Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

As irgi nuo darzoviu nuoviro buljona pasidariau.bet valgyt tai ziauriai norisi.ryt darzoves bus tai verdu sriuba kopustu ta dietine rytojui.
Atsakyti
as uz liniuotes 4u.gif o kaip ryt su darzovem? galima saldytas issivirti?ar su aliejum kokias nors salotikes pasidaryt? as tai gal nusidejau g.gif isgeriau puoduka bulijono bet jis su druskyte buvo,bet dar geriau,skrandis ramesnis.
Atsakyti
liniuote pas mane irgi jau be sancu pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(MAILUTĖ @ 2014 01 02, 18:13)
.ryt darzoves bus tai verdu sriuba kopustu ta dietine rytojui.

kokia sudetis sriubytes ?

QUOTE(luaraa @ 2014 01 02, 18:16)
bet dar geriau,skrandis ramesnis.

svarbiausia neapsivalgete. as pavz kava geriu su kondensuotu saldytu pieno sauksteliu. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(MAILUTĖ @ 2014 01 02, 18:25)
liniuote pas mane irgi jau be sancu pasidaryti.

taivat imkit mano pavyzdi biggrin.gif
Atsakyti
6 svogūnai ( galima su laiskais)
6-8 švieži pomidorai
2 dideles žalios paprikos
kopūsto
petražolių arba saliero
natūralaus mėsos sultinio arba 2 pakelių svogūnų sriubos (maggi, knorr)

tik as svogunu nededu.
kazkada laikiaus sios dietos.esme suvalgyt kuo daugiau sios sriubos,nes organizmas gauna maziau is jos kaloriju nei sunaudoja ja virskindamas.

na pagalvojau kad labai tik cia ji wink.gif
Papildyta:
kristynka* tai kad pasisvert pamirsau.ryt pasisversiu
Atsakyti
QUOTE(MAILUTĖ @ 2014 01 02, 18:40)

gal ir as virsius tada sriubytes, bus sociau. tik as viena seimoja ja ir valgysiu biggrin.gif nes kai vyras pamato kad verdu kopustus tai jis raukosi nuo jos, o man skanu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 02, 19:07)
as kadangi turiu jau dvi liniuotes, o ju panaikyti nenoriu.
tad rasausi po liniuotemis mazom raidytemis. man uzteks manau biggrin.gif

irgi variantas thumbup.gif

As su druska nevalgau, nes praejusi karta per 2 diena suvariau raugintu agurku doh.gif apie 0,5 kg, labai skanu buvo,bet kita diena labai maza - tureju, druska padare savo doh.gif
Atsakyti
man irgi kopustai skanu.pas mane tai valgo.budavo issiverdu dvien dienom o seimyna per vakara sukerta biggrin.gif
man kazkaip zalios darzoves nelabai sociai atrodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 02, 19:47)
gal ir as virsius tada sriubytes, bus sociau. tik as viena seimoja ja ir valgysiu biggrin.gif nes kai vyras pamato kad verdu kopustus tai jis raukosi nuo jos, o man skanu biggrin.gif

a pas mane visa seima dievina sriuba, nesvarbu kokia, a as nevalgau niekada, man jo nereikia jau daug metu. Galiu per metus gal 2 kartus suvalgyti saltibarscius, bet man ne sriuba biggrin.gif Man salotu daug ir vaisiu, va cia mano maistas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~MILENA~: 02 sausio 2014 - 18:57
QUOTE(MAILUTĖ @ 2014 01 02, 18:52)
man irgi kopustai skanu.pas mane tai valgo.budavo issiverdu dvien dienom o seimyna per vakara sukerta biggrin.gif
man kazkaip zalios darzoves nelabai sociai atrodo unsure.gif

nu as ir pasidarau baisini inda kopustas+pomidoras+agurkas+morka. suvalgyciau ant karto ta visa inda doh.gif biggrin.gif
turiu kaip tik pakeli kazkokiu saldytu darzoviu pirkus pardei, sumesiu su kopustu bus kaip tik thumbup.gif
Atsakyti
o kiek receptuku,jau mazdaug zinau ka valgysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luaraa: 02 sausio 2014 - 19:14
QUOTE(~MILENA~ @ 2014 01 02, 18:46)
*******
Novia bananu ir vynuoges negalima schmoll.gif , zinau kad skanu tongue.gif

*******


zinau.. bet vaisiu be bananu neisivaizduoju.. lai geriau palieka 100 gr, bet bananas vaisiu dienoje pas mane bus lotuliukas.gif
Atsakyti