Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

pas mane po antros dienos + 300 g. Na bet naturalu.. kai visa diena nieko nevalgai ir sekancia diena pradedi valgyt, faktas kad siek tiek uzkils, gal kad nesinervint ir protinga svertis tik dietos pabaigoje, bet as nesinervinu, tai man geriau kasdien svertis ir taip save optimistiskai nuteikti bigsmile.gif
Sian vel skysciu diena, kolkas neblogai laikaus.. faktas kad kazka uzkasiu, bet labai nedaug blush2.gif

Laimingu is jums Nauju drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2013 12 30, 18:15)
Sveiki, gal 2 arba 3 sausio, kaip jums?



QUOTE(MAILUTĖ @ 2013 12 30, 19:54)
sveikos.sausio 2 diena noreciau ir as prie jusu prisijungti


sveikos,su Najaisiais metais 4u.gif as irgi 2 prisijungsiu pas jus,ryt nuo pat ryto mirksiukas.gif
Atsakyti
je je je bausim visas melages, jei kas nepasirodys drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 01 01, 15:11)
je je je bausim visas melages, jei kas nepasirodys  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
as sloguoju dar vis, bet karsta arbata bus taspats/
naujuju metu mano pazadai - suliekneti
Atsakyti
Su Naujais visas.nenoriu but nubausta cool.gif tad ryt nuo pacio ryto su jumis.
Atsakyti
QUOTE(luaraa @ 2014 01 01, 15:21)
sveikos,su Najaisiais metais  4u.gif as irgi 2 prisijungsiu pas jus,ryt nuo pat ryto mirksiukas.gif

aciu uz sveikinimus 4u.gif , taip taip nuo ryt startas as jau pasukos pripirkau 2 pak mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kristynka* @ 2014 01 01, 20:05)
as sloguoju dar vis, bet karsta arbata bus taspats/
naujuju metu mano pazadai - suliekneti

thumbup.gif
man irgi reikia numesti iki vasaros butinai( didelis balius bus) , norai geri ax.gif ir dideli smile.gif , tai kad startuojame drinks_cheers.gif
Atsakyti
as tai negaliu ziuret i pasukas.galvoju tik arbatas ir vandeni gert.gal dar kefyras tiktu,bet ar galima jo
Atsakyti
QUOTE(MAILUTĖ @ 2014 01 02, 00:29)
as tai negaliu ziuret i pasukas.galvoju tik arbatas ir vandeni gert.gal dar kefyras tiktu,bet ar galima jo


as pirma diena sultim gyva buvau 4u.gif kefyras tinka thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, na va.... STARTAS 4u.gif arbata isgerta smile.gif
Kaip Jus, kaip rezultatai?
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2014 01 02, 12:33)
Sveiki, na va.... STARTAS  4u.gif arbata isgerta smile.gif 
Kaip Jus, kaip rezultatai?


as per Naujus nurasiau ta diena, nes buvo skysciu, o as suvalgiau kelias vynuoges ir silkes blush2.gif tai sausio 1 dariau skysciu diena.. Siai dienai po 3 d. - 1.6 kg thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 01 02, 11:38)
as per Naujus nurasiau ta diena, nes buvo skysciu, o as suvalgiau kelias vynuoges ir silkes  blush2.gif tai sausio 1 dariau skysciu diena.. Siai dienai po 3 d. - 1.6 kg  thumbup.gif

oho kaip faina.

siandien man mmm atejo tai net nepasisveriau ryte.jauciu svoris bus pakiles.bet vistiek siandien tik arbata ir vandeni geriu.eisiu pirkt kefyro thumbup.gif nes jau tokia alkana.per sventes skrandis issitampes doh.gif
Atsakyti