Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

Ryt dienai jau prisipirkau pasukų jogutų, pasukų raugintų ir sulčių thumbup.gif Ryt startuoju thumbup.gif Man pažįstama skysčių dieta - viskas ten būna ok.Manau , kad ir ryt bus ok thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2014 01 07, 18:06)
Ryt dienai jau prisipirkau pasukų jogutų, pasukų

cia toki klausimeli uzduosiu.
Savo numestus kg, numetet tik operacijos grandzio sumazinimo deka ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 07 sausio 2014 - 18:55
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 07, 19:55)
cia toki klausimeli uzduosiu.
Savo numestus kg, numetet tik operacijos grandzio sumazinimo deka ?

...iki 74,5 kg buvau numetus -žinoma, tik op dėka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 07, 15:25)
priminkite.
kiek esate sverusi daugiausiai ?
kokiais budais mesdavote kg ?
kiek siandien sveriate ?


dabar iki vasaros tureciau ir noreciau numesti dar 10 kg ir pamatysiu issvajuota ...0 kg tongue.gif ,ar gerai atsakiau.
Pries metus numeciau 17 kg, islaikiau ta svori metus, dabar numeciau 4 kg
Papildyta:
QUOTE(mamuke68 @ 2014 01 07, 19:06)
Ryt dienai jau prisipirkau pasukų jogutų, pasukų raugintų ir sulčių thumbup.gif Ryt startuoju thumbup.gif Man pažįstama skysčių dieta - viskas ten būna ok.Manau , kad ir ryt bus ok thumbup.gif

Sekmes ir laukiame rezultatu 4u.gif
Atsakyti
~MILENA~-būtinai raportuosiu 4u.gif
Atsakyti
labas rytas,siandien man 7 diena ir is viso nukrito 1.6 kg sad.gif nu kaip mazai vaje,reikia jau eit dar dietu ieskotis:)
Atsakyti
Kodėl tiek mažai? Gal antsvorio neturi arba jo labai mažai?
Šiandien mano meniu dar tik toks-
ryte puodas kavos žinoma be cukraus - viską aš be jo geriu-2 puodeliai vandens ir puodelis pasukų jogurto...
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2014 01 08, 11:21)
Kodėl tiek mažai? Gal antsvorio neturi arba jo labai mažai?
Šiandien mano meniu dar tik toks-
ryte puodas kavos žinoma be cukraus - viską aš be jo geriu-2 puodeliai vandens ir puodelis pasukų jogurto...

nu ka zinau 70 kg sveriu,yra kur krist.
Atsakyti
QUOTE(luaraa @ 2014 01 08, 12:24)
nu ka zinau 70 kg sveriu,yra kur krist.

...tai gal piktnaudžiavai...nes tikrai galėjo ir daugiau nukrist-aš tikiuosi kokių 4 kg blush2.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif sunkiai sunkiai man si savaite eina,gal del to kad nepratus smile.gif tikiuosi nors ir sunkiai sekasi,bet prisiduosiu bent su kazkokiu minusiuku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tofify: 08 sausio 2014 - 14:41
QUOTE(luaraa @ 2014 01 08, 12:24)
nu ka zinau 70 kg sveriu,yra kur krist.


pas mane tas pats ir irgi rezultatas panasus, manau naturalu ir tikrai cia nepiknaudziavimai schmoll.gif tiesiog taip organizmai reaguoja ir tiek. 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
ryt daržovių diena, tai manau, kad išsivirsiu iš šaldytų daržovių sriubą - vis įvairiau gausis.O šiandien diena einas puikiai, pradėjau antrą paką pasukų jogurto, buvo kavos 2 puodeliai ir vanduo.Super - lengva, sotu ir skanu thumbup.gif
Atsakyti