti gerai, bet šiandien užsakymą vėl atmetė  doh.gif


Aš UK nurodžiau
Atsakyti
Jonava siutinukus išsidalino smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
primenu, kad dar turiu Saidos Z. siuntinuka. Laukiu AZ ir sveciuose bigsmile.gif
Atsakyti
man kaip zirafai per ilga kakla.... biggrin.gif
kaip gerai butu,jei kita siunta dar butu ax.gif
Atsakyti
sveiki, o jei negavau saskaiteles- tai reiskia kad siuntos negausiu? laabai labai laukiu- kaledine dovana- cia ta kur uzvakar-vakar turejo isvaziuot. ar dar nespirgeti-pakenteti? aciu!
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2013 12 16, 09:39)
sveiki, o jei negavau saskaiteles- tai reiskia kad siuntos negausiu? laabai labai laukiu- kaledine dovana- cia ta kur uzvakar-vakar turejo isvaziuot. ar dar nespirgeti-pakenteti? aciu!


Aš irgi sąskaitos dar negavau, nors Lina sakė, kad man siunta bus.
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2013 12 16, 08:39)
sveiki, o jei negavau saskaiteles- tai reiskia kad siuntos negausiu? laabai labai laukiu- kaledine dovana- cia ta kur uzvakar-vakar turejo isvaziuot. ar dar nespirgeti-pakenteti? aciu!

nespirgekit biggrin.gif Negavom saskaitu dar smile.gif
Atsakyti