Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Laimuska @ 2013 12 11, 01:13)
Man dar nepasitaikė su tokiais klausimais ar norais smile.gif Nors irgi 5 tas aukštas smile.gif

Prisišnekėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuska @ 2013 12 11, 09:33)
Prisišnekėjau biggrin.gif


jau priekaistavo, kad 5 aukstas ir lifto nera biggrin.gif
Atsakyti
Man kažkaip seniau vis Venipako kurjeriai kliūdavo, o dabar paskutines 2 siuntas toks fainas atveža, suneša viską be jokių burbėjimų, o ir pasiimantys žmonės kažkaip prisitaiko, nors dalinu ir nelabai patogiu laiku daugeliui blush2.gif Būna aišku paklausia ar vakare galėtų kur nors kitur pasiimt, bet kai pasakau kur vakare tektų važiuot, tai klausimai baigiasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2013 12 11, 11:00)
jau priekaistavo, kad 5 aukstas ir lifto nera biggrin.gif

Geriau, paprašė atvežt smile.gif Bet kažkaip ne sunervino, o net prajuokino smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimuska: 11 gruodžio 2013 - 10:33
Linute ar si siunta i Alytu susidaris g.gif ?
Atsakyti
Ir vel as su Toysrus doh.gif Raso complieted. Cia reiskia pristatyta ar tik is sandelio supakuota ir issiusta? g.gif Jokio tracking ar pan. nesu gavusi unsure.gif
Atsakyti
Labas mergaites,

Dabar iki savaites galo busiu labai mazai, nes intensyviai ruosiam siunta 4u.gif

QUOTE(Murčikas @ 2013 12 10, 21:47)
Mmm, Lina, o kazkokia siunta po tarpines siuntos bus ar ne? ar po 14 dienos jau bus po nauju?


Viskas, nebebus jokiu siuntu schmoll.gif Tik po Nauju 4u.gif

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 12 10, 23:58)
Man irgi visokiu pasitaiko: gal galit i lauka isnest? ir t.t


Anyta labiausiai pyksta, kai sutaria laika, niekur neina, laukia... ir niekas neateina.. doh.gif arba nesulaukus iseina, tada skambina vel. Veluoja. unsure.gif

QUOTE(Laimuska @ 2013 12 11, 11:30)
Geriau, paprašė atvežt smile.gif Bet kažkaip ne sunervino, o net prajuokino smile.gif


lotuliukas.gif

QUOTE(bbiitute @ 2013 12 11, 12:00)
Linute ar si siunta i Alytu susidaris  g.gif ?


Dar nezinau. 4u.gif

QUOTE(zaRAza @ 2013 12 11, 14:37)
Ir vel as su Toysrus doh.gif Raso complieted. Cia reiskia pristatyta ar tik is sandelio supakuota ir issiusta? g.gif Jokio tracking ar pan. nesu gavusi unsure.gif


tai turbut kurjeriams perduota, sandelyje pas mus tai negauta dar schmoll.gif
Atsakyti
Man jei iki paskutines dienos (nezinau kada cia penktadieni turbut) nesusidarys 7kg tai nedekit nieko
tbs dar statuso nepakeite, neskuba jie ziuriu pristatyt,amazon turetu ateit, mothercare ir ten kiekviena diena kazka atsaukineja, tai zodziu neaiskuma gaunas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pakalnute_klp: 11 gruodžio 2013 - 14:52
Mano irgi nesiųskit jei nesusidaro 7 kg. 4u.gif
Pagal sekimo nuorodas matau, kad nelabai spės iki penktadienio ateit verysad.gif
Atsakyti
???????????????????????????????????????????????????? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 12 11, 15:51)
Man jei iki paskutines dienos (nezinau kada cia penktadieni turbut) nesusidarys 7kg tai nedekit nieko
tbs dar statuso nepakeite, neskuba jie ziuriu pristatyt,amazon turetu ateit, mothercare ir ten kiekviena diena kazka atsaukineja, tai zodziu neaiskuma gaunas biggrin.gif


siuo metu jau uzregistruoti: 22.80kg

QUOTE(Martyna @ 2013 12 11, 16:12)
Mano irgi nesiųskit jei nesusidaro 7 kg.  4u.gif
Pagal sekimo nuorodas matau, kad nelabai spės iki penktadienio ateit  verysad.gif


siuo metu jau uzregistruotas 7kg siuntinys

g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 11, 15:26)
siuo metu jau uzregistruotas 7kg siuntinys

O liuuuuks, dabar patikrinau, kad šiandien pristatė thumbup.gif
Atsakyti
Mano, jei galima, į Viršuliškes mirksiukas.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti