Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

nepriprasi. naturalus papildas. mazina poreiki saldumynams. holland and barret perku
Atsakyti
Merginos, jungsiuos prie jusu pirmadieni. dar vis leidziu orgaznizmui atsigaut po Vaikules biggrin.gif


Atsakyti
as jau paskaiciau amerikonu foruma apie croma,ryt pirksiu biggrin.gif
dabar kaip vanagas suku ratus virtuvej,kurios vidury ant stalo pupso vaiko nedabaigtas vaflinis sokoladukas....
Atsakyti
Sveikos, merginos,
Siandien ketvirtoji, vaisiu diena- pasiruosiau obuoliu, apelsinu, greipfrutu, ananasa- sie vaisiai mano megstamiausi. Kadangi as labai "mesine", didesnio potraukio "ant" saldumynu nejauciu. Labiausiai trokstu riebaus kepsnio...
Vakar, antraja skysciu diena geriau jau kur kas sotesnius skystis- kefyra, sultini (nezinau ar gerai siai dietai- nes sultinys buvo verdamas is kalakuto kumpio su kaulu, ivairiu darzoviu ir prieskoniu), taigi kaloriju kiekis per diena tikrai ne mazesnis uz 1000....
O siandien, rytinio sverimosi rezultatas - dar 1 kg minus. Stabiliai kas diena po 1 kg bigsmile.gif
Atsakyti
planuota, o koks jusu ugis ir svoris? nes jei kasdien po 1kg, tai turetu buti gan didelis pradinis svoris g.gif

man siandien skysciu diena, o rytoj paskutine dietos diena.
Atsakyti
QUOTE(Kaštanka @ 2013 12 01, 12:46)
planuota, o koks jusu ugis ir svoris? nes jei kasdien po 1kg, tai turetu buti gan didelis pradinis svoris g.gif

man siandien skysciu diena, o rytoj paskutine dietos diena.


Mano ugis - 1.76, o svoris siandien buvo 74 kg.
Atsakyti
visa diena nuodemiauju,ant kiek man REIKIA ko nors saldaus sad.gif is vis as geriau visko atsisakysiu bet per diena bent sausaini su arbata suvalgyt noriu..eina sikt kaip sunku.bet as labai labai daug galvojau,as tu saldumynu nejiedu kalnais,zinau zmoniu kurie 6 kartus daugiau uz mane ju suvalgo.ko as tokia stora tada? cool.gif

b vakar sulaukiau is darbo,liepiau pasislepus virtuvej valgyt pasisildyt,duris uzsidaryt ir tyliai valgyt kad negirdeciau,nematyciau ir neuzuosciau,tai brudelis atejo su lekste i lova sako ''tu dabar VALGYSI'' grudau pro duris,dar ir uzvaziuot per makaule spejau.motina terese atsirado...nervina,kaskart kalbu su juo,va pabandysiu dieta,tu mane palaikysi,neknisi proto,gerbsi ir mylesi..o jis pradeda manes ''gaileti'' smikis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(parissweet @ 2013 12 01, 23:04)
visa diena nuodemiauju,ant kiek man REIKIA ko nors saldaus sad.gif is vis as geriau visko atsisakysiu bet per diena bent sausaini su arbata suvalgyt noriu..eina sikt kaip sunku.bet as labai labai daug galvojau,as tu saldumynu nejiedu kalnais,zinau zmoniu kurie 6 kartus daugiau uz mane ju suvalgo.ko as tokia stora tada? cool.gif

b vakar sulaukiau is darbo,liepiau pasislepus virtuvej valgyt pasisildyt,duris uzsidaryt ir tyliai valgyt kad negirdeciau,nematyciau ir neuzuosciau,tai brudelis atejo su lekste i lova sako ''tu dabar VALGYSI'' grudau pro duris,dar ir uzvaziuot per makaule spejau.motina terese atsirado...nervina,kaskart kalbu su juo,va pabandysiu dieta,tu mane palaikysi,neknisi proto,gerbsi ir mylesi..o jis pradeda manes ''gaileti'' smikis rolleyes.gif


Nu nenusimink taip- vyrai nesupranta dietu, moteru jaudinimosi del kazkiek nereikalingu kilogramu, kai jus myli tai ir mato grazia kokia bebutumet- putlute ar liesa. Nesupranta ir nepalaiko kai mato, kaip kankinates nevalgydama, ypac kai tie nereikalingi jusu kilogramai jam netrukdo rolleyes.gif

Vakar mums abiems buvo vaisiu diena, cukraus, t.y. fruktozes - ir vis tiek norejosi sausainiuku?
Kadangi as esu "mesine"- man labai labai labai norisi mesos ir riebalu doh.gif Siandien gal bus lengviau- ragausiu nors ir kudos, bet mesytes thumbup.gif

Sios dienos sverimosi rezultatas 0.8 kg minus.

geros jums nuotaikos siandien mirksiukas.gif
Atsakyti
labas. nukrito 4 kg.

dieta nutraukiu, nu siandien paskutine diena, bet jau valgysiu ne tai kas rasoma bet ka noriu, tik ziuresiu kcal.

man kaip akyviai dvieju vaiku mamai maisto per mazai vistik buvo. pasijuto sestadieni, kai buvau mieste su sese. pasidare silpna, isejom is metro i lauka, bet ir ten negerejo. nualpti nenualpau, bet vos ejau. kol neisgeriau dideli puoda starbucks kavos su sirupu karameliniu. tada atsigavau.

jeigu vel laikytis dietos - nebedaryciau skysciu dienu isvis. o pakeisciau maisto dienomis. kaip varskes diena, jogurtu kokiu ar dar ko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaštanka: 02 gruodžio 2013 - 10:37
parisweet nevaryk dievo i medi. stora jinai. .... merginos, netikekit ja. kojos kudos kaip sakaliai. tik papai dideli smile.gif
ir liemuo kudas.

zodziu, nenusikalbek
Atsakyti
Sveiki, nuo ryt ir as pas Jus ateisiu, priimkite 4u.gif .
Tikslas kuo daugiau tuo geriau, bet 5 kg per savaite irgi bus thumbup.gif . A taip noreciau max 10 kg numesti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~MILENA~: 02 gruodžio 2013 - 14:27
QUOTE(~MILENA~ @ 2013 12 02, 13:25)
Sveiki, nuo ryt ir as pas Jus  ateisiu, priimkite 4u.gif .

sekmes 4u.gif
Atsakyti