Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Gabii__ @ 2014 01 19, 12:52)
nu gal nelabai taip... ka reiskia uzsiregistravusius konkurse? kas pirmesnis vieta uzsirezervuoja tas ir patenka laikyt. man ateina i meila nauju laiku paskelbimas. tai kaune nelieka vietu per diena mazdaug. anskciau buvau atsiemus rezervacija laikyti bgt, nes isidarbinau vt pagal db. dabar sugalvojau kad reikia visgi ta testa issilaikyti. tai pirma karta pries pora menesiu po paros laiko kaune nebegavau vietos, dabar staigiai tik pakelbus uzsiregistravau ir laukiu numatytos datos. ir i joki konkursa nesu padavus.niekas nieko neatsauke.

viskas taip, jei paduotum paraiska dalyvauti kazkokiam VT konkurse, tai duotu pasirinkt daugiau laiku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klakšt @ 2014 01 19, 13:35)
viskas taip, jei paduotum paraiska dalyvauti kazkokiam VT konkurse, tai duotu pasirinkt daugiau laiku  mirksiukas.gif

nu gal siaip dienai ir taip. bet spalio menesi dar taip nebuvo, nes kandidatavau ir teko vilniu rinktis, papildomi laikai neatsirado, nei buvo pries kandidatuojant. ir kauno bei siauliu vietos, kurias sekiau ir buvo isgraibytos.

tiesa, gavus darba, jau buvau padavus i kitus konkursus ir iskart pasirinkus laikyti testa. isidarbinus panaikinau testo laikyma, tai gavau skambuti is personalu kur kandidatavu kituose konkursuose, kad jie mato, jog nuzsiregistravus testui (buvau atsiemus). laikas nuo pridavimo kunkursui buvo praejes apie savaite ir pusantros. abu ragino greiciau uzsiregistruoti jei noriu i konkursa patekti. nors realiai privaloma per tris dienas pagal taisyles kandidatuojant. tad toks tas taisykliu laikymasis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 19 sausio 2014 - 13:49
9 h pradėjus, kelios minutes po 11 h baigiau, tikrai spesite:)
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2014 01 19, 15:57)
9 h pradėjus, kelios minutes po 11 h baigiau, tikrai spesite:)

O ten reikia kazkokio pazymejimo ar kazko panasaus laukti kol israsys, ar viskas elektronineje erdveje tiesiog tik suzymima kad issilaikiusi?
Atsakyti
Merginos, gal kam yra tekę VRM dalyvauti (šiuo atveju kalba eina apie Regioninės plėtros departamento skyrių), kokios praktinės užduoties galima tikėtis? Ir kada ji gali būti pateikiama, po to, kai visi baigia pasikalbėti ar iškart kiekvienam po individualaus pokalbio? Laiką bandau susiplanuoti smile.gif
Atsakyti

Gavau į el. paštą:

- valstybės tarnautojo darbo užmokesčio skaičiuoklė (skaičiuoklė)
- nauji bendrųjų gebėjimų testai (BGT)
- atnaujintas testų sprendimo variklis, testų sprendimas pagal sudėtingumą, testų mokymasis pagal temą
- asmeninė sprendimų statistika (statistika)
- svetainė pritaikyta darbui su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais
- testų sprendimo YOUTUBE video demonstracija: http://www.youtube.c...h?v=p6m37KS28KI
- atsiliepimai apie bendrųjų gebėjimų testo laikymą valstybės tarnyboje (atsiliepimai) beje - nukopijuoti nuo forumo!



Atsakyti
QUOTE(Ajerų duona @ 2014 01 19, 14:51)
Gavau į el. paštą:

- valstybės tarnautojo darbo užmokesčio skaičiuoklė (skaičiuoklė)
- nauji bendrųjų gebėjimų testai (BGT)
- atnaujintas testų sprendimo variklis, testų sprendimas pagal sudėtingumą, testų mokymasis pagal temą
- asmeninė sprendimų statistika (statistika)
- svetainė pritaikyta darbui su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais
- testų sprendimo YOUTUBE video demonstracija: http://www.youtube.c...h?v=p6m37KS28KI
- atsiliepimai apie bendrųjų gebėjimų testo laikymą valstybės tarnyboje (atsiliepimai) beje - nukopijuoti nuo forumo!



Dar vienas projektas už ES pinigus smile.gif Gal kažkam naudingai pasitarnaus wink.gif
Atsakyti

Necituokite 4u.gif
Atrodo, kaip reklamuočiau...

Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2014 01 19, 14:20)
O ten reikia kazkokio pazymejimo ar kazko panasaus laukti kol israsys, ar viskas elektronineje erdveje tiesiog tik suzymima kad issilaikiusi?

Nereikia nieko laukti. Paspaudus baigti testą matysite rezultatą ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Slanka @ 2014 01 19, 17:26)
Nereikia nieko laukti. Paspaudus baigti testą matysite rezultatą ir viskas  smile.gif

Nu tai super tada - vienu suviu du zuikiai, ta pacia diena ir testa issilaikysiu ir diploma gausiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bakardi @ 2014 01 18, 09:54)
ko komisija klause?ar buvo pokalbis tik zodziu?
issilaikiau vakar BGT, 28/40 17/20, man kaip ir daugeliui laiko pasirode ne marios, nors buvo ir tokiu kurie gerokai iki laiko pabaigos pabaige, kas dar labiau panikuoti verte biggrin.gif



Buvo tik pokalbis žodžiu. Komisijoje buvo 5 nariai, kiekvienas iš jų uždavė po 3 klausimus, kiekvienas iš savo srities teisės aktų, pvz.: vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja iš vaiko teisių apsaugos įstatymo, švietimo skyriaus vedėjas iš švietimo įstatymo, savivaldybės teisininkė iš korupcijos įstatymo, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas iš valstybės tarnybos įstatymo ir paskutinio nepamenu. Klausimai buvo sunkūs, labai kabinėjosi prie atsakymų, išvardint reikėjo vos ne eiliškumo tvarka kaip parašyta įstatyme... Susidariau tokią nuomonę, kad reikia grynai būt iškalus visus įstatymus, kitaip nieko nebus... na bet gal jum bus kitaip ir komisija geranoriškiau žiūrės į visa tai smile.gif beje, pas mus savivaldybėj konkursą laimėjo jau ten dirbantis žmogus ir matyt viskas buvo tik dėl akių padaryta, gal todėl taip ir kabinėjosi, bijojo kad kažkas geriau pasirodys nei jų žmogus...

QUOTE(Puma84 @ 2014 01 18, 22:08)
Jetau, uzsirasiau sausio 31 nusiteikusi kad ten is bendro issilavinimo galima praeit, o negi ten tikrai taip sunku? blink.gif  Nu reikes ir man prazvelgt tada ko ten tiketis...


Aš ėjau nieko nesimokius ir nesprendus jokių papildomų testų, tiesiog tik pasižiūrėjau pavyzdinius klausimus iš vtd.lt puslapio ir išsilaikiau, man ten nebuvo sunku smile.gif tad manau, kad iš bendro išprusimo tikrai galima išlaikyti, aišku įstatymus pasiskaitinėti nepamaišytų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunsbaby @ 2014 01 19, 15:20)
Merginos, gal kam yra tekę VRM dalyvauti (šiuo atveju kalba eina apie Regioninės plėtros departamento skyrių), kokios praktinės užduoties galima tikėtis? Ir kada ji gali būti pateikiama, po to, kai visi baigia pasikalbėti ar iškart kiekvienam po individualaus pokalbio? Laiką bandau susiplanuoti smile.gif


O kur cia dalyvausi konkurse, Vilniuje ?smile.gif
Atsakyti