Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Martyna @ 2013 12 10, 11:00)
Aš gavau SMS, kad gausiu, tai spėju ir kitos gaus  4u.gif

Trys žodžiai: NUOS TA BU lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar yra tikimybė jog šiandien Šiauliai gaus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 12 10, 11:50)
Merginos, kas pirke is toysrus kaip greitai pristato jie? Rase lyg per 4 d.d., pirkom penktadieni, bet vis dar in progress, jokiu pkyciu, kad bent sandeli paliko g.gif O ir preliminaria data pristatymo raso 12-13 doh.gif Baisu, kad paveluosim, ot bus doh.gif


Nors ir as tureciau su sia siunta daiktu gaut, bet man labiau aktualu, ar gaus Linute laiku is toysrus. Nu negi niekas nesat pirke? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 12 10, 11:50)
Merginos, kas pirke is toysrus kaip greitai pristato jie? Rase lyg per 4 d.d., pirkom penktadieni, bet vis dar in progress, jokiu pkyciu, kad bent sandeli paliko g.gif O ir preliminaria data pristatymo raso 12-13 doh.gif Baisu, kad paveluosim, ot bus doh.gif


4 darbo dienos. Uzsakymas padarytas penktadieni. Pirma darbo diena pirmadienis, antra darbo diena - antradienis. Toliau, paskaiciuokit mirksiukas.gif Pas mane bus koki penktadieni mirksiukas.gif

Kas gauna i namus, visi gaus siandien. Va, kurjeriai jau skundziasi, kad zmones ir ragelio nekelia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 12 10, 11:34)
Nors ir as tureciau su sia siunta daiktu gaut, bet man labiau aktualu, ar gaus Linute laiku is toysrus. Nu negi niekas  nesat pirke? blink.gif

as esu pirkusi, bet ne pries sventes.
siaip dazniausiai isipareigoja pristatyti per 3-5 darbo dienas unsure.gif
nebent yra next day delivery.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 10, 12:45)

Kas gauna i namus, visi gaus siandien. Va, kurjeriai jau skundziasi, kad zmones ir ragelio nekelia  unsure.gif


O kodel tada negavau zinutes kad siandien bus? ar skambinti i venipaka ir klaust, nes namie nieko nera. Bent jau speciau mamos paprasyt kad atvaziuotu
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 12 10, 12:51)
O kodel tada negavau zinutes kad siandien bus? ar skambinti i venipaka ir klaust, nes namie nieko nera. Bent jau speciau mamos paprasyt kad atvaziuotu


Nezinau kodel. Nesu Venipakas, negaliu atsakyti. Mes vakar perdavem viska, ir apie tai parasiau temoje. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 10, 11:45)
Va, kurjeriai jau skundziasi, kad zmones ir ragelio nekelia  unsure.gif

Tegu man tik skambina, greit pakelsiu lotuliukas.gif O tai neturiu kantrybes laukt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jonas_k @ 2013 12 10, 11:51)
O kodel tada negavau zinutes kad siandien bus? ar skambinti i venipaka ir klaust, nes namie nieko nera. Bent jau speciau mamos paprasyt kad atvaziuotu

Gal pasiskambinkit. Nes as kartais SMS negaudavau, bet siunta atvezdavo. Dar buvo karta toks variantas, kad tel nebuvo ant siuntinio uzrasytas, del to net negalejo pasiskambinti, atveze taip siunta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpa: 10 gruodžio 2013 - 11:56
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 10, 12:52)
Nezinau kodel. Nesu Venipakas, negaliu atsakyti. Mes vakar perdavem viska, ir apie tai parasiau temoje.  mirksiukas.gif  4u.gif


Paskambinau. Aciu Linai, kad iraset pristatymo laika nuo 18 val, todel matyt dar man ir nepranese. Sake, kad siunta pristatys siandien nuo 18 val iki vakaro. Tai ramiau dirbu toliau ir vaziuosiu po darbelio pasitikti siuntos. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

Kooperacijos  Gruodzio 14-15 siuntai

Kaunas, Zaliakalnis:
1. Justina M.
2. žemuogienė (Dovile P.)
3. Laura P (Lauruciuk, jei spes mano siuntinukai atkeliaut)
4. jovitn
5. natalia77 (Natalia V.)
6. eufrozina
7. sls (Sonata S.)
8. saulutecool (Vaidas Ū.)

Vilnius, Jeruzale:
1 natina
2*Diva*
3 Duti
gana, nes parsivezinesim is centro...

Kaunas, Aleksotas  (darbo metu)
1.Lina0612
2.Ugvile
3. Gia
4.Audry
5. Sandra B.
uzdaryta

Vilnius, Santariškės
1. Anushka 1312
2. Pinavija N.
3. Linnote
uždaryta

Kaunas, Savanoriu pr. netoli Mc.Donaldo (darbo laiku)
1. Daimen
2. iingridaa (Ingrida K., jei kas bus)
3. Diana L. ( Jei kas bus )
4. anira12
5. ligituka
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 12 10, 12:45)
4 darbo dienos. Uzsakymas padarytas penktadieni. Pirma darbo diena pirmadienis, antra darbo diena - antradienis. Toliau, paskaiciuokit  mirksiukas.gif Pas mane bus koki penktadieni  mirksiukas.gif


O penktadienis ne darbo diena? biggrin.gif Uzsakyta pakankamai anksti, juolab 2val. skirtumas pas mum, tai isvis... biggrin.gif Kaip beskaiciuociau, treciadieni turi but vietoj, o cia dar ne is sandelio gal neisvyko. Truks plys idesit, ar ne, jei penktadieni gausit? blush2.gif Rizikuoju savo galva lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaRAza: 10 gruodžio 2013 - 12:20
Pas mus? Kad turetu buti darbo bigsmile.gif
Papildyta:
a jus man dabar patarkit, jus cia profes visos biggrin.gif Uzsakiau GAP, kai buvo didele nuolaida. Jau trecia karta, gaunu emaila, kad uztruks delivery. Cia visiems taip? g.gif
Atsakyti