Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

Labas rytas,po dar 2 dienu -600g sad.gif nu man mazoka kai reikia tiek valios turet:)
Atsakyti
QUOTE(luaraa @ 2014 01 06, 09:06)
Labas rytas,po dar 2 dienu -600g sad.gif nu man mazoka kai reikia tiek valios turet:)

pas mane 2d buvo -0.1 doh.gif
trecioji -1kg
bet juk svarbiausia minusas thumbup.gif

o po vakar vaisiu +0.5kg blink.gif g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 06, 09:12)
pas mane 2d buvo -0.1 doh.gif
trecioji -1kg
bet juk svarbiausia minusas thumbup.gif

o po vakar vaisiu +0.5kg blink.gif  g.gif  unsure.gif

nu bet as taip tikejausi didesnio minusiuko:) ai kaip nors nukratytsiu tuos kg doh.gif
Atsakyti
kas per daug ir per greit, tas nesveika thumbup.gif as ir norejau blush2.gif bent 70, o dabar 71, bet kitaip budais pribaigsiu ta 1 biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, per vaisiu diena ne nukrito nieko schmoll.gif , vakar vakarienei kugelis buvo taip ir neparagavau ir siandien vis tiek nenudziugino kg.
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2014 01 06, 11:22)
Sveiki, per vaisiu diena ne nukrito nieko schmoll.gif , vakar vakarienei kugelis buvo taip ir neparagavau ir siandien vis tiek nenudziugino kg.

tikriausiai vaisiai koloringi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 06, 13:15)
tikriausiai vaisiai koloringi biggrin.gif


nemanau, kad kaloringi, tiesiog logiska, jei jus isvalot visa organizma ir sekancia diena pradedate valgyti, kad svoris pakils.. man visomis skysciu dienomis buvo apie - 1 kg, o jau per vaisiu/darzoviu dienas visada + 0,3+0,5 kg.
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 01 06, 14:01)
nemanau, kad kaloringi, tiesiog logiska, jei jus isvalot visa organizma ir sekancia diena pradedate valgyti, kad svoris pakils.. man visomis skysciu dienomis buvo apie - 1 kg, o jau per vaisiu/darzoviu dienas visada + 0,3+0,5 kg.

taiva visa diena stengiesi pamatai ryte pliusa ir taip sunervina doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 06, 13:15)
tikriausiai vaisiai koloringi biggrin.gif

aha lotuliukas.gif , suvalgiau pamelo, 1 kriause, mandarinu ir obuoliu. Ne....laukiu sveciu mm
Papildyta:
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 06, 16:17)
taiva visa diena stengiesi pamatai ryte pliusa ir taip sunervina doh.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2014 01 06, 16:58)
aha lotuliukas.gif , suvalgiau pamelo, 1 kriause, mandarinu ir obuoliu. Ne....laukiu sveciu mm


Pas mane jau atėjo mm
klausyk ar tie dideli pamelo greifrutai skanus ?esu ragavus greifrutaa maza tai feeee
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 06, 18:12)
Pas mane jau atėjo mm
klausyk ar tie dideli pamelo greifrutai skanus ?esu ragavus greifrutaa maza tai feeee

man pamelo wub.gif visai kitas skonis
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2014 01 06, 17:32)
man pamelo wub.gif  visai kitas skonis

Tada reik pabandyt nusipirkti
Atsakyti