Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 204 tema

QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 12 02, 10:29)
perkm eu  4u.gif

dar vienas klausimas. eu lygtai kainas perskaičiuoja svarais? ar kai perskaičiuoja, kaina gauansi tokia pati kaip co.uk?
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2013 12 02, 10:31)
Sveikos, kas perkat iš GAP, ieškau vyrui dovanų megztinio tai kiek žiūriu visur rašo tik sausas valymas  g.gif Ar kas bandėt skalbt GAP megztuką kokį, kas gavosi po skalbimo?

As skalbiu 40laipsniu temp. medvilninius, tai liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2013 12 02, 10:36)
Ar tikrai taiko -15%??? Man netaiko  verysad.gif


Suvesti leido abu kodus, pirma 15% off po to 40%, bet vistiek paskaiciavo kaip 40% g.gif Nu bet uztat dar spejau prigriebti nuziureta striuke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 12 02, 10:39)
mano penkiametis (ūgis 121 cm) S dydyje skęsta, bent jau maikėse ir striukėje, bet xs dar nebandžiau, tik planuoju užsisakyti. tai nežinau, ar nebus S dideli, o XS maži

As turiu pernai pirkta striuke is Gap, tai mano penkiametis, na jau beveik 6, ugis apie 118cm ir baisiai kudas nesioja dar sita Gap XS striuke, tiek pernai ziema, tiek dabar jam tinka, na rankoves dabar tik tik. Dar turim Gap 5T treningiuka, tai kaip tik, net ciut i didesne puse 4u.gif Musiske striuke toks modeliukas http://thumbs1.ebays...T1i4kz7hDeg.jpg
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 12 02, 10:40)
dar vienas klausimas. eu lygtai kainas perskaičiuoja svarais? ar kai perskaičiuoja, kaina gauansi tokia pati kaip co.uk?


Nesigauna tiek pat.bet dadejus parsiuntima is UK panasiai gaunasi, bet vis tiek kazkiek susitaupo, ypac jei suma didesne 4u.gif
Bet dar reikia ir i pati daikta ziureti, buna kad gap.eu jis kainuoja eurais panasiai kaip svarais, tai reiskia labaiu apsimoka eurais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 02 gruodžio 2013 - 11:59
Sveiki, gal kas planuojate Mothercare užsakinėti, mielai prisijungčiau?
Arba gal galite pasakyti kaip ten su siuntimu į LT?
Ačiū labai ax.gif
Atsakyti
Renku SD Klaipedoje
Atsakyti
QUOTE(ugnieshka @ 2013 12 02, 11:46)
Sveiki, gal kas planuojate Mothercare užsakinėti, mielai prisijungčiau?
Arba gal galite pasakyti kaip ten su siuntimu į LT?
Ačiū labai  ax.gif


per uk 4u.gif
Atsakyti
Valandos begyje priimsiu prie gap.eu kad gautusi nemokamas siuntimas, lauruciuk@yahoo.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 12 02, 12:42)
Valandos begyje priimsiu prie gap.eu kad gautusi nemokamas siuntimas, lauruciuk@yahoo.com  4u.gif

o man su tuo koduku, kur 40proc, duoda ir siaip nemokama siuntima, be minimalios sumos g.gif
Net ir prie koduko raso:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apuokiuk@s: 02 gruodžio 2013 - 12:49
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 12 02, 13:46)
o man su tuo koduku, kur 40proc, duoda ir siaip nemokama siuntima, be minimalios sumos  g.gif
Net ir prie koduko raso:

user posted image


Oi, neisiziurejau doh.gif Aciu, einu pirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 12 02, 13:46)
o man su tuo koduku, kur 40proc, duoda ir siaip nemokama siuntima, be minimalios sumos  g.gif
Net ir prie koduko raso:

user posted image


Nesuprantu del ko, bet man neduoda g.gif
Atsakyti