Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

as prispazinsiu,nusidejau vakar,suvalgiau penkis koldunus su grybais sad.gif neturejau kur detis,isvire mociute savo gamybos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jad @ 2014 01 03, 12:02)
O man po pirmos dienos tik -400 gr. sad.gif Negerai! Net iki kaledinio svorio nesugrizau;( Kadangi pirma diena man buvo ypatingai lengva, nusprendziau ir siandien tik skyscius gerti... Zodziu, pas mane vel pirma diena:)

nenusimink 4u.gif , turi irgi rezultata ir svarbiausiai matai minusa thumbup.gif .
del saves galiu pasakyti, kad dabar nukrito a rytoj ar kita diena gali stoveti arba su maziuku -. Svaibiausiai einame visi prie savo wub.gif tiksla
Papildyta:
QUOTE(tofify @ 2014 01 03, 12:10)
as prispazinsiu,nusidejau vakar,suvalgiau penkis koldunus su grybais sad.gif neturejau kur detis,isvire mociute savo gamybos sad.gif

nono.gif bet zinai, kad turi palaikimo friends.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2014 01 03, 12:20)
nenusimink 4u.gif , turi irgi rezultata ir svarbiausiai matai minusa thumbup.gif .
del saves galiu pasakyti, kad dabar nukrito a rytoj ar kita diena gali stoveti arba su maziuku -. Svaibiausiai einame visi prie savo wub.gif tiksla
Papildyta:

nono.gif  bet zinai, kad turi palaikimo friends.gif

veliau reiks eit pasisvert,ka man tie koldunai dave biggrin.gif
siandien darzoviu diena,hmz,reiks gamintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jad @ 2014 01 03, 12:02)
O man po pirmos dienos tik -400 gr. sad.gif Negerai! Net iki kaledinio svorio nesugrizau;( Kadangi pirma diena man buvo ypatingai lengva, nusprendziau ir siandien tik skyscius gerti... Zodziu, pas mane vel pirma diena:)


zinok nerekomenduoju.. atrodo ziauriai lengva, bet veikia.. man 3 diena galva skauda. Matyt organizmas streikuoja pries mano dietas schmoll.gif
Atsakyti
va katik pasisveriau,ir mano sarstykles rodo 1 kg maziau nei vakar,tai ar cia gali taip but ar ne?
Atsakyti
QUOTE(tofify @ 2014 01 03, 12:33)
va katik pasisveriau,ir mano sarstykles rodo 1 kg maziau nei vakar,tai ar cia gali taip but ar ne?


gali gali, man po pirmos dienos buvo - 1.2 kg. po antros + 0.4 gr. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tofify @ 2014 01 03, 12:33)
va katik pasisveriau,ir mano sarstykles rodo 1 kg maziau nei vakar,tai ar cia gali taip but ar ne?

thumbup.gif šaunuolė
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2014 01 03, 12:44)
thumbup.gif šaunuolė

tai man atrodo pirmom dienom daugiau ir greiciausiai nukrenta svoris,o po to sunkiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2014 01 03, 10:02)
Labas rytas, turiu -2,6 kg blink.gif

thumbup.gif


QUOTE(Novia @ 2014 01 03, 10:19)
na mano jau 5 d.  biggrin.gif na bet as ekskliuzyvas, pas mane nei per viena dieta nenukrenta daug.. tik simtais gramais arba stoviu ant 0, tad svori man mest ypatingai sunku  verysad.gif  verysad.gif

Gal jau nera nuo kur mest kg g.gif


QUOTE(tofify @ 2014 01 03, 11:10)
as prispazinsiu,nusidejau vakar,suvalgiau penkis koldunus su grybais sad.gif neturejau kur detis,isvire mociute savo gamybos sad.gif

as tai vakar viena mandarina suvalgiau blush2.gif

Siandien ryte kavos isgeriau, islekiau su vaiku pas gyd. tai gryzus suvalgiau persimona. nes kol sriuba isvire buciau apsiedus tada biggrin.gif

pas mane -1.2kg
Ka manote skysciu dienai - kisielius ?
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 03, 12:58)
Ka manote skysciu dienai - kisielius ?


yra yra startavau 73.3 dabar 71 ar kiek ten blush2.gif

krakmolas siaip kaloringas, bet manau gerciau, nes turetu sotu buti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Novia: 03 sausio 2014 - 14:06
sveikos,

~MILENA~ eina sau kokie pasiekimai.sveikinu
Novia reik dziaugtis kad ne plius,po truputi link tikslo.
del kisieliaus tai nzn.reiktu gal paziuret kiek kcal jis turi.

siandie taip uzsimaniau keptos duonos,prikepe anyta.jau galvojau viskas privalgysiu,bet kazkaip atsilaikiau,tai zirneliu privalgiau.jauciu nelabai gerai,bet geriau nei kepta duona laugh.gif
Atsakyti
o as tokia neskane sriuba issiviriau doh.gif valgau o ka daryti. daugiau nevirsiu biggrin.gif

tai kaip su tuo kisieliu? nes as turiu is pardes poka 2L.
Atsakyti