Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

Na po pirmos dienos pas mane tik -800gr., tikejaus daugiau bet reikia dziaugtis ir tiek kad pakrito. Siandiena darzoves, idomu, ar galima saltibarscius? Kefyras+burokeliai+agurkai? Kiausiniu kiek suprantu negalima tik klausimas kaip su kefyru?
Velniskai laukiu 4tos dienos t.y vaisiu, turiu daug obuoliu, vakar geriau svieziai spaustas ju sultis, pilva pucia, itariu padauginau sulciu blush-anim-cl.gif

Kazi kodel man nuo obuoliu svoris nekrenta daznai net pakyla jei per diena sakykim, tik 8-10 nedideliu obuoliu man + is karto... ?
Ir tuo paciu idomu ar kai baltymai galima zuvi? Ar reik kiausinius kaip nurodo?
Atsakyti
Oi merginos... Vakar buvo skysčių diena, nors išgėriau litrą kefyro, dar šiek tiek sulčių - ryte tik -0,2..... sad.gif Kodėl tiek mažai?... Ar jau tik po tiek ir tekris?.. Kaip jums sekas?
Atsakyti
Sveikos,
ar tik viena belikau? Siandiena 4ta diena-vaisiai.
Svoris juda prasciau nei tikejausi: po pirmos -800 po antros -500 po trecios - 300gr.
Jokiu nukrypimu nedarau, per tris dienas 1.6kg tik.

Bijau, kad neturesiu tokiu efektingu, kaip pas kitas skaiciu (po 3-4kg per 7dienas ) jei taip ir toliau nenoriai judesiu tikslo link.

Siandienai turiu apelsinu,obuoliu,kriausiu.
Atsakyti
QUOTE(LG @ 2014 08 21, 07:35)
Sveikos,
ar tik viena belikau? Siandiena 4ta diena-vaisiai.
Svoris juda prasciau nei tikejausi: po pirmos -800 po antros -500  po trecios - 300gr.
Jokiu  nukrypimu nedarau,  per tris dienas 1.6kg tik.

Bijau, kad  neturesiu tokiu efektingu, kaip pas kitas skaiciu (po 3-4kg per 7dienas ) jei taip ir toliau nenoriai judesiu   tikslo link.

Siandienai turiu   apelsinu,obuoliu,kriausiu.


Pas mane kai krito po tiek daug tai buvau gerai pavalgius savaitę laiko, išsivalė žarnyno turinys per dvi dienas todėl ir buvo -2.3kg.
O koks tavo ūgis ir pradinis svoris prieš dietą buvo? gal nėra nuo ko krist arba gal tiesiog skysčiai pasišalino ir dabar riebaliukas dega, o jis tikrai greit ir lengvai nepasiduoda, su juo kurkas sunkiau.
Šeštadienį prisijungsiu vėl aš, nėra kaip man šią savaitę laikytis, ne namie gyvenu, maisto pilna. Pokolkas nuo šeštadienio kaip pradėjau taip ir valgau visko po daug, džiaugiuos, kad bent svoris stovi, kaip mačiau 56kg sekmadienio rytą taip iki šiandien toks skaičius išliko, tikiuos nebus iki šeštadienio pliuso ir galėsiu toliau rident kg žemėn. Kitą šeštadienį turiu giminės susitikimą, noriu numest bent 2kg dar, manau viskas įmanoma, gal net ir visus 3kg pamest įmanoma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _SiMPle_: 21 rugpjūčio 2014 - 10:35
Labas rytas 4u.gif
Pagaliau namie ir galiu startuot su šia dieta. Šiandien ryte svarstyklės rodė 56kg, šiandien skysčiai, gersiu arbatą, kavą su pienų, kefyrą ir jeigu kefyras atsibos išsispausiu natūralių morkų ir obuolių sulčių smile.gif
Kas nors dar laikosi?
Atsakyti
QUOTE(_SiMPle_ @ 2014 08 23, 10:37)
Labas rytas 4u.gif
Pagaliau namie ir galiu startuot su šia dieta. Šiandien ryte svarstyklės rodė 56kg, šiandien skysčiai, gersiu arbatą, kavą su pienų, kefyrą ir jeigu kefyras atsibos išsispausiu natūralių morkų ir obuolių sulčių  smile.gif
Kas nors dar laikosi?

O aš per pusę laikymosi "sugriešijau" : kolegės gimtadienis, važiavimas į kaimą pas tėvelius sad.gif .... Bet numesto svorio grįžo pusė atgal. Dabar žadu nuo rytojaus vėl pradėt nuo pradžios, nes savaitgaliui kitam nusimato susibėgimas giminių - reikia pasistrajint biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
As nuo siandien pradedu smile.gif
Pradejau nuo kavytes be cukraus smile.gif
Atsakyti
Vakar visai gerai sekes smile.gif geriau vandeni, kava, ir du pieno gerimus "Miau" .Siandien ryte -1kg smile.gif
Atsakyti
Po antros dienos -800gr
Atsakyti
Gal yra norinciu nuo rytojaus pradeti kartu ? g.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2015 02 18, 12:21)

Tema i virsu thumbup.gif
Atsakyti