Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

Perskaiciau visus komentaru(rusu nuoroda 1 psl.) raso, kad 2 diena ... daržoves rekomenduoja valgyti: virtas ar žalias
Bet gerti tik vandeni, nes arbata yra skystis a ne vanduo.

nercepas sveika, ir laikykite 4u.gif
Koks svoris Jusu?
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2013 12 04, 10:10)
Perskaiciau visus komentaru(rusu nuoroda 1 psl.)  raso, kad 2 diena  ...  daržoves rekomenduoja valgyti: virtas ar žalias
Bet gerti tik vandeni, nes arbata yra skystis a ne vanduo.

nercepas sveika, ir laikykite 4u.gif
Koks svoris Jusu?

Ačiū, bandysiu 4u.gif Nors šiaip sunkiai tveriu skysčių dienas, o čia jų net trys biggrin.gif Bet tikiu, kad esu stipri ir išlaikysiu viską ax.gif
Mano svoris 77 kg blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nercepas @ 2013 12 04, 10:14)
Ačiū, bandysiu 4u.gif  Nors šiaip sunkiai tveriu skysčių dienas, o čia jų net trys biggrin.gif Bet tikiu, kad esu stipri ir išlaikysiu viską ax.gif
Mano svoris 77 kg blush2.gif

Sekmes 4u.gif , rasykite kaip Jums seksis.
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2013 12 04, 07:26)
Kaip Jusu rezultatai?

Sakiau lipsiu ant svarstykliu tik penktadieni (nes kitoje temoje prisiduodam penktadieniais)
bet lekiau i paskaita ir uzlipau -1.1kg. ryte suvalgiau persimona, nes pramiegojau, nebuvo kada arbatos virt ir darzoviu grauzt.
darzoviu salotas uzsikandau duona, nenoriu kad labai nusilpciau.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 12 04, 13:48)
Sakiau lipsiu ant svarstykliu tik penktadieni (nes kitoje temoje prisiduodam penktadieniais)
bet lekiau i paskaita ir uzlipau -1.1kg. ryte suvalgiau persimona, nes pramiegojau, nebuvo kada arbatos virt ir darzoviu grauzt.
darzoviu salotas uzsikandau duona, nenoriu kad labai nusilpciau.

pradzia mums gera drinks_cheers.gif , ziuresim kaip toliau eis. As siandien is ryto zalios arbatos 2 puodukus isgeriau, nes norejosi karsta. Dar suvalgiau pomidoru 2 vnt. Pietus virti brokoliai, agurkas, pomidoras. Ir vanduo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2013 12 04, 13:23)
pradzia mums gera drinks_cheers.gif , ziuresim kaip toliau eis. As siandien is ryto zalios arbatos 2 puodukus isgeriau.

As gersiu arbatas, nes tada visai uzsalciau. biggrin.gif vakar ir kavos geriau nes kazko silpna buvo (nes man daznai spaudimas nukrenta)

Svarbiausia minusas thumbup.gif
Atsakyti
o taip, minusas dziugina smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Ziuri nauja komanda formuojasi. Geru jums svarstykliu ir nuotaiku.

Man siandien paskutine diena, taigi jau beveik persivalgymas biggrin.gif
Mano svarstykles syryt pernelyg nesistenge dziuginti, parode 0.3 kg maziau negu vakar, bet tai yra apie 5 kg maziau negu pries savaite bigsmile.gif
Ir svarbiausia, kad man si dieta labai normaliai praejo- nebuvo ne galvos skausmo, ne svaigulio, tikrai savijauta buvo gera. Bet, kaip supratau, ne visom taip puikiai sekasi verysad.gif
Gal as tiesiog suvalgau daugiau negu kitos - pavyzdziui vakar, skysciu diena- 2 litrai kefyto, 0.5 litro naminio sultinio, arbata, 2xkava... ir kitom dienom valgydavau dietoj numatyta maista nemazais kiekiais, gerdavau ir arbatas ir kavos, ne tik vandeni.

Linkiu jums atsisveikinti su kuo daugiau kg, bet svarbiausia - geros savijautos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(planuota @ 2013 12 04, 14:55)
Sveikos merginos,

Ziuri nauja komanda formuojasi. Geru jums svarstykliu ir nuotaiku.

Man siandien paskutine diena, taigi jau beveik persivalgymas biggrin.gif
Mano svarstykles syryt pernelyg nesistenge dziuginti, parode 0.3 kg maziau negu vakar, bet tai yra apie 5 kg maziau negu pries savaite bigsmile.gif
Ir svarbiausia, kad man si dieta labai normaliai praejo- nebuvo ne galvos skausmo, ne svaigulio, tikrai savijauta buvo gera. Bet, kaip supratau, ne visom taip puikiai sekasi verysad.gif
Gal as tiesiog suvalgau daugiau negu kitos - pavyzdziui vakar, skysciu diena- 2 litrai kefyto, 0.5 litro naminio sultinio, arbata, 2xkava... ir kitom dienom valgydavau dietoj numatyta maista nemazais kiekiais, gerdavau ir arbatas ir kavos, ne tik vandeni.

Linkiu jums atsisveikinti su kuo daugiau kg, bet svarbiausia - geros savijautos mirksiukas.gif

Aciu uz palinkejimus, bandysime ir mes gera minus tureti mirksiukas.gif . A Jus sveikinu su -5 kg super, kad toks rezultatas atejo taip lengva ir be problem.Dabar tik lieka islaikyti rezultata. 4u.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
man siandien turejo buti paskutine dietos diena,bet nuo vaar vakaro paleidau vadeles,nes b buvo laisvadienis,tai vakare suvalgiau orkaitej kepta rukyta desra su salotom ir alaus bonke blush-anim-cl.gif: nu ka daryt,ka daryt? silpnavale,geda peleda,o siandien nelabai valgyt norisi isvis,nezinau,gal kad b vel dirba... zodziu man is viso kazkur -2.6kg...jei buciau stipresne buvus butu laisvai 4 nukrite..
bandysiu gryzt prie sitos dietos savaite pries kaledas,kad skrandis pasitrauktu,gal maziau per sventes prisikimsiu.
sekmes naujai pradedancioms 4u.gif
Atsakyti
Na va, pirma dienelė beveik į pabaigą ir be jokių nukrypimų thumbup.gif Kaip visoms kitoms? Jei taip ir toliau lengvai eisis, bus super smile.gif
Dar norėjau paklaust, o skysčių dieną gal galima pomidorų sultis gert? ax.gif
Atsakyti
Labas rytas, 2 diena baigiasi turiu -1,200 kg, bendrai -2,600 kg, einu i 3 diena bet jau laukiu laukiu vaisiu, jau turiu plana ka nusipirkti parduotuvej biggrin.gif
Kaip Jusu rezultatai?Kaip sveikatele?
Atsakyti