Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

as ne rodiklis - apie 2 kg. Kitos merginos pameta apie 4 mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi per visa dieta 2 kg ax.gif bet vel pagalvoju apie sia dieta...
Atsakyti
turiu -4 kg, dabar laukiu delcio dietos noreciau pabandyti 4 dienu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(luaraa @ 2014 01 12, 16:28)
as irgi per visa dieta 2 kg  ax.gif bet vel pagalvoju apie sia dieta...

kiek mažai verysad.gif nu bet gal nuo l mažo svorio čia?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2014 01 12, 20:06)
kiek mažai verysad.gif nu bet gal nuo l mažo svorio čia?

nuo 70 kg:(iskart perejau ant grikiu dietos ir ka turiu + 1kg,idomiai cia man su tom dietom:(
Atsakyti
QUOTE(luaraa @ 2014 01 13, 15:17)
nuo 70 kg:(iskart perejau ant grikiu dietos ir ka turiu + 1kg,idomiai cia man su tom dietom:(

gal prieš tai kurį laiką krito krito ,o dabar sustojo,paskui vėl turėtų pajudėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2014 01 13, 20:12)
gal prieš tai kurį laiką krito krito ,o dabar sustojo,paskui vėl turėtų pajudėt biggrin.gif

na aciu ,tikiuosi:)
Atsakyti
Man pavyko atsikratyti tik 2kg sad.gif
Atsakyti
Visoms kas laikosi šios dietos,galiu pranešti,kad nepergyvenkite labai.Matot kai laikotės panašių mitybos principų organizmas stipriai išsivalo,jeigu jūs gerdamos pasukas ir kitus skystus produktus viršyjate litro norma-tai jums labai pasisekė jei per savaitę numetėte 2kg.Pati asmeniškai prieš metus,geriau skystus jogurtus,kefyrą ,pomidorų sultis,šviežias sultis,žodžiu viską kas skysta ir taip dvi savaites ,po trijų dienų šios iškrovos ėjau į tualetą kaip niekad ir visas dvi savaites be tualeto nė dienos ir netgi baigus šią iškrovos dietą,dar geras dvi savaites ėjau į wc,išsivalė organizmas kaip turi būt.Buvau numetusi vos 3 kilogramus iš kurių 1,5 ataugo,bet nuoširdžiai valgiau viską,po šios iškrovos-kitos dietos sekėsi itin puikiai.Tad kitoms linkiu dideliausios sekmės,neprievartauti savęs,tai naturali jūsų kūno reakcija. mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip tylu cia ax.gif as sekmingai bandau neapsiryti (dazniausiai) ir karts nuo karto pasidarau skysciu diena, tai rezultatas kolkas thumbup.gif svoris negrizo, net gi siek tiek dar pakrito ax.gif
Atsakyti
smagu kad tiek merginu ja isbande 4u.gif ziuriu daugumai -4kg
Atsakyti
as siandien vel bandysiu pradet. bet jei labai pajausiu silpnuma, tai kazka baltyminio uzvalgysiu. pirmas dienas lengva, bet i pabaiga vaiksciojau nusilpusi.
Atsakyti