Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

QUOTE(Red Charm @ 2013 12 19, 17:38)
Labas

Pasiskaičiau ir visai patiko man ši dieta,traukiu temą y favoritus ir po visų švenčių laikysios šios dietos,bus nauda atsikratyti prilipusių kg per šventes ir skrandžiui po visų apkrovų manau bus pats tas thumbup.gif

Labas, 4u.gif lauksime i komanda mirksiukas.gif Manau, kad po svenciu mes cia visi ir busim lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, vienu zodziu, man reikia kad kazkas s.. atspardytu. Siandien kaip ir vaisiu diena TUREJO buti, bet vaisiu gavosi tik vienas mandarinas.. ax.gif O dar i vaisius as perkrikstijau sriubyte darzoviu ir pora imbieriniu sausainiu.. doh.gif Kepiau siandien su dukra, tai nu tiesiog negalejau susilaikyti..
Taip kad as pasiduodu verysad.gif TIKRAI TIKRAI rytoj negaliu sugrizti, nes einu i kaledini vakareli, tai galiu sau prisiekt ka noriu, zinau 100 proc, kad tikrai kazka suslamsiu smile.gif Ir tikrai ne vaisiu blush2.gif
Aisku patiko, kai po triju sios dietos dieneliu svarstykles siandien rode 56.400.. bet zinau ka rytoj rodys bash.gif
Papildyta:
QUOTE(kristynka* @ 2013 12 18, 16:04)
as ir esu putlute, minkstute.
darau namie atsilenkimus, kitoj temukei mes sitaip susitare smile.gif



Kiek darai per diena? Noriu ir as 4u.gif
Atsakyti
Mus programa tokia

Lapkritis - LYGIS 1

Gruodis - LYGIS 2

Sausis - LYGIS 3

Vasaris - LYGIS 4



Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 12 19, 18:45)
Mus programa tokia

Lapkritis - LYGIS 1

Gruodis - LYGIS 2

Sausis - LYGIS 3

Vasaris - LYGIS 4



Na cia jau jooo, stipru thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindesiukas @ 2013 12 19, 19:37)
Na cia jau jooo, stipru  thumbup.gif

bet cia apie 8min, tai manau surasti tam tiek laiko galima smile.gif
Atsakyti
su sventem visas smile.gif jungiuosi prie jusu smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos smile.gif su šventėmis visas 4u.gif jungiuosi į jūsų būrį, nes tos šventės visai viską subalamutino.. ėdžiau kiek galėjau ir kiek jau nebegalėjau.. tai dietintis pradedu dabar, t.y. nuo ryt, o ne nuo naujų metų smile.gif pradinis svoris 70, po to sversiuos po dietos smile.gif
Atsakyti
Neringucius, kaip sekas? ar pradejai?

as jungiuos nuo ryt bigsmile.gif
Atsakyti
Pradėsiu iš naujo biggrin.gif antrą dieną paslydau.. biggrin.gif buvo baliukas, tai kimšau.. ir dbr likučius valgau (torto gabalą su kava).. tai galvoju nuo ryt pradėt ar po naujų.. nes per naujus jaučiu vėl nesusilaikysiu.. besaikė aš.. doh.gif
Atsakyti
as per Kaledas nieko nevalgiau, tai - 0, o per naujus tikiuos dietinsiuos ir bus bent - 3.. optimiste lotuliukas.gif bet bandyti verta thumbup.gif

Zodziu kai sugalvosi, tai prasom jungtis ir nenustuminet datu i prieki, nes tai nieko gero nezada 4u.gif
Atsakyti
as kai sakiau kad po nauju pradesiu,tai ir prizadu, nes tos sventes reikia atbut dar biggrin.gif o po to i darba kibsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tofify @ 2013 12 29, 15:19)
as kai sakiau kad po nauju pradesiu,tai ir prizadu, nes tos sventes reikia atbut dar biggrin.gif o po to i darba kibsiu biggrin.gif

va toks uzsispyrimas super,as ir po nauju jungsiuos;)
Atsakyti