Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

As po vakar cepelinu bijojau siandien svertis biggrin.gif
O jus saunuole toki minusa pasiekusios thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 09 gruodžio 2013 - 10:07
QUOTE(kristynka* @ 2013 12 09, 10:59)
As po vakar cepelinu bijojau siandien svertis biggrin.gif
O jus saunuole toki minusa pasiekusios  thumbup.gif

Aciukas 4u.gif , bet noreciau daugiau. Savijauta gera, diskomforta nera, man tinka sia dieta, galvoju apie dar savaite ax.gif (raso kad nerekomenduoja bet ...) arba kazkiek valgyti bet daryti skysciu diena g.gif Ziuresim bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas, na va...7 dienos ir minus 4 kg. Esu thumbup.gif nes man buvo lengvai laikytis sia dieta. Kad numesti su sia dieta 10 kg g.gif dabar sakau, nemanau kad galima (gal jau svoris butu virs 100 kg). Jegu reikia greitai atsikratyti +-3-4 kg prasom, na max 5 kg. Nes visos mano dienos buvo tik pagal dietos.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif kaip ir zadejau pradejau laikytis nuo pirmadienio is pradziu ir labai laiminga thumbup.gif nes turiu -2kg po pirmos dienos skysciu.Kas keisciausia,kad sy karta as labai daug visko isgeriau ir toks didelis minusas.negaliu atsidziaugt. thumbup.gif isgeriau 2litrus pomidoru sulciu,kefyro litra,vandens su citrina,arbatos ,kavos. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zeraldina123 @ 2013 12 10, 08:59)
sveikutes 4u.gif  kaip ir zadejau pradejau laikytis nuo pirmadienio is pradziu ir labai laiminga thumbup.gif  nes turiu -2kg po pirmos dienos skysciu.Kas keisciausia,kad sy karta as labai daug visko isgeriau ir toks didelis minusas.negaliu atsidziaugt. thumbup.gif isgeriau 2litrus pomidoru sulciu,kefyro litra,vandens su citrina,arbatos ,kavos.  biggrin.gif

Sveiki, SUPER thumbup.gif thumbup.gif , einate i rekorda musu mirksiukas.gif . Tai gal man reikes ir aisimti savo zodzius del 10 kg per savaite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2013 12 10, 07:56)
Labas rytas, na va...7 dienos ir minus 4 kg. Esu  thumbup.gif  nes  man buvo lengvai laikytis sia dieta. Kad numesti su sia dieta 10 kg g.gif  dabar sakau, nemanau  kad galima (gal jau svoris butu virs 100 kg). Jegu reikia greitai atsikratyti +-3-4 kg prasom, na max 5 kg. Nes visos mano dienos buvo tik pagal dietos.

super saunuole thumbup.gif ar laikysites toliau?as bandysiu irgi nenukrypt y sona,bent iki penktadienio nes vel isvykstu y kelione tai labai sunku buna besilaikyti.
Papildyta:
QUOTE(~MILENA~ @ 2013 12 10, 08:02)
Sveiki, SUPER thumbup.gif  thumbup.gif , einate i rekorda musu mirksiukas.gif . Tai gal man reikes ir aisimti savo zodzius del 10 kg per  savaite smile.gif

nemanau kad man taip butu imanoma, g.gif nors as labai noreciau. bigsmile.gif as jau labai savo organizma isgazdinus su visokiom dietom,uztat man labai sunkiai krenta svoris.su dietom dabar jau draugauju nuo geguzes men.is viso jau atsikraciau 20kg..
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zeraldina123 @ 2013 12 10, 09:04)
super saunuole thumbup.gif ar laikysites toliau?as bandysiu irgi nenukrypt y sona,bent iki penktadienio nes vel isvykstu y kelione tai labai sunku buna besilaikyti.

Taip, einu toliau su dieta,dar savaite.
Atsakyti
šaunuolės visos, sveikinu su pasiektais rezultatais smile.gif man šiandien paskutinė diena, jauciuosi gerai, bet dar nesisvėriau, galvoju rytoj lipt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zeraldina123 @ 2013 12 10, 09:12)
super saunuole thumbup.gif ar laikysites toliau?as bandysiu irgi nenukrypt y sona,bent iki penktadienio nes vel isvykstu y kelione tai labai sunku buna besilaikyti.
Papildyta:

nemanau kad man taip butu imanoma, g.gif nors as labai noreciau. bigsmile.gif  as jau labai savo organizma isgazdinus su visokiom dietom,uztat man labai sunkiai krenta svoris.su dietom dabar jau draugauju nuo geguzes men.is viso jau atsikraciau 20kg..
biggrin.gif

-20 kg cia geras rezultatas, zinau nes pati atsikraciau -17 kg ir jau kaip metus su nauju svoriu, laikau ir nemazi pastangu idejau kad nepadaryti + .Cia su kokia dieta gavote -20 kg?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~MILENA~: 10 gruodžio 2013 - 08:23
QUOTE(~MILENA~ @ 2013 12 10, 08:18)
-20 kg cia geras rezultatas,  zinau nes pati atsikraciau -17 kg ir jau kaip metus su nauju svoriu, laikau ir nemazi pastangu idejau kad nepadaryti + .Cia su kokia dieta gavote -20 kg?

su chazano,nustojo krist svoris tai galvoju pabandysiu kokia kita kad svoris pajudetu is vietos ir vel grisiu prie tos pacios. bigsmile.gif o jus kaip atsikratet taipat nemazai. ?thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeraldina123: 10 gruodžio 2013 - 08:25
QUOTE(nercepas @ 2013 12 10, 09:16)
šaunuolės visos, sveikinu su pasiektais rezultatais smile.gif man šiandien paskutinė diena, jauciuosi gerai, bet dar nesisvėriau, galvoju rytoj lipt biggrin.gif

Aciu 4u.gif , lauksim Jusu rezultatus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(zeraldina123 @ 2013 12 10, 09:24)
su chazano,nustojo krist svoris tai galvoju pabandysiu kokia kita kad svoris pajudetu is vietos ir vel grisiu prie tos pacios. bigsmile.gif o jus kaip atsikratet taipat nemazai. ?thumbup.gif

po 2 vaika (pries 4metus) buvo chazanov, turejau -10, bet paskui +. A pries metus per 3 men padariau-17 kg su Badikova, kainavo man bet tikrai vertejo. Nes liko tas svoris iki dabar (na...pries savaite buvo tongue.gif ). Atvirai sakant ir pries savaite man gerai buvo bet jau galvojau, kad pripratau prie tuo svorio, kad reiki dar minusa padaryti.
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2013 12 10, 08:30)
Aciu 4u.gif , lauksim Jusu rezultatus mirksiukas.gif
Papildyta:

po 2 vaika (pries 4metus) buvo chazanov, turejau -10, bet paskui +. A pries metus per 3 men padariau-17 kg su Badikova, kainavo man bet tikrai vertejo. Nes liko tas svoris iki dabar (na...pries savaite buvo tongue.gif ). Atvirai sakant ir pries savaite man gerai buvo bet jau galvojau, kad pripratau prie tuo svorio, kad reiki dar minusa padaryti.

o tai labai kamuojama ta dieta?o kur ja rast pasiskaityti?valgerascio nerandu, tikriausiai jis mokamas.
Atsakyti