Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

Labas rytas, raportinu - po vakar dienos svarstyklės parodė -1,2kg thumbup.gif Laikiausi labai sąžiningai - šnd daržovės.Pasidariau salotų-valgau thumbup.gif skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2014 01 09, 11:46)
Labas rytas, raportinu - po vakar dienos svarstyklės parodė -1,2kg thumbup.gif Laikiausi labai sąžiningai - šnd daržovės.Pasidariau salotų-valgau thumbup.gif skanu thumbup.gif

thumbup.gif
kokias salotytes darotes?
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 01 08, 15:21)
pas mane tas pats ir irgi rezultatas panasus, manau naturalu ir tikrai cia nepiknaudziavimai  schmoll.gif tiesiog taip organizmai reaguoja ir tiek.  4u.gif  drinks_cheers.gif

butent jokiu piknaudziavimu,atejau numest kg,o ne zaidimuku zaist,aciu
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 09, 13:29)
thumbup.gif
kokias salotytes darotes?

...aisbergas, agurkai, pomidorai, avokadas, sezamas, balzamiko actas, aliejus, prieskoniai salotoms.Labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
...šiandien 3 diena- skysčiai - viskas ok - po vakar dar minusiukas...Tikiuosi ištverti be sugriešijimų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2014 01 10, 12:20)
...šiandien 3 diena- skysčiai - viskas ok - po vakar dar minusiukas...Tikiuosi ištverti be sugriešijimų thumbup.gif

Sveiki, saunuole geras Jusu rezultatas 4u.gif
Atsakyti
šiandien toks sugriešijimas, kad išgėriau pusę taurės šampano pakeliui namo automobilyje iš MAMA APDVANOJIMŲ... thumbup.gif Visa dienelė praėjo tobulai thumbup.gif Ryte tikiuosi minusiuko blush2.gif
Atsakyti
...ryte vėl minusas...Taip smagu ryte vis pataisyti liniuotę thumbup.gif Per 3 dienas 2,7 kg numesta thumbup.gif Bet labai griežtai laikausi - nieko į burną -išskyrus pagal dietos dieną ax.gif
Atsakyti
Sveikos, tai kokie galutiniai rezultatai po dietos? bigsmile.gif as savaite pailsejau, galvoju, kad reiketu dar karteli susikaupt blush2.gif tai tikriausiai nuo ryt vel prisijungsiu ax.gif
Atsakyti
sveikos ,man per pirmą dietos dieną nukrito 2 kg unsure.gif kaži ar ir toliau taip bigsmile.gif
Atsakyti
man asmeniskai nukrito daugiau per pirma diena, daugiau tokiu skaiciu nemaciau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 01 12, 12:04)
man asmeniskai nukrito daugiau per pirma diena, daugiau tokiu skaiciu nemaciau  biggrin.gif  4u.gif

o kiek per visą dietą?
Atsakyti