Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 204 tema

QUOTE(LinaGustė @ 2013 11 26, 15:36)
Kaune poros dienu begyje pirksiu MYTOYS.de . Priimciau keleta merginu, bet su apmokejimu is anksto, nes jau kai saviems dovanas susikroviau, tai ziuriu, kad limito nebeuzteks  doh.gif  Siuskite i linaguste (eta) gmail.com

Turiu -10 eur koda, tad siuntimas tik 5 eur kainuos smile.gif Dalinsiu is uzasakanciu skaiciaus 4u.gif
Atsakyti
Ar leidzia kiddicare pirkti su LT korta?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Laba,
Gal kur matete pirkti Barbe kur yra undinele, o galima patraukti ir sijona buna smile.gif
Labai jau reikia kaledu seneliui i maisa ja ideti smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Kaune užsakinėju SD 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2013 11 27, 10:27)
Turiu -10 eur koda, tad siuntimas tik 5 eur kainuos smile.gif Dalinsiu is uzasakanciu skaiciaus  4u.gif

Ne 4? g.gif
Atsakyti
Pirksiu iš čia :

http://www.thehealthbay.com/
Gal būtų norinčių jungtis ?
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 11 27, 09:03)
pardavėjo aš nekaltinu. DHL nuvežė siuntą ne ten kur reikia. Pardavėjas kelis kart susisiekė su DHL bet jie nieko pasakyt begali, nes siunta perduota Libano muitinei ar kas ten pas juos. Ir neaišku kada bus persiųsta man. Pardavėjas antros siuntos nenori siųsti, nes sako, kad man turi ta pirma ateiti. Jso atšaukti neina. Aš pasakiau kad nebenoriu laukti ir noriu pinigų, va tada jau 2 diena pardavėjas tyli.

Nepavydėtina situacija...
Žiūrint kiek liko dienų.. aš kelčiau bylą paypal'e ir aprašyčiau situaciją, finale paminėdama, kad pardavėjas nebeatsako ax.gif Tiesa, dar reikėtų pasitikrinti adresą, ar viskas teisingai buvo nurodyta, bet manau, čia arba pardavėjo, arba DHL kaltė...
Atsakyti
QUOTE(Questa @ 2013 11 26, 23:36)
ryt (treciadieni) pirksiu http://www.everything5pounds.com veiksmas kaunas, i kitus miestus siunciu , pirksiu vakare  4u.gif


per kiek laiko atkeliauja prekės? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Mergaitės noriu paklausti, o kai amazon.co.uk rezervuoja 1svarą, ar paskui jį gražina, ar nuskaičiuoja blush2.gif
Man jau sumas visas nuskaičiavo, bet va po 1svarą liko rezervuota - nežinau ar dalinti jį ant visų mergaičių, ar ne (1psl neradau atsakymo blush2.gif )
Atsakyti
Gal, kas darytų Kaune užsakymą iš http://www.cocooncen...orga=brand.html?
nemokamas pristatymas nuo 149 eur.

prisijungčiau su 2 prekėm už beveik pusę sumos.
Filorgai geros kainos!
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2013 11 27, 10:21)

Teisingai pastebejote, aciu 4u.gif 3.95 eur tada siuntimas gausis thumbup.gif Tai is esmes tik kokios vienos merginos prisijungiancio pakaktu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2013 11 27, 10:25)
Nepavydėtina situacija...
Žiūrint kiek liko dienų.. aš kelčiau bylą paypal'e ir aprašyčiau situaciją, finale paminėdama, kad pardavėjas nebeatsako  ax.gif  Tiesa, dar reikėtų pasitikrinti adresą, ar viskas teisingai buvo nurodyta, bet manau, čia arba pardavėjo, arba DHL kaltė...



as nelaukciau ir atidarineciau byla, neaisku kaip is to Libano dar ateis, tegul pardavejas su dhl pats ir aiskinasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 27 lapkričio 2013 - 10:44