Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

sversiuos antradieni. bus pabaiga. skysciu dienos sunkesnes nei valgymu dienos. bet darzoviu ar vaisiu dienos -tikrai gali prisikimsti be problemu. va rytoj man baltymu diena. irg palyginus lengva. virti kiausiniai ir vistiena. megstu ir ta ir ana. smile.gif jauciuos normaliai. sunku atsispirti pagundoms vakarais, bet bandau
Atsakyti
as uzsokau ant svarstykliu ryte,bet kaip ir visada rytais sveriu vienu ar dviem kg maziau nesvarbu ar daugiau pavalgau ar maziau.bet nusprendziau iki kol nepasibaigs visos 7 dienos nelipt ant svarstykliu. siaip jauciuosi lengvesne,pilvas ne toks issiputes,dzinsai lengviau susisega.vis tik prasivales zarnynas,nera jokio brudo.

man siandien darzoviu diena buvo,nuo vysniniu pomidoriuku jau tampo i juos paziurejus,bet kieeek mandarinu noriu,obuoliu,cantalupes,pomelo...visko yra,viskas vaisiu bliude laukia sekmadienio tongue.gif
vakar buvo lengvesne diena,man lengviau nieko nevalgyt ,negu valgyt tai ko nemegstu.ryt vel skysciai tai bus lengviau
Atsakyti
labas.

man siandien baltymu diena. verdu kiausinius pusryciams. velyvi bus, pamiegojau biski.
Atsakyti
Man siandien vel skysta diena- si karta geriu arbatas ir kefyra.
Na as neiskenciu, kasryt ant svarstykliu uzlipu. Siandien dar 1 kg minus.
Atsakyti
QUOTE(planuota @ 2013 11 30, 11:10)
Man siandien vel skysta diena- si karta geriu arbatas ir kefyra.
Na as neiskenciu, kasryt ant svarstykliu uzlipu. Siandien dar 1 kg minus.

thumbup.gif

laba diena,man irgi siandien skysciai,ryte du puodus kavos isgeriau su pienu,bet kaip dabar galva skauda doh.gif
labai laukiu rytojaus,aisku vaikai jau sukapojo viska kas skaniausia-avietes,melynes,vynuoges...dzin,grausim obuolius,kriauses,meliona...jau dabar seile tysta pagalvojus blush2.gif
Atsakyti
sigita taigi nueik dasipirk rytoj. smile.gif as saves nemegstu riboti, ta prasme, jei namie tik obuoliai ir apelsinai, tai ne ne, eisiu nusipirksiu visko ko noriu. arba tuos pjaustytus bliudukus gatavus vaisiu kur buna shopuose. po 2 svarus pas mus. ten ir kiviai ir braskes ir ananasai ir mangai. skanu
Atsakyti
nebent b nuvaziuos,nes su vaikais nueit kazkur tai siaubelis,o dar Rokas atkrito su savo bronchitu.bet dzin ,bus ko valgyt...beja siandien sugriesijau ir suvalgiau kriause ir mandarinu pora,jau pajauciau kad kunas ant ''badavimo'' ribos ,sakau geriau nerizikuot.kaip sakant vaisiu diena nuo sio vakaro pradejau..pilvas jau gera marsa grojo,tikiuosi ryt bus lengviau.o siaip siandien vaikai valge visokius skanumynus,pavydejau belenkaip,jau galvojau tuoj kaip kokia lusis soksiu ir is burnos jiems istrauksiu..ot mamka ka? biggrin.gif
Atsakyti
parissweet, naturali organizmo reakcija i saldumynu trukuma smile.gif
man kazkada, per visokias vaikules, 7 dienu delcias irgi taip budavo. gatava budavau uzmusti uz gabaliuka duonos biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
bet as vistiek nesuprantu kuo mane tie saldumynai taip patrauke,iki 26 metu nei prie kavos nevalgydavau,net nepirkdavau,nei kavinej pyragelio nenoredavau..kai laukiausi dvynukiu kazkur nuo 30sav pyst MAN REIKIA SALDAINIU,BULKUCIU,SOKOLADO,CUKRAUS-tiesiog REIKIA
ir nuo tada tiesiog mirstu..einam su b maisto shopintis,pralekiam lentynas su darzovem,vaisiais,b lekia i mesos skyriu,pasiveja mane saldumynu...prisikraunam visu rusiu,visokiu spalvu,visko norim,visko pabandyt reikia..kaip vel atprasti???????? g.gifm
riebaus maisto nevalgau,didelem porcijom irgi ne,velai nevalgau taip pat..is vis be saldumynu maitinuosi gana sveikai..bet va saldumynai kisa koja,nekrenta sitie keli kg..o tiek nedaug reikia..o taip nepavyksta...
Atsakyti
skrandis susitrauks nebetrauks. chroma dar gali gert.
Atsakyti
QUOTE(Kaštanka @ 2013 11 30, 21:14)
skrandis susitrauks nebetrauks. chroma dar gali gert.

o ka chromas daro? g.gif paskui prie jo priprasiu cool.gif
Atsakyti