Įkraunama...
Įkraunama...

2013 sausinukai

sveikos gyvos 4u.gif labinuosi jau iš Lietuvos smile.gif

mažylė grįžusi sekančią dieną sugebėjo mus išgązdinti: pakilo stipriai tempa, naktį važiavom su greituke į priimimąjį. Bet viskas gerai. Nepasikliovėm vienų gydytojų nuomone, kažkaip per daug baisia jie kalbėjo, tad nuvarėm į klinikas, ten sužinojom, kad tiesiog peršalo mažiukė.

dar vakar pabuvo irzlesnė, bet žvakutė gavo, tai pralinksmėjo vakarop smile.gif dūko vos ne visą naktį biggrin.gif

šiandien jau ir valgė šiek tiek.

gera gyvent, kai vaikai sveiki smile.gif

gražiausia buvo žiūrėt, kaip mb džiaugiasi, kad mergytė sveiksta smile.gif rodos, vyras skrajoja smile.gif
Atsakyti
labas rytas su kava.
siandien vyras pazadino puse 5. tai vyresnele islydejau i mokykla, o mazoji dar miega.
plaukuciai pas mus truputuka garbanuojasi, bet as juos tik sukuoju jos sukim, o sukuosienu dar nedarom - nepatinka panai.
rytoj vaziuosim su ja pas ortopeda, tai dziugina kad oras geras.
pupsikele sveikateles jums 4u.gif
Atsakyti
labas rytas su kavaaaaaaa bigsmile.gif

pupsikėle, sveika sugrįžus wub.gif linkim daugiau nesirgti 4u.gif

o mes 10,30 susitikimą šiandien turim su mamytėm ir vaikučiais, tai vidurinėlė parpia dar dabar ir vargo nemato blink.gif nu kaip visada, kiaulystės dėsnis, taip tai po 8 jau atšlepsena pas mus, o dabar net atidarytos duryts ir mūsų su fėja triukšmas jai netrugdo doh.gif
Papildyta:
mantaniuke, nelabai supratau, su kuria pas ortopedą lankysitės blush2.gif kokių bėdų turit ar šiaip patikrai?
Atsakyti
Lince M su mazaja vaziuosim. ji nuo gimimo kojos negalejo i sona isskiesti, tai vaziavom i santariskes net. sake kad tai tik del raumenuku. liepe daryti spec. manksta ir pasirodyti kai prades vaikscioti. todel ir vaziuosim
Atsakyti
labas rytas, miegalės, keliamės ir einam kavosssssss gert bigsmile.gif

mantaniuke, tikėkimės viskas bus gerai jūsų mažajai 4u.gif
Atsakyti
keliames keliames biggrin.gif
ir kava jau geriam smile.gif beja, sumazinau kavos stipruma (aparate) ir ji vel skani biggrin.gif

mes ryt i vokietija skrendam thumbup.gif

pupsikele dziugu kad viskas gerai thumbup.gif

mantaniuke25
kaip sekes pas ortopeda?
Atsakyti
sveikos gyvos, mielosios 4u.gif dėkui, sveikata pupulės žymiai geresnė biggrin.gif ir pediatrė mūsų vakar, apžiūrėjus, pasakė, kad labai gerai, jog nuvažiavom dar į klinikas, sužinot kitų daktarų diagnozę. Nes pūlingos anginos pupulei tikrai nėra.

valioooooo bigsmile.gif

sakė, jei vėl užkils tempa, jai skambint. ir paliko antibų receptą, kad dėl visa ko turėtumėm.

kol kas sveria mano "kruopelė" 14,5 kg tik biggrin.gif ir jau 81 cm.

va va..... ir jauniausia iš visų....... jei mb nepergyventų, tai aš rami būčiau......

ir iš ko tas svoris jai? jei valgo vos kelis šaukštelius kažko, o kartais ir maisto neima, spjauna lauk ir gyvena vien tik mp.......

visi sakė: pradės rėpliot- numes. darbar sako: pradės vaikščiot- numes smile.gif

na laukiam- kol kas tik vakar pamatėm pažangą, jau ilgiau pastovi nesilaikydama thumbup.gif

jungiuosi su kavute- specialiai pasidariusi užsukau į SM, kad būtų skaniau wub.gif
Atsakyti
lalinka, gero skrydžio bigsmile.gif ir daug gerų įspūdžių thumbup.gif

pupsikėle, o jūs su TB prie apvalučių ar ne, arba giminėj yra storuliukų, jei ne, tai išsivaikščios ta mažoji, tikrai nėra ko pergyvent mirksiukas.gif o gal tu ar TB kūdikystėj-vaikystėj minkštučiai buvot? dažnai tokius dalykus genai lemia 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, mamytės smile.gif Sveikinu susilaukus išsvajotųjų vaikučių 4u.gif

Nesupykit, kad paskelbsiu, bet gal kažkuriai reikės:
DOVANOJU Freiko pagalvėlę 18 cm S/2 dydžio. Nauja, nes tik pabandėm uždėt vieną vakarą. Kaunas, Dainava
user posted image
Atsakyti
labas rytas su kava
kur visos dingo?
na va penktadienis, o pas mane nuotaikos nulis. reikiakazkaip pakelti. gal ka nors saldaus suvalgyti :-)
pas ortopeda buvom, viskas gerai, reieks dabar i santariskes vaziuoti nuotraukyte padaryti. tik va slapimas pas pana nelabai geras. teks kartoti ir ziures gydytoja sad.gif
man si savaite kazkokia netokia kaip visada, nieko nesinori daryti, niekur nenoriu eiti. liudna.
Atsakyti
Lince, manau pupulė paveldėjo mano svorį. MB yra aukštas ir lieknas- monekenas grynas. Va, aš aukšta, ne storulė, bet viršsvorio turiu. Moterys draugės mandagiai sako, kad aš normali biggrin.gif

Bet svoris, mano gimusios ir pupulės yra visiškai vienodas. Aš buvau pampuška. Tik mane mama temaitino beveik mėnesį, o paskui karvės pieną gavau gert. O pupulę aš vis dar maitinu pati. Ir tyrimus darėm- kol tik mp gaudavo, viskas buvo gerai. Tačiau svoris visuomet išsiskirdavo ir pas daktarę kai eidavom patikrint kas mėnesį: svorio riba visada virš kreivės. Paskutinį kart ji jau neturėjo kur žymėt.....

Kita vertus: tai tik mums nešiot sunku.Bet nematau nieko, kas keltų nerimą jos tolimesniame vystymęsi.

Na, laukiam, kol išsibėgios apimtis doh.gif vis dar laukiam lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamulės, ai seniai jau čia beužsukus buvau. Bet sąžiningai perslaiskaičiau ką praleidau smile.gif
Ai mes tai metukus atšventem užsieny, ten aišku susirgom užkretem mama, puske, gryžom pervargę (po to dvi savaites vadavausi iš sinusito), kelionė buvo žiauriai sunki cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif - va tiek buvo verksmu...

nu va maniskis tai mazulis - 77,5 ir 8,600 kg.

skaičiau ten dėl dantukų - kad po du krūminius auga- čia normalu. Pagal knyga retai kam auga. Mum pvz. isdygo keturi apacioj, poto keturi virsur, po to gruodi keturi iltiniai - visi vienu metu dabar auga ir jau matau kad apacioj abiejuose sonuose tuoj prasikals kruminiai.

Oi taip džiaugiausi, kad gruodi vaikas pradejo vaiksciot, bet dabar kai jau beveik begioja - nebespeju visur ilenda. Ir užraktus nupirka, nu tai užteko dvieju savaiciu ir ismoko atsidaryti smile.gif gudrocius gi smile.gif

Atsakyti