Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

QUOTE(Novia @ 2014 01 04, 11:28)
ogo kokie rezultatai  bigsmile.gif pas mane irgi skysciu  thumbup.gif

aciu, bet ziuresime kaip toliau bus. Labai laukiu ryt, bus vaisiu diena essen.gif , va cia tai mano diena biggrin.gif
Atsakyti
o pas mane tik -0.1kg doh.gif g.gif
nepasiduodu ir toliau vandeniauju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 04, 12:03)
o pas mane tik -0.1kg doh.gif  g.gif
nepasiduodu ir toliau vandeniauju biggrin.gif

laikyk 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas diena, pas mane irgi -0.9 sad.gif mazoka...ryte kavute,dar zalia arbatyte,bandau laikytis,bet vakarai tai kosmaras blush2.gif ir galva nenustoja skaudeje:(
Atsakyti
QUOTE(luaraa @ 2014 01 04, 14:20)
Labas diena, pas mane irgi -0.9 sad.gif mazoka...ryte kavute,dar zalia arbatyte,bandau laikytis,bet vakarai tai kosmaras  blush2.gif  ir galva nenustoja skaudeje:(


va man ir sios dietos pozymis galvos skausmas 4 d. is eiles... ziuresiu kaip bu siandien verysad.gif

o siaip pati dieta visai patiko (jau i pabaiga man).
Atsakyti
Merginos kiek jus isgerete vandens ?
kaip padaryt kad jo isgerti daugiau
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 04, 20:26)
Merginos kiek jus isgerete vandens ?
kaip padaryt kad jo isgerti daugiau


as vandens nelabai daug, bet pvz sian isgeriau 2 puodelius kavos, 1 l kefyro ir 0,5 l lieso geriamo jogurto.. tiesiog nuolat kazka gurksnoju ir nesijauciu alkana blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 04, 20:26)
Merginos kiek jus isgerete vandens ?
kaip padaryt kad jo isgerti daugiau

as siandien isgeriau virs 2 ltr, nes reikejo pasukos panaikinti rezerva biggrin.gif
vakar manau kad buvo max 1,5 nes nelabai ir norejau gerti bet reikejo.
Tai va..cia mano normos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2014 01 04, 20:25)
as siandien isgeriau virs 2 ltr, nes reikejo pasukos panaikinti rezerva biggrin.gif
vakar manau kad buvo max 1,5 nes nelabai ir norejau gerti bet reikejo.
Tai va..cia mano normos smile.gif

Čia jūs tiek vandens išgeriat ar čia bendras kiekis skysčių? Nes vanduo yra vanduo biggrin.gif prie vandens kiekio nepriklauso arbatėlės, kompotai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 04 sausio 2014 - 21:03
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 04, 22:02)
Čia jūs tiek vandens išgeriat ar čia bendras kiekis skysčių? Nes vanduo yra vanduo biggrin.gif  prie vandens kiekio nepriklauso arbatėlės, kompotai...

per skysciu diena isgeriu vandens na gal max 500 ml, a per kitos dienos pvz. vaisiu, darzoves daugiau bet tikrai ne 1 ltr. + geriu zalia arbata daug.Bet jegu nenoreciu tai tikrai neisgerciau ax.gif
Atsakyti
Nu ka ryt megstamiausia diena smile.gif
baltymu dienai galima varske? Mama man visa kilograma padarė kaimiskos.
Atsakyti
manau drasiai varske gali valgyt mirksiukas.gif

man siandien paskutine diena.. nukraciau 2,5 kg, tai manau 2 pilnus, nes vakar skysciu diena, o siandien pavalgysiu, tai dar soktels i virsu kazkiek mirksiukas.gif

laikyciaus ir toliau sios dietos dar bent savaitele, bet bijau susigadint sveikata, nes homoglobinas ir taip zemas, po to isivarysiu mazakraujyste... + planuoju nestuma blush2.gif bandysiu gal tiesiog nevalgyt po 18, karta per savaite pasidaryti skysciu diena, o dienom nepersivalgyti blush2.gif
Atsakyti