Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose


Linute,
o man yra su gruodzio 2 dienos siunta?
aciu 4u.gif
Atsakyti
ir man? smile.gif
Atsakyti
Mergaites, gavau kazkieno vaikiska striuke 9-10 metu mergaitei, rozine, deveta. Ir ieskau kam netycia gal nukeliavo musu NEXT striuke ilga 3-4 metu dydzio.
Atsakyti
QUOTE(ninoo @ 2013 12 02, 12:26)
Mergaites, gavau kazkieno vaikiska striuke 9-10 metu mergaitei, rozine, deveta. Ir ieskau kam netycia gal nukeliavo musu NEXT striuke ilga 3-4 metu dydzio.


cia ta pati striuke, kur jus atsiuntet nuoroda, kad priklauso jums. mirksiukas.gif

GAP'e siandien 40% nuolaida 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Linut, kai siusi saskaita uz siunta, man per mokejimai.lt, jei galima 4u.gif Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridziukas34 @ 2013 11 30, 15:23)
Linute,
o man yra su gruodzio 2 dienos siunta?
aciu 4u.gif



QUOTE(WildFire @ 2013 12 02, 09:00)


Yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 02, 15:02)
cia ta pati striuke, kur jus atsiuntet nuoroda, kad priklauso jums.  mirksiukas.gif

GAP'e siandien 40% nuolaida  4u.gif  4u.gif

priima normaliai ten korteles?adresas praeina jusu?
Atsakyti
Taip. Taip. Tik sunkiai puslapis veikia, apkrova didele.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 02, 14:02)
cia ta pati striuke, kur jus atsiuntet nuoroda, kad priklauso jums.  mirksiukas.gif


siunciau tik sita nuoroda:
http://www.ebay.co.u...e...=true&rt=nc

ana matyt kazkieno kito, vat ir ieskau seimininkes (labai tikiosiu kad jai gal musu nuejo doh.gif )
Atsakyti
Lina, kokia situacija su lapkričio 19d. siunta? Rašet, kad veš Venipakas, bet aš nieko dar negavusi, ar sunerimti jau? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2013 12 02, 18:28)
Lina, kokia situacija su lapkričio 19d. siunta? Rašet, kad veš Venipakas, bet aš nieko dar negavusi, ar sunerimti jau? unsure.gif


blink.gif blink.gif tai taip, jums venipakas veze. O, ka jus negave?? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 02, 17:50)
blink.gif  blink.gif tai taip, jums venipakas veze. O, ka jus negave??  blink.gif

nieko negavusi, galvojau gal sumaiset ir pastu gausiu, ir sedziu laukiu kol siandien nepaskabino siuntinio, o as nieko neturiu unsure.gif
Atsakyti