Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

as startuoju ir nuo siandien smile.gif skysciai smile.gif eisiu ir ka nusipirkt i parde smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAILUTĖ @ 2014 01 01, 23:29)
gal dar kefyras tiktu,bet ar galima jo

tinka

QUOTE(~MILENA~ @ 2014 01 02, 11:33)
Kaip Jus, kaip rezultatai?

arbata, kava isgerta. nieko daugiau neturiu is skysciu namie. vyrui sakiau jogurto parvest smile.gif


QUOTE(tofify @ 2014 01 02, 11:59)
as startuoju ir nuo siandien smile.gif skysciai smile.gif eisiu ir ka nusipirkt i parde smile.gif

ax.gif bendramintes ïs "kilogramu zudikiu" smile.gif
Atsakyti
labas rytas,startuojam su skysciai kol kas tik kavyte geriu:)o as pamirsau pasisverti,jau isgeriau puse puoduko kavos,ai einu bent kazkiek zinosiu svori mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luaraa: 02 sausio 2014 - 12:14
Labas diena! Kaip ir dauguma, prizadejau sau daug visko ...wink.gif Pradedu pazadus vykdyti - prisijungiu prie jusu! Is ryto pasisveriau, issigandau ir stai as cia;) Geriu vandeni ir kava. Kol kas po visu svenciu jauciuosi soti.
Atsakyti
Merginos, kaip sekasi maitytis vandenukais ? biggrin.gif
as jogurto suvalgiau, nes kazko akyse sukosi, lyg silpna, nu toks keistas jausmas buvo. nors ir kavos buvau gerus g.gif
Atsakyti
man siandien vaisiu diena: suvalgiau obuoli, kriause ir banana ir persivalgiau lotuliukas.gif

o skyscius as lengviausiai isgyvenau su sultim thumbup.gif
Atsakyti
sunkiai,neatrandu nieko kas alki malsintu biggrin.gif
Atsakyti
O man visai nieko ta "vandenuko" diena! Nors dar ne vakaras;) Geriau vandeni, kavos, buljona (gaminau dukrai pietums darzoviene, tai paciai liko vandenukas nuo darzoviu! Skanuuu...smile.gif ) Tuoj seimai vakariene ruosiu, o sau arbatos zalios pora litru, kad visam vakarui uztektu. Ziuresiu kaip cia bus;)
Atsakyti
QUOTE(jad @ 2014 01 02, 18:15)
O man visai nieko ta "vandenuko" diena! Nors dar ne vakaras;) Geriau vandeni, kavos, buljona (gaminau dukrai pietums darzoviene, tai paciai liko vandenukas nuo darzoviu! Skanuuu...smile.gif ) Tuoj seimai vakariene ruosiu, o sau arbatos zalios pora litru, kad visam vakarui uztektu. Ziuresiu kaip cia bus;)


mane ir gerai uzkisa buljonas drinks_cheers.gif
Atsakyti
o man jau sunku,net negaliu eit i virtuve,arbata geriu ir nk negereja,o daugiau nk neturiu,nei pasuku nei pieno,tik dirbtiniu is pako sulciu,bet bandau dar laikytis,gal jau miegot eit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 02, 17:38)
Merginos, kaip sekasi maitytis vandenukais ? biggrin.gif
as jogurto suvalgiau, nes kazko akyse sukosi, lyg silpna, nu toks keistas jausmas buvo. nors ir kavos buvau gerus g.gif

Aciu, 1 diena ir einasi gerai, geriau siandien tik arbatos, bet eisiu pasukos dar

*******
Novia bananu ir vynuoges negalima schmoll.gif , zinau kad skanu tongue.gif

*******

Merginos, turiu pasiulyma... ax.gif gal liniotes darome, lengviau bus stebeti rezultatus. smile.gif ?????
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2014 01 02, 17:46)
Merginos, turiu pasiulyma... ax.gif  gal liniotes darome, lengviau bus stebeti rezultatus. smile.gif  ?????

as kadangi turiu jau dvi liniuotes, o ju panaikyti nenoriu.
tad rasausi po liniuotemis mazom raidytemis. man uzteks manau biggrin.gif
Atsakyti