Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

QUOTE(Novia @ 2014 01 02, 20:17)
zinau.. bet vaisiu be bananu neisivaizduoju.. lai geriau palieka 100 gr, bet bananas vaisiu dienoje pas mane bus  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 01 02, 19:17)
zinau.. bet vaisiu be bananu neisivaizduoju.. lai geriau palieka 100 gr, bet bananas vaisiu dienoje pas mane bus  lotuliukas.gif

o as ant persimonu perejus biggrin.gif aisku bananai man ir gi viskas, bet stengiuosi atsisakyt
Atsakyti
as per darzoviu diena turejau saldytu sparagu - issikepiau su laseliu sviestuko ir vakarienei kopustu salotos su laseliu aliejaus ax.gif lyg ir nieko daugiau nevalgiau g.gif
Papildyta:
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 02, 20:21)
o as ant persimonu perejus biggrin.gif  aisku bananai man ir gi viskas, bet stengiuosi atsisakyt


irgi geras dalykas.. bet dabar kaina ju siek tiek kandziojas doh.gif bet vakarienei 1 sukapojau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Novia: 02 sausio 2014 - 19:42
QUOTE(Novia @ 2014 01 02, 19:24)
irgi geras dalykas.. bet dabar kaina ju siek tiek kandziojas  doh.gif

Jai jie būtų pigesni, tai valgyčiau ir valgyčiau biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas,siaip ne taip vakar istveriau su arbatelem,jau vakare taip norejau sumustiniu keptu karstu blush2.gif bet ejau miegot ir siandien jau geriau rolleyes.gif ryte kavyte,o dar sriubyte, kopustas morkyte ir sparagai,ir visai skanu lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas, turiu -2,6 kg blink.gif , va cia mano rekordas rolleyes.gif . Ir ne patikeja kai pamaciau. Cia tikriausiai sventinis+ isejo lotuliukas.gif .Bet ir miegojau blogai i tulika eijau ir eijau.
Atsakyti
o kokie rezultatai bigsmile.gif pas mane kolka - 1.9 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 01 03, 11:07)
o kokie rezultatai  bigsmile.gif pas mane kolka - 1.9  blush2.gif

cia pirmos dienos bus geros, bet si karta tai vau... Pries sverent iskarto pamaciau pakeitimus pilvo srityje smile.gif bet negalvojau, kad tiek.
Sveikinu su gera pradzia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~MILENA~: 03 sausio 2014 - 10:16
na mano jau 5 d. biggrin.gif na bet as ekskliuzyvas, pas mane nei per viena dieta nenukrenta daug.. tik simtais gramais arba stoviu ant 0, tad svori man mest ypatingai sunku verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 01 03, 11:19)
na mano jau 5 d.  biggrin.gif na bet as ekskliuzyvas, pas mane nei per viena dieta nenukrenta daug.. tik simtais gramais arba stoviu ant 0, tad svori man mest ypatingai sunku  verysad.gif  verysad.gif

as veliau pamaciau jusu dietos pradzios data ax.gif , bet sveikinu su minusu 4u.gif , vis geriau nei + mirksiukas.gif
Atsakyti
oho mergaites,o as tai pamirsau pasisverti,bet ir siaip labai nemegstu to daryti,nes jos mane tik liudina,tad sversiuos tik turbut po visos dietos dienu:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luaraa: 03 sausio 2014 - 10:58
O man po pirmos dienos tik -400 gr. sad.gif Negerai! Net iki kaledinio svorio nesugrizau;( Kadangi pirma diena man buvo ypatingai lengva, nusprendziau ir siandien tik skyscius gerti... Zodziu, pas mane vel pirma diena:)
Atsakyti