Įkraunama...
Įkraunama...

Efektyvi 7 dienų dieta

QUOTE(zeraldina123 @ 2013 12 10, 16:03)
o tai labai kamuojama ta dieta?o kur ja rast pasiskaityti?valgerascio nerandu, tikriausiai jis mokamas.

mokama dieta mirksiukas.gif duoda meniu, patekalu pasirinkimas geras
Atsakyti
Na va, pasibaigė man ši dieta, turiu -3,500 kg biggrin.gif
Dabar stengsiuos išlaikyt kas savaitę po vieną skysčių dietą ir nevalgyti nuo 6 val. vakaro ax.gif Tikiuosi pavyks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nercepas @ 2013 12 11, 10:48)
Na va, pasibaigė man ši dieta, turiu -3,500 kg biggrin.gif
Dabar stengsiuos išlaikyt kas savaitę po vieną skysčių dietą ir nevalgyti nuo 6 val. vakaro ax.gif Tikiuosi pavyks biggrin.gif

Nercepas, sveikinu 4u.gif gera rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2013 12 11, 10:56)

Kaip jums sekasi po sios dietos svori prilaikyti, kad vel negrystu su kaupu ?
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 12 11, 14:32)
Kaip jums sekasi po sios dietos svori prilaikyti, kad vel negrystu su kaupu ?

Ziuriu maista, buna kai prisivalgau arba planuoju eiti kur ir ten bus maistas tai turiu vaistu mezym, ikaliu pries valgy ir gerai lotuliukas.gif . Bet jegu nepriziuresiu maista, viskas ...einu i storumo.

Beje, kaip Jusu rezultatai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~MILENA~: 11 gruodžio 2013 - 13:38
labukas 4u.gif man sendien po vakar tik -0.100 po darzoviu dienos,viso 2.1kgsendien vel skysciu diena rytoj tikiuosi bent jau 0.5kg bigsmile.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif sendien man po skysciu dienos irgi tik -0.100 priprato mano organizmas rie tokio streso. lotuliukas.gif sendien vaisiu diena.valgau mandarinus ,kivius ,ir greifrutus.Tikiuosi rytoj didesnio minuso. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2013 12 11, 13:37)
Beje, kaip Jusu rezultatai?

Geda sakyt blush2.gif o dar ir mm atsivilko.
Atsakyti
Sveikos merginos! Noriu ir as prisijungi prie jusu smile.gif Nuo rytojaus pradedu smile.gif Tiesa, siandien jau buvo lengva diena..galima sakyti pagrinde skysciai smile.gif Sriubyte, arbata ir vandenukas smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Spindesiukas @ 2013 12 15, 21:18)
Sveikos merginos!  Noriu ir as prisijungi prie jusu smile.gif Nuo rytojaus pradedu smile.gif Tiesa, siandien jau buvo lengva diena..galima sakyti pagrinde skysciai smile.gif Sriubyte, arbata ir vandenukas smile.gif

Sveika ir sekmes 4u.gif Koks dabartinis svoris?
Atsakyti
Labas rytas,
kadangi sestadieni privalau tilpti i savo sumazejusia suknute biggrin.gif , tenka imtis krastutiniu priemoniu ir jungtis prie jusu.
Man iskilo klausimas, ka valgot darzoviu diena? Vienas darzoves, salotas darotes?
Krenta tik svoris, netekus skysciu ar sumazejo ir apimtys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 16 gruodžio 2013 - 10:24
QUOTE(Elvita @ 2013 12 16, 11:24)
Labas rytas,
kadangi sestadieni privalau tilpti i savo sumazejusia suknute  biggrin.gif , tenka imtis krastutiniu priemoniu ir jungtis prie jusu.
Man iskilo klausimas, ka valgot darzoviu diena? Vienas darzoves, salotas darotes?
Krenta tik svoris, netekus skysciu ar sumazejo ir apimtys?

Sveiki,
per darzoves diena galima salota be riebalu, su citrina, as valgiau virtos darzoves (brokolo, kalafiora)
Krenta i svoris ir apimtys sumazejo (bent man, nes dabar sedziu su sortais kurios pries 5 metus nupirkau ir veliau netelpau ax.gif )
Sekmes 4u.gif ir laukiame geru rezultatu 4u.gif
Atsakyti