Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

QUOTE(Novia @ 2014 08 14, 13:29)
hihihi.gif  hihihi.gif

Ai retai dietas kartoju, bet sita tai  thumbup.gif  first.gif 

Siandien buljonas, kefyras, geriamas jogurtas bei mineralinis  ax.gif


Jei ne paslaptis koks ūgis ir koks dabartinis svoris, bei žinoma siekiamas bent jau su šia dieta? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(_SiMPle_ @ 2014 08 14, 13:33)
Jei ne paslaptis koks ūgis ir koks dabartinis svoris, bei žinoma siekiamas bent jau su šia dieta? smile.gif


Šiandien geriu, geriu, geriu, vaikštau į tualetą kaip pasiutus, o jau sotumas neišpasakytas nestuke.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tikrai labai lengva man šiandien, tikiuosi su tokiu užsidegimu ir nuotaika likusias dienas atlaikyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_SiMPle_ @ 2014 08 14, 14:35)
Jei ne paslaptis koks ūgis ir koks dabartinis svoris, bei žinoma siekiamas bent jau su šia dieta? smile.gif
Papildyta:
Šiandien geriu, geriu, geriu, vaikštau į tualetą kaip pasiutus, o jau sotumas neišpasakytas  nestuke.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Tikrai labai lengva man šiandien, tikiuosi su tokiu užsidegimu ir nuotaika likusias dienas atlaikyt  thumbup.gif


169 - 71. Siekiamas hmzz.. kada nors noreciau pasiekt 60.. o kiek su dieta pavyks - tiek. Veliau neplanuoju sustot, o toliau judet. blush2.gif

Siaip nera baisiai sunki dieta, nes tikrai skrandis visad buna pilnas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 08 14, 13:42)
169 - 71. Siekiamas hmzz.. kada nors noreciau pasiekt 60.. o kiek su dieta pavyks - tiek. Veliau neplanuoju sustot, o toliau judet.  blush2.gif

Siaip nera baisiai sunki dieta, nes tikrai skrandis visad buna pilnas.  4u.gif


Labiausiai bijau rytojaus, nelabai mėgstu vien daržoves valgyti (nekalbu apie troškinius, bet į juos dedu druskos, o dbr netinka). Bet kaip nors. Valgysiu daug pomidorų, prisidarysiu salotų, kaip nors, kaip nors, juk noriu būt lieknutė ir gražutė thumbup.gif
Atsakyti
Po pirmos dienos -1,5kg thumbup.gif Vakar diena praėjo laaabai lengvai, nesijaučiau visiškai alkana, visą dieną gėriau skysčius, tai skrandis buvo pilnas smile.gif
Šiandien daržovių diena. Valgysiu pomidorus ir prisipjaustysiu daaaaug įvairių daržovių biggrin.gif
Kaip Novia laikosi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _SiMPle_: 15 rugpjūčio 2014 - 07:00
QUOTE(_SiMPle_ @ 2014 08 14, 14:45)
Labiausiai bijau rytojaus, nelabai mėgstu vien daržoves valgyti (nekalbu apie troškinius, bet į juos dedu druskos, o dbr netinka). Bet kaip nors. Valgysiu daug pomidorų, prisidarysiu salotų, kaip nors, kaip nors, juk noriu būt lieknutė ir gražutė  thumbup.gif


Labas rytas,

na as niekad iki tokio lygio dietose nesikankinu. Valgau su druska, geriu su cukrum.. kad ir maziau krenta, bet vistiek juk grisi i rimta ir valgysi su.. tad... na bet cia tik mano nuomone blush2.gif as per darzoviu diena pagrinde zalias darzoves griauziu arba pasidarau darzoviu salotas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(_SiMPle_ @ 2014 08 15, 08:00)
Po pirmos dienos -1,5kg  thumbup.gif Vakar diena praėjo laaabai lengvai, nesijaučiau visiškai alkana, visą dieną gėriau skysčius, tai skrandis buvo pilnas smile.gif
Šiandien daržovių diena. Valgysiu pomidorus ir prisipjaustysiu daaaaug įvairių daržovių  biggrin.gif
Kaip Novia laikosi?


as net nezinau kaip skaiciuot.. nes dieta pradejau vakar, bet apsiziuret ka valgau - uzvakar.. Tai jei imt nuo vakar - 0,9, o jei abi dienas - 2,2 ax.gif

as ir gerai... aisku vakar vakare miriau kaip norejau kokio sumustinuko ar pan, bet atsilaikiau lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 08 15, 09:50)
Labas rytas,

na as niekad iki tokio lygio dietose nesikankinu. Valgau su druska, geriu su cukrum.. kad ir maziau krenta, bet vistiek juk grisi i rimta ir valgysi su.. tad... na bet cia tik mano nuomone  blush2.gif  as per darzoviu diena pagrinde zalias darzoves griauziu arba pasidarau darzoviu salotas  ax.gif
Papildyta:
as net nezinau kaip skaiciuot.. nes dieta pradejau vakar, bet apsiziuret ka valgau - uzvakar.. Tai jei imt nuo vakar - 0,9, o jei abi dienas - 2,2  ax.gif

as ir gerai... aisku vakar vakare miriau kaip norejau kokio sumustinuko ar pan, bet atsilaikiau  lithuania.gif


Šaunu, kad atsilaikei thumbup.gif Čia tik 7 dienos, maistas niekur nedings, galime ir pakentėti smile.gif
Gal skaičiuojam grynai šios dietos pamestus kilogramus, kad kitos prisijungusios nesusidarytų klaidingos nuomonės mirksiukas.gif 0,900 kg yra labai daug smile.gif Man tai žinau jau paskui po max 0,5kg kris, pirmą dieną išsivalė žarnynas, nes buvau gan neblogai 5 dienas pašventusi doh.gif smile.gif blush2.gif
Papildyta:
Pokolkas išgėriau beveik litrą arbatos ir suvalgiau 6 pomidorus. Kuriam laikui numalšinau alkį, bet manau greit jis vėl atsiras, nes daržovės nekaloringos ir greit virškinamos. Reikia daugiau arbatos man ir dar daugiau vandens, manau sugebėsiu šiandieną atsilaikyt biggrin.gif Jei jau šiandieną sąžiningai atsilaikysiu tai manau visos kitos dienos praeis labai sklandžiai thumbup.gif
Atsakyti
siaip sita dieta nesunki tuo, kad gali valgyt kada nori ir kiek nori, ne tai kaip kitos, kad tik tam tikrom valandom ar 3 x d. po tam tikra dalyka.. As kolkas laikaus ir puikiai.. nuo ryto kavos puodelis, o dabar kapoju salotas is 3 pomidorai vs 3 agurkai biggrin.gif
Atsakyti
Aš dar pridedu 5 morkas biggrin.gif Ir 1,5l vandens prisipyliau, gersiu, gersiu, gersiu, kad netrūktų vandens ir svorio kritimas nebūtų vien skysčių sąskaita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_SiMPle_ @ 2014 08 15, 13:25)
Aš dar pridedu 5 morkas biggrin.gif Ir 1,5l vandens prisipyliau, gersiu, gersiu, gersiu, kad netrūktų vandens ir svorio kritimas nebūtų vien skysčių sąskaita  smile.gif


Dar du pomidorai ir puodelis kavos su pienu. Labai norėjau tai nevaržiau savęs ax.gif Brolis valgė sūrelius šale, mama košę su traiškytomis avietėmis su cukrum, tėtis valgė zuikį, batoną, o aš pasitenkinau tik kavos puodeliu biggrin.gif
Atsakyti
Na mano dienos meniu: kavos puodelis, salotos: 3 agurkai vs 3 pomidorai, 2 agurkai, salotos: 2 agurkai vs 2 pomidorai, saltibarsciai ir dabar galvoju ka cia dar suvalgius biggrin.gif gal eit rimtai kokios kavos/arbatos dar isgert ar morka sugriauzt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 08 15, 19:19)
Na mano dienos meniu: kavos puodelis, salotos: 3 agurkai vs 3 pomidorai, 2 agurkai, salotos: 2 agurkai vs 2 pomidorai, saltibarsciai ir dabar galvoju ka cia dar suvalgius  biggrin.gif gal eit rimtai kokios kavos/arbatos dar isgert ar morka sugriauzt  biggrin.gif



O man prasideda iššūkis doh.gif Draugas prisipjaustė tinginio, šakočio, saldainių prisidėjo, 2 sūrelius pasiėmė, pilną lėkštę riešutų su razinom ir eisim filmą žiūrėt. O jau vėlokai, nebenoriu nieko kišt į skrandį, net vandens, kad naktį nesikelčiau ir kad skysčiai nesusikauptų...
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
vakar visgi suvalgiau obuoliuką mažą vakare, kad saldumynai netrauktų.
Tai va, po antros dienos -0,8kg bigsmile.gif Viso jau 2,3kg.
Jei jau daržovių dieną atlaikiau ir salduynams atsispyriau tai tada manau visos kitos dienos man vieni juokai bus thumbup.gif
Atsakyti