Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

QUOTE(Kaštanka @ 2013 12 02, 15:27)

Aciu aciu uz palaikyma.
a kodel tik 4 kg, negrieztai buvo?
Atsakyti
as manau kad normaliai 4kg per savaite wink.gif
Papildyta:
o 10kg per savaite manau yra is fantastikos pasaulio smile.gif nebent jusu svoris 100kg ir valgytumet 400-500kcal per diena
Atsakyti
QUOTE(Kaštanka @ 2013 12 02, 15:47)
as manau kad normaliai 4kg per savaite wink.gif
Papildyta:
o 10kg per savaite manau yra is fantastikos pasaulio smile.gif nebent jusu svoris 100kg ir valgytumet 400-500kcal per diena

na ne, per savaite 10 kg ne noreciau schmoll.gif , del sveikatos. -10 kg cia mano svajone lotuliukas.gif A ten ziuresim kaip bus.
Atsakyti
planuota,aciu uz palaikyma ir grazius zodzius 4u.gif

aga,norejosi kazko man vakar,ir suvalgiau kelis paprastus sausainius be sokolado nieko.dar suvalgiau sauksta makaronu,na paragavau kelis kol vaikam viriau ziurejau ar isvire,tai vistiek suvalgiau.na ir geriau latte su karamele tongue.gif su bu buvom nueje,o siandien ir vel karameline latte doh.gif: ir ragelio puse kurio vaikai nesuvalge kavinej,nesinorejo palikt kad jau sumopketa buvo doh.gif: zodziu is dietos sitos isejo snipstas...ai ir dar suvalgiau siandien kelis italiskus gnocci ar kaip jie ten vadinasi..nu neleidzia man sazine ismest maisto jei vaikai nesuvalgo blush-anim-cl.gif:

vakar vaisiu valgiau tikrai laaabai daug,i trasa ejo obuoliai,mandarinai,melionas,pomelo,kriauses....vakare b is darbo parsinese italisku makaronu su padazu tai taip norejau,uosciau uosciau,ziurejau ziurejau,bet paskui nusprendziau atsisedus ziuret kaip b valgo ir isivaizdavau kad cia as valgau biggrin.gif ir dar liepiau desertui suvalgyt kinder pinguii nes sakiau dar ''neuzteko'' man biggrin.gif

siandien ant svarstykliu tik -1kg .... nujauciu man be sporto nebus naudos is tu dietu.bet dabar niekaip sportu nesigauna uzsiimt.bandysiu kist nosi lauk kai b atostogos prasides sausio menesi.nes rytais nors ir buna b namie bet negaliu prisiverst iki pietu net veido nusipiest,kur as eisiu tokia biggrin.gif vakarais pakyla noras kazka daryt,bet jau b dirba,tai neiseisiu niekur rolleyes.gif

Kastanka,jei tik buciau tokia kokia apibudinai tikrai nesidietinciau.liemuo mano kudas tik tada kai guminius triusikus uzsitraukiu tongue.gif isviso man cia skalpelio reikia,kad ne tik lasinukus nupjautu bet ir odos tona po dvynukisko nestumo..su visom strijom..
bet siaip tau KAstanka baluonas 4u.gif 4 kg numest yra super duper,as tiek tik ir noreciau numest is tikruju..uztektu tongue.gif bet idealiausia butu kokius 8 biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Nezinau ar as tokia "uzgrudinta" ar dar kas, bet man sita dieta gana lengvai einasi, be "paslydimu" (ai, tiesa, sestadieni biski buvo- 2 stikliukai brendzio blink.gif , kuris vaisiu dienoj nenumatytas) ir savijauta gera.
Pries daugiau kaip metus "sedejau" ant grikiu dietos- tai buvo tikrai nekas su savijauta. Tada nukrito 7 kg per 7 dienas, ataugt greitai tikrai neataugo. Bet paskutini pusmeti paleidau vadzias visai, vakare pries miega prisikimsdavau visokiu sumustiniu su rukytom desrom, kumpeliais ir pan., ryte atskelus dar soti budavau... Ir niekaip neprisiverciau liautis taip daryt. Nu ne mano charakteriui po biski, ilga laika, "sveikai" svori mest schmoll.gif
Man geriausia iseitis- greita, efektyvi dieta, po kurios ir est tiek nebesinori. Ir dar nusprendziau daryti 1 diena savaiteje (jauciu tai bus pirmadienis) iskrovos diena su kefyru. Labai noreciau tiketis, kad taip ir elgsiuos blush2.gif
Siandien svarstykles parode dar 0.8 maziau negu vakar smile.gif

Atsakyti
Prisidedu ir as prie jusu.
Siandien svoris 84kg. Skysciu diena. pokolkas laikausi gerai smile.gif labiausiai noriu vaisiu dienos, prisipirkau persimonu - as juos Dievinu biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 12 03, 15:17)
Prisidedu ir as prie jusu.
Siandien svoris 84kg. Skysciu diena. pokolkas laikausi gerai smile.gif  labiausiai noriu vaisiu dienos, prisipirkau persimonu - as juos Dievinu biggrin.gif  doh.gif

Sveiki,man irgi pirma diena. drinks_cheers.gif. Vaisiu diena bus tik 5-dieni, gal galima keisti??
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2013 12 03, 14:42)
Sveiki,man irgi pirma diena. drinks_cheers.gif. Vaisiu diena bus tik 5-dieni, gal galima keisti??

busim bendramintes biggrin.gif
koks jusu svoris ?
as nekeisiu, paskui vel noresiu vaisiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 12 03, 16:43)
busim bendramintes biggrin.gif
koks jusu svoris ?
as nekeisiu, paskui vel noresiu vaisiu biggrin.gif

svoris 80 kg.
as irgi ne keisiu nes siandien nusipirkau brokoli, rytoj virsiu mirksiukas.gif A siandien geriu zalia arbata ir pasukos 0,3 %.
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2013 12 03, 16:04)
svoris 80 kg.
as irgi ne keisiu nes siandien nusipirkau brokoli, rytoj virsiu mirksiukas.gif A siandien geriu zalia arbata ir pasukos 0,3 %.

As geriau arbata, sulciu, turiu dar jogurto. o dar kavos einu pasidaryt labai noriu smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif , turiu -1,400 kg. Siandien 2 diena ar galima bus gerti ne tik vandeni a i zalia arbata g.gif
Kaip Jusu rezultatai?
Atsakyti
Jungiuosi nuo šiandien ir aš prie jūsų 4u.gif
Sėdžiu va su puodeliu kavos, kol kas gerai biggrin.gif
Atsakyti