Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

Labas rytas 4u.gif
Paskaičiau šią dietą, jos komentarus ir nusprendžiau savaitę laiko pravalyti organizmą ir tuo pačiu bent 3kg atsikratyti. Gal kas nors nori prisijungti kartu?
Ūgis 166cm, svoris 58kg.
Visą dieną planuoju gerti, vandenį, žaliąją arbatą bei morkų-obuolių šviežiai spaustas sultis.
Kas norėtų kartu prisijungti? ax.gif bigsmile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
as as jungiuos! biggrin.gif

_SiMPle_ sian pradedi? As tada irgi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Novia: 14 rugpjūčio 2014 - 10:18
QUOTE(_SiMPle_ @ 2014 08 14, 09:12)
Labas rytas  4u.gif
Paskaičiau šią dietą, jos komentarus ir nusprendžiau savaitę laiko pravalyti organizmą ir tuo pačiu bent 3kg atsikratyti. Gal kas nors nori prisijungti kartu?
Ūgis 166cm, svoris 58kg.
Visą dieną planuoju gerti, vandenį, žaliąją arbatą bei morkų-obuolių šviežiai spaustas sultis.
Kas norėtų kartu prisijungti?  ax.gif  bigsmile.gif  smile.gif  smile.gif

Sveika smile.gif noreciau ir as prisijungti, bet galviju gal nuo pirmadienio, nes dar savaitgaly laukia pas uosvius lankymasis, o ten nepasakysi jog nevalgysi biggrin.gif
Bet zadu pirmadieni pradeti, nezinau is kur valios reikes paimti, bet gal man jus padesit smile.gif
Atsakyti
Musu rezultatai ikveps biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tofify @ 2014 08 14, 10:38)
Sveika smile.gif noreciau ir as prisijungti, bet galviju gal nuo pirmadienio, nes dar savaitgaly laukia pas uosvius lankymasis, o ten nepasakysi jog nevalgysi biggrin.gif
Bet zadu pirmadieni pradeti, nezinau is kur valios reikes paimti, bet gal man jus padesit smile.gif


Padėsim, padėsim, tu tik prisijunk jau kada galėsi, mes čia dar būsim lotuliukas.gif

Novia, pamačiau tave ir šypsena veide atsirado. Vakar ir šiandien skaičiau visus šios dietos komentarus ir tavuosius taip pat, tai kaip ir pažįstama esi, labai malonu, kad prisijungei 4u.gif Ką gersi šiandien? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(_SiMPle_ @ 2014 08 14, 11:56)
Padėsim, padėsim, tu tik prisijunk jau kada galėsi, mes čia dar būsim  lotuliukas.gif

Novia, pamačiau tave ir šypsena veide atsirado. Vakar ir šiandien skaičiau visus šios dietos komentarus ir tavuosius taip pat, tai kaip ir pažįstama esi, labai malonu, kad prisijungei  4u.gif  Ką gersi šiandien?  drinks_cheers.gif

As turiu tokia problema, galiu visa diena nieko nevalgyti, bet va ateina vakaras ir as pavalgau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(tofify @ 2014 08 14, 11:00)
As turiu tokia problema, galiu visa diena nieko nevalgyti, bet va ateina vakaras ir as pavalgau sad.gif



Manau mes dauguma merginų turime tokią problemą, aš neišimtis biggrin.gif Bet dabar sau pasižadėjau, kad aš galiu. Ir aš tikrai galiu, gali ir tu thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_SiMPle_ @ 2014 08 14, 12:02)
Manau mes dauguma merginų turime tokią problemą, aš neišimtis  biggrin.gif  Bet dabar sau pasižadėjau, kad aš galiu. Ir aš tikrai galiu, gali ir tu  thumbup.gif  smile.gif

Na pameginsiu siom dienom vakarais nevalgyt, o nuo pirmadienio startuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tofify @ 2014 08 14, 11:10)
Na pameginsiu siom dienom vakarais nevalgyt, o nuo pirmadienio startuoti smile.gif



Lauksim tavęs mirksiukas.gif

Na, o aš jau igėriau arbatos, vandens, kavos su pienu, dar planuoju pagert arbatos (viską geriu iš 0,5 l puodelio), o jau paskui eisiu spausti morkų-obuolių sulčių. Prisiroviau pilną krežį (nežinau kaip kiti jį vadiną biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ) morkų, prisirinkau obuolių. Oj skaniai gersiu aš biggrin.gif thumbup.gif

Kaip tau Novia sekasi?
Atsakyti
sveikos, as nuo pirmadienio prisijungiu taip pat( nes ryt islekiam piknikauti) bigsmile.gif
numesti 4kg idealu butu, as apvalute,tikiuos pavyks biggrin.gif
prisiduosiu pirmadieni svori, nes po savaitgalio sventimu, bijau, kad pakiles bus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LG @ 2014 08 14, 11:52)
sveikos, as nuo pirmadienio prisijungiu taip pat( nes ryt islekiam piknikauti)  bigsmile.gif
numesti 4kg idealu butu, as apvalute,tikiuos pavyks biggrin.gif
prisiduosiu  pirmadieni  svori, nes  po savaitgalio sventimu,  bijau, kad pakiles bus  blush2.gif


Oj kaip smagu, mūsų gretos didėja thumbup.gif
lauksime pirmadienį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_SiMPle_ @ 2014 08 14, 11:56)
Padėsim, padėsim, tu tik prisijunk jau kada galėsi, mes čia dar būsim  lotuliukas.gif

Novia, pamačiau tave ir šypsena veide atsirado. Vakar ir šiandien skaičiau visus šios dietos komentarus ir tavuosius taip pat, tai kaip ir pažįstama esi, labai malonu, kad prisijungei  4u.gif  Ką gersi šiandien?  drinks_cheers.gif



hihihi.gif hihihi.gif

Ai retai dietas kartoju, bet sita tai thumbup.gif first.gif

Siandien buljonas, kefyras, geriamas jogurtas bei mineralinis ax.gif
Atsakyti