Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 204 tema

Šiandien GAP grybauja. Padariau užsakymą ir.. jo nėra sąraše, nei mano senų užsakymų. Parašiau į costumer service, tai autoreply atėjo iš gifts@gap.. Gerai, kad nors į mail atėjo patvirtinantis laiškas. Banke pinigai ir nuskaičiuoti. Lauksiu jų atsakymo. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miaumiukas: 29 lapkričio 2013 - 23:03
QUOTE(darlia25 @ 2013 11 29, 23:21)
gruodzio 11-12 diena turesiu garaza atliekama rozini http://www.amazon.co...words=toot toot ( kaina 99.87 lt )

ir kiausinuku 1 atliks, nes persigalvojo (pirkau kai kaina buvo 4, 49 svaro ir plius siuntimas i lietuva-tai litais gavosi po 25 lt) http://www.amazon.co...words=tomy eggs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 29 lapkričio 2013 - 23:20
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 29, 00:16)
bet jus ko gero nei PA nei Tukio adresu nesinaudojot blush2.gif

ir ta, ir ana naudojau ax.gif net ir gavau karteli biggrin.gif


Dabar i Demaru tema biggrin.gif Atkeliauja is Lenkijos paskutiniai likuciai, tad dar pasiulau kas liko.
Si karta siunta su Kenny (pingvinukais). Turiu:
Ruzavi - 20/21 ir 28/29 po 1 pora
Pilki - 24/25 ir 26/27 po 1 pora

Savaitgali siusiu bendras siuntas i Kauna ir Klaipeda, tad dar galeciau ir jums ideti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2013 11 29, 16:44)
Sveikos, merginos
Gal kas turite ar ciupinejote GAP striuke tokia
http://www.gap.eu/br...id=000928891002
Ar ji ziemine ? Ir kaip su dydziais ?
Yra XXS, XS ir t.t. Ar jos padidintos ?



QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 11 29, 17:06)
mane ir domina si striuke ir kaip, kazin siltumas  g.gif

pirkau tokią -
My Webpage
labai šilta, smagi, kišenėse flysas (maloni smulkmena), dydis nepadidintas! Šiaip Gap perku dydžiu mažesnius, bet šios paskaičiau atsiliepimus, paėmiau savo dydį ir liuks.
Atsakyti
Sports Direct
Dave 10% nuolaidos koda, galioja iki gruodzio 4d vidurnakcio. Tinka uzsakymams nuo 50 svaru.
10OFF50MVC

Pigiausios kainos perkant doleriais 4u.gif

Taip pat noreciau papirkti Tesco drabuzeliu, kol taiko 25% viskam
Kam ko reikia, mielai prasau kreiptis i el.pasta ok.bega@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mažule_: 30 lapkričio 2013 - 02:17
4u.gif GAL SIANDIEN VILNIETES PLANUOJAT PIRKSIT SD?
Atsakyti

Labas rytas, gal kam liks ,,berniukiskas" garazas, mielai priglausčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 11 29, 23:49)
ir ta, ir ana naudojau  ax.gif net ir gavau karteli  biggrin.gif
Dabar i Demaru tema  biggrin.gif Atkeliauja is Lenkijos paskutiniai likuciai, tad dar pasiulau kas liko.
Si karta siunta su Kenny (pingvinukais). Turiu:
Ruzavi - 20/21 ir 28/29 po 1 pora
Pilki - 24/25 ir 26/27 po 1 pora

Savaitgali siusiu bendras siuntas i Kauna ir Klaipeda, tad dar galeciau ir jums ideti  mirksiukas.gif


apie k jūs čia? g.gif praleidau... gal ir reik ir nežinau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_mažule_ @ 2013 11 30, 02:08)


Taip pat noreciau papirkti Tesco drabuzeliu, kol taiko 25% viskam
Kam ko reikia, mielai prasau kreiptis i el.pasta ok.bega@gmail.com

o sale prekem taiko? blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
SOS help.gif
Vakar pirkau amazon.co.uk - ir žiūriu jie man nerezervavo 1svaro, o rezervavo du kartus visą sumą, ar tai normalu, ar reik jau jiems ką nors rašyti, ar eiti į patį banką g.gif Užsakymas tikrai vienas- pasižiūriu orders skyriuje unsure.gif
Gal kas atsakytų, labai laukiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 11 30, 11:14)
Labas rytas  4u.gif
SOS  help.gif
Vakar pirkau amazon.co.uk - ir žiūriu jie man nerezervavo 1svaro, o rezervavo du kartus visą sumą, ar tai normalu, ar reik jau jiems ką nors rašyti, ar eiti į patį banką  g.gif Užsakymas tikrai vienas- pasižiūriu orders skyriuje  unsure.gif
Gal kas atsakytų, labai laukiu  blush2.gif

na man tai jie irgi dažnai visą sumą rezervuoja rolleyes.gif o dėl dviejų kartų tai taip neturėtų būt g.gif pažiūrėkit užsakymus ar nesusidubliavo netyčia 4u.gif Šiaip bankas negali žinoti ar vienas užsakymas darytas ar du g.gif tai matyt reiktų kad amazon parašytų,jog suklydo ar pan g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 11 30, 10:17)
na man tai jie irgi dažnai visą sumą rezervuoja  rolleyes.gif  o dėl dviejų kartų tai taip neturėtų būt  g.gif  pažiūrėkit užsakymus ar nesusidubliavo netyčia  4u.gif  Šiaip bankas negali žinoti ar vienas užsakymas darytas ar du  g.gif  tai matyt reiktų kad amazon parašytų,jog suklydo ar pan  g.gif

Nu man jau nervas - ir nerandu jų el.pašto doh.gif
Atsakyti