Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 204 tema

QUOTE(Bluntė @ 2013 11 28, 23:50)
lausimas dėl HM.co.uk..užsakinėjau kitu PA adresu... užsakymas pavyko..ale žiūriu pristatyti turėjo 22d ir nepristatė..nusiunčiau prieš kelias dienas užklausimą, koks mano užsakymo statusas ir gavau tik dabar ats
""I would like to help you further with this matter however I do require to discuss some details on your account with you over the phone. I kindly ask that you contact us on the telephone number provided below at your earliest convenience."

idomu ar jiems kliuvo mano LT sąskaita?  g.gif  pusės prekių tai seniai nebeliko..skambinti sąžiningai tingiu..nes man ir jų anglų kalba nepatinka ir pinigą nenoriu papildomą mokėti  biggrin.gif  Ir tikiu tikimybė, jog pakalbėjus išsiųs visas mano prekes, kurių jau seniai nėra - lygi 0 ...
kaip siūlytumėt daryt?
nes su GAP tai tie bent per dieną dvi susikontaktuoja jei jiems kas neaišku..o čia visiškai dzin smile.gif

Jei neskambinsit-nesius ,paskambinsit -yra tikimybe ,jei itikinsit ,kad ten gyvenat -issius kas like ,to kas out of stock nesius bet kokiu atveju 4u.gif O skambinti galima ir per skype -daugiau lito tikrai neprakalbėsit .Jei pati nenorit -susiraskit kas gerai kalba angliskai -jie ten klaus tik to ,kas pas jus anketoje :4u:Jei itikinsit -turesit galimybe kitais kartais prikti beproblemu .Kas kart nebereikes skambinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anyte_uogyte: 28 lapkričio 2013 - 23:04
QUOTE(Bluntė @ 2013 11 28, 23:21)

ir super greit ateina-bent man uzsakytas pirmadieni atejo siandien thumbup.gif
beje, kas jungtumetes kol kodukas yra is SPORTSDIRECT? 4u.gif
siandien gavau-tai is tikruju 10 metru dovanoms vynioti popierius mirksiukas.gif 4u.gif http://www.sportsdir...aper-10m-890060
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 28 lapkričio 2013 - 23:08
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2013 11 29, 00:02)
Jei neskambinsit-nesius ,paskambinsit -yra tikimybe ,jei itikinsit ,kad ten gyvenat -issius kas like ,to kas out of stock nesius bet kokiu atveju  4u.gif O skambinti galima ir per skype -daugiau lito tikrai neprakalbėsit .Jei pati nenorit -susiraskit kas  gerai kalba angliskai -jie ten klaus tik to ,kas pas jus anketoje  :4u:Jei itikinsit -turesit  galimybe kitais kartais prikti beproblemu .Kas kart nebereikes skambinti  4u.gif

albėti man problemų nėr ... šiaip toks uždaras žmogus esu, man geriau emailu blush2.gif o juos kažkaip įtikint reikia,kad ten mano adresas? o jei pasakyt,kad ale sesuo gyvena ar pan netiks? blush2.gif Kaip kokiam egzamine pasijausiu biggrin.gif bet muset reik pabandyt...man tik žiauru,kad jie tiek laiko laukė ir nieko neparašė doh.gif doh.gif
Papildyta:
beje kur pirkti Kalėdoms pasipuošti suknelę 2-3metų mergytei g.gif radau tam pačiam HM doh.gif na bet su jais tarkim nesigaus...tesco tik iki metų amžiaus geriausiu atveju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 11 28, 23:09)
albėti man problemų nėr ... šiaip toks uždaras žmogus esu, man geriau emailu  blush2.gif  o juos kažkaip įtikint reikia,kad ten mano adresas? o jei pasakyt,kad ale sesuo gyvena ar pan netiks?  blush2.gif  Kaip kokiam egzamine pasijausiu  biggrin.gif  bet muset reik pabandyt...man tik žiauru,kad jie tiek laiko laukė ir nieko neparašė  doh.gif  doh.gif


nemanau kad praeis - PA komercinis adresas, o tokiu jie nesiuncia, ir jie zino, kad tai komercinis, tad nelabai irodysit schmoll.gif
Atsakyti

QUOTE(Bluntė @ 2013 11 29, 00:09)
albėti man problemų nėr ... šiaip toks uždaras žmogus esu, man geriau emailu  blush2.gif  o juos kažkaip įtikint reikia,kad ten mano adresas? o jei pasakyt,kad ale sesuo gyvena ar pan netiks?  blush2.gif  Kaip kokiam egzamine pasijausiu  biggrin.gif  bet muset reik pabandyt...man tik žiauru,kad jie tiek laiko laukė ir nieko neparašė  doh.gif  doh.gif
Papildyta:
beje kur pirkti Kalėdoms pasipuošti suknelę 2-3metų mergytei  g.gif  radau tam pačiam HM  doh.gif  na bet su jais tarkim nesigaus...tesco tik iki metų amžiaus geriausiu atveju  g.gif

klausia tik kas anketoj, t.y. gimimo data, vardas, pavarde, adresas. Be reikalo nieko nesakykit. Tik kodel uzsakymas anuliuotas paklauskit ir paprasykite atstatyti. Jie kazkaip laiko rezerve tas prekes, nes man beveik viska atstate. Aisku ir prakalbejau beveik 2 valandas, nes uzsakymas labai didelis buvo. Atstate su visom nuolaidom rolleyes.gif

o sukneles next ir gap paziureti galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 11 28, 23:14)
klausia tik kas anketoj, t.y. gimimo data, vardas, pavarde, adresas. Be reikalo nieko nesakykit. Tik kodel uzsakymas anuliuotas paklauskit ir paprasykite atstatyti. Jie kazkaip laiko rezerve tas prekes, nes man beveik viska atstate. Aisku ir prakalbejau beveik 2 valandas, nes uzsakymas labai didelis buvo. Atstate su visom nuolaidom  rolleyes.gif


bet jus ko gero nei PA nei Tukio adresu nesinaudojot blush2.gif
Atsakyti
Merginos jungites dar is http://www.clothingattesco.com,su 25%off,jau esame 3,tai kuo daugiau,tuo maziau siutimas gausis 4u.gif
rinksiu iki sekmadienio 4u.gif uzsakinesiu gal ir anksciau,jei bus daugiau norinciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 11 28, 10:20)
Mazai betruksta iki nemokamo siuntimo, junkites mergaites  drinks_cheers.gif


Penktadieni vakare uzsakinesiu, truksta 25 eu iki nemokamo siuntimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 29, 00:12)
nemanau kad praeis - PA komercinis adresas, o tokiu jie nesiuncia, ir jie zino, kad tai komercinis, tad nelabai irodysit schmoll.gif

As ne PA vedziau,o kita ju adresa,skirta HM blush2.gif
Atsakyti
is kur galima atsisius victoriassecret lemenuku. Ar yra kokia tarpininke kuri uzsako ?
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2013 11 29, 01:03)
is kur galima atsisius victoriassecret lemenuku.  Ar yra kokia tarpininke kuri uzsako ?

http://www.victoriassecret.com/, perka visos JAV tarpininkės
Atsakyti
Kaune Tesco niekas nerenkat? smile.gif
Atsakyti