Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

jei prinoke, tai pamelo man irgi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 01 06, 19:49)
jei prinoke, tai pamelo man irgi  wub.gif

kaip atskirti prinokima?
Atsakyti
tiesa pasakius nezinau arba nemoku atskirt lotuliukas.gif na is pirmo zvilgsnio matysi vieni labiau zali, kiti geltoni - tai imk geltona, o vidaus tai nepatikrinsi.. blush2.gif
Atsakyti
pas mane mm ir -0.3kg (viso numesta -2kg)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 07 sausio 2014 - 10:54
as noriu pasigirti, kad po dietos jau antra diena, o svoris grizo vos kelis simtus gramu, nes paskutine diena buvo skysciu, tai kaip ir naturalu, tad skaitau, kad kolkas neauga ir viskas ok bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane stovi vietoj, vis geriu nei +. Nusprendziau paskui eiti i delcio dieta, pabandyti 4 dienu.
Novia saunu , kad svoris neauga bet reikes ir maista gerai priziureti, kad veliau ne butu su dideliu + 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~MILENA~: 07 sausio 2014 - 12:15
QUOTE(~MILENA~ @ 2014 01 07, 12:14)
Pas mane stovi vietoj, vis geriu nei +. Nusprendziau paskui eiti i delcio dieta, pabandyti 4 dienu.

lauksi delcios dienos ?

man siandien skysciu diena, bet pasidariau kopustas+morka salotu (padaziukas medus+aliejus+citrinos sultys) nes mazyle apsirgo, reikia uzvalgyti, nes nervuojus, kad paskui neapsiesciau. o nemanau kad sios labai salotos ir koloringos.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 07, 13:34)
lauksi delcios dienos ?

man siandien skysciu diena, bet pasidariau kopustas+morka salotu (padaziukas medus+aliejus+citrinos sultys) nes mazyle apsirgo, reikia uzvalgyti, nes nervuojus, kad paskui neapsiesciau. o nemanau kad sios labai salotos ir koloringos.

Lauksiu, bet kaip visada priziuresiu maista (virta arba zalia), po 18 val nevalgysiu, skysciu daugiau ir sulauksiu delcio. Noriu paziureti kaip ten bus. Bet sitas variantas irgi thumbup.gif jegu reikia staigiai numesti 4 kg, super imanoma. Turiu plana iki vasaros dar-10 kg.
Atsakyti
Labukas smile.gif Užsikabinau ir šaš už šios dietos- manau, kad ji gerulė, nes visi produktai skanūs, sotūs - mano mėgiami thumbup.gif Nuo ryt pradėsiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2014 01 07, 13:01)
Lauksiu, bet kaip visada priziuresiu maista (virta arba zalia), po 18 val nevalgysiu, skysciu daugiau ir sulauksiu delcio. Noriu paziureti kaip ten bus. Bet sitas variantas irgi thumbup.gif  jegu reikia staigiai numesti 4 kg, super imanoma. Turiu plana iki vasaros dar-10 kg.

priminkite.
kiek esate sverusi daugiausiai ?
kokiais budais mesdavote kg ?
kiek siandien sveriate ?

QUOTE(mamuke68 @ 2014 01 07, 14:18)
Labukas smile.gif Užsikabinau ir šaš už šios dietos- manau, kad ji gerulė, nes visi produktai skanūs, sotūs - mano mėgiami thumbup.gif Nuo ryt pradėsiu thumbup.gif

nu sotumo kartais nebuna biggrin.gif kenti ir tiek
Atsakyti
...bet kiek supratau, valgai jų kiek nori, o kai mano skrandukas nedidelispo operacijos , tai nedaug ir telpa...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamuke68: 07 sausio 2014 - 14:28
QUOTE(mamuke68 @ 2014 01 07, 14:27)
...bet kiek supratau, valgai jų kiek nori, o kai mano skrandukas nedidelispo operacijos , tai nedaug ir telpa...

taip. svarbiausia valios reikia tureti, ir kad butu gera savijauta.
Atsakyti