Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

nu va Tau gerai, o man prasideda nesamones.. + 0,7 doh.gif amzina beda su mano organizmu, jis jau kardinaliai priesinas dietoms biggrin.gif Na bet ir butu nelogiska, jei per 2 dienas nukristu 2,2 + dar kazkiek... gal dabar uzsitvirtins svoris.. dar aisku sian pakris blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 08 16, 08:29)
nu va Tau gerai, o man prasideda nesamones.. + 0,7  doh.gif amzina beda su mano organizmu, jis jau kardinaliai priesinas dietoms  biggrin.gif Na bet ir butu nelogiska, jei per 2 dienas nukristu 2,2 + dar kazkiek... gal dabar uzsitvirtins svoris.. dar aisku sian pakris  blush2.gif


Jei jau labai nualintas organizmas dietomis tai manau visko gali būti, kad dėl to taip tas svoris kvailioja. Aš jau senai nesilaikiau dietų, tai viskas gerai dabar smile.gif Šiaip kai ir laikydavausi tai labai gerai krisdavo, niekada nesu turėjusi po dietos dienos pliuso, nors nesakau, kad dabar to nebus smile.gif šiaip dar ryt galėsiu pasisvert, o paskui jau tik kitą šeštadienį, nes tik tada turėsiu svarstykles. Aš manau nuo ketvirtadienio toliau tęsiu šitą dietą, nes man rugpjūčio 30d nusimato giminės susitikimas, noriu tilpt į gražią suknelę biggrin.gif
Gal kartu nori dar savaite tempt su šita dieta? ax.gif
Atsakyti
Na toks ir nualintas.. i metus po pora kartu gal 3 tikrai ne daugiau blush2.gif

Del trukmes bus matyt.. nes as planuoju dabar 3 sav vienaip kitaip "prisiziuret" biggrin.gif Aisku ant dietu 3 sav nesedesiu, bet ziuresiu po dietos ka valgau.. Tai gal dar ir palaikysiu kompanija po 1 savaites.. Matysiu kaip svoris kris ir ar kris, nes jei ne - tai bereikalingos kancios biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Novia: 16 rugpjūčio 2014 - 08:51
Simple, kaip gyva ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 08 16, 20:24)
Simple, kaip gyva ?  4u.gif


Labas rytas 4u.gif Na ką, vakar visiškai nukrypau nuo dietos, visgi savaitgalis, buvoir užkandžių ir alkoholio, šiandien + 300g. Bet nieko minuse dar 2kg, ir šiandien tęsiu skysčių dieną thumbup.gif Vakar visą dieną ne namie buvau, nebuvo kaip skysčius gert. Bet toliau viskas turėtų vykti sklandžiai.
Kaip tu Novia laikais? kaip tavo savaitgalis? Ne nuodėmingas? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _SiMPle_: 17 rugpjūčio 2014 - 09:05
na taigi po vakar dienos - 0,5, bet ir ne visai skysciu dienos laikiaus, nes pavalgiau ir darzoviu siek tiek ax.gif zodz per daug saves nealinu, nes zinau, kad man sitos dietos neigiamas padarinys - galvos skausmas.. doh.gif Bet visumoj kolkas rezultatas net labai tenkina thumbup.gif

sian valgysiu meliona bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif Ir aš vakar darbe mėginau laikytis skysčių dienos. Tik ji nebuvo visai sąžininga (kai dirbi visą parą - su skysčiais vien neatlaikysi...) Tai truputuką ryžių paplotėlių, greipfrukto užkandau. Bet ryte buvo -0,8 kg. O šiandien sumaišiau daržovių su vaisių diena - kažin kaip bus ryt ryte?..
Atsakyti
Na ka savaitgalis visas nuodemingas buvo...bet va si vakara isgeriau zalios arbatos ir ryt jum prisiduosiu su svoriu ir pradesiu nuo skysciu dienos smile.gif
Linkiu sau kantrybes ir istvermes biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
nuo siandien as su jumis, kaip ir zadejau smile.gif

Startuoju 79kg sverdama (1.7 ugis) seniai jokiu dietu nesilaikiusi esu, paziuresiu kaip kris , bijau kad nebus ypatingai geras rezultatas, nes pagal viska, sia savaite mergaitiskos dienos prasides smile.gif bet noriu ismeginti, nusiteikus rimtai kibt i kova su kg.


Kol kas tik kavos isgeriau,einu ziureti kaip cia planuotis dienos meniu reikia.
Atsakyti
Na va..labas rytas visoms smile.gif atejau prisiduoti jums..uzlipus ant svarstykliu nustebau..kazkur pranyko 3-4kg, keistai, nieko nedarant jie tiesiog dingo...
Tai va..mano duomenys:
Ugis-172cm
Svoris-70kg
Noreciau sverti 65kg, ar dar maziauu..bet cia jau kaip dievas duos valios smile.gif
Atsakyti
Apziurejau kaip sauniai per 2d jus po 2kg numetat... siandien planuoju sultis ir kefyra vakare, matysim kaipgi eisis. O jus kas dien sveriates?
Atsakyti
QUOTE(LG @ 2014 08 18, 09:29)
Apziurejau kaip sauniai per 2d jus po 2kg numetat...  siandien planuoju sultis ir kefyra vakare,  matysim kaipgi eisis. O jus kas dien sveriates?

Labas visoms smile.gif Nors vakar ir buvau sumaišius dienas, bet vistiek -0,5 kg. Manau neblogai. smile.gif (per dvi dienas -1,3 kg) Jei taip ir toliau, tai manau rugsėjo pradžiai bus beveik norimas svoris biggrin.gif biggrin.gif Aš sveriuosi kasryt įdomumo dėlei
Atsakyti